macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
"Może potrząsnąć sercem Twojego prześladowcy..."
Ja p... co Oni robią z tym krajem...
0
Dobre!
80
Socjopata.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42858136_1855610547885067_664930464351387648_n.png?_nc_cat=1&oh=19217ec4f24e5967d78c00599bb6d4fe&oe=5C23E2D5
1
Myślę, że można by zrobić jakiś konkurs na najdurniejszy komentarz w miesiącu :)
Ja dużo głupot piszę, ale to jest tak głupie, że aż śmieszne...
1
Ja również. Zresztą wszystkich, którzy wychodzą z futbolu totalnego, tiki-taki etc. Dla mnie to najdoskonalszy sposób grania w piłkę i raczej zawsze już tak będzie.
1
Polecam, tylko parę minut ale sporo można się dowiedzieć :)
Generalnie polecam wypowiedzi Henrego, Jego wywiady, np. rozmowa z Rio Ferdinandem
Bardzo lubię Go słuchać, wydaje się bym bardzo pozytywnym gościem. Jeden z moich byłych ulubionych piłkarzy.
14
Mega ciekawe info z Henrym. Z pewnością zostawiłbym Valverde do końca sezonu, niezależnie od mojego ciągłego narzekania na styl etc. Mam wiele obaw, ale będę mocno kibicować, by ta drużyna osiągnęła w tym sezonie wiele. Jeśli jednak będzie słabo jeśli chodzi o wyniki (bo nie oszukujmy się - styl gry raczej nie ulegnie zmianie), to Henry może nie jest takim głupim pomysłem.
Thierry Henry jest dość wyraźnym "wyznawcą" Guardioli, sam jakiś czas temu przyznał, że Guardiola nauczył Go na nowo patrzeć na piłkę (taka mała dygresja - to samo mówił Lewandowski w wywiadzie na Łączy nas Piłka). Sam świetnie tłumaczył na czym polega spojrzenie na futbol Pepa, link wrzucam poniżej:
Dorzućmy do tego z pewnością Jego legendę, czyli autorytet. Był asystentem trenera Belgii, który notabene jest katalończykiem, a sama Belgia grała fajną piłkę i dość daleko zaszli.
Sumując te wszystkie kwestie, myślę że Henry byłby mega ciekawym wyborem i jeśli Valverde nie osiągnąłby dobrego wyniku w tym sezonie, to szczerze zaryzykowałbym Thierriego na stanowisku trenera Barcelony. Mogłoby być naprawdę fajnie, poza tym wydaje mi się, że wróciłby dużo atrakcyjniejszy styl gry.
4
Bartomeu pod publiczkę, czy rzeczywiście szczerze ceni Guardiolę? Może absurdalne pytanie, jednak bardzo widoczny był konflikt na linii Cruyff/Guardiola, a Rosell/Bartomeu. Guardiola dość ostro wypowiadał się na temat Rosella dawno temu, a wiadomo że Bartomeu to taka spuścizna po tym katalońskim Capone.
10
Oczywiście przesadny lincz na Valverde nie jest odpowiedni, ale ludzie krytykujący Valverde jak i Jego drużynę również mają sporo racji.
Valverde już jest jakieś półtora roku. Osobiście potrafię podać jeden mecz, który wg. mnie był fantastyczny: 5:0 z Sevillą. Jak na Barcelonę, która od końca lat 70 odznaczała się unikalnym i pięknym stylem gry to zdecydowanie za mało... nawet 3:0 na Bernabeu było okupione mękami w pierwszej połowie.
Valverde moim zdaniem nie ma za bardzo kontroli nad meczami. Poza tym... Barcelona strasznie zboczyła z kursu obranego przez Cruyffa i innych, nie tylko na poziomie sportowym, ale także "organizacyjno-zarządowym" a to mnie osobiście mocno boli i irytuje. Jesteśmy już drużyną jedną z wielu, a nie wyjątkową jak kiedyś.
11
Idiotyczna zmiana. Mina Vidala mówi wszystko.
97
Ruszyła maszyna...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42634006_2248063425268439_639853606303956992_n.png?_nc_cat=1&oh=007d247c9e5d8069206d3d97900bebd8&oe=5C20716F
2
Barca i Real sie kończom!!!!11
0
Proste. Dzięki za poprawę humoru. Wiara i nadzieja wróciła!
0
W końcu jakaś fajna informacja!
PS. Profilowe zmień :/
2
Jest to jeden z najgorszych meczów Barcelony w ostatnich latach.
Co ciekawe, najwięcej tych najgorszych wizualnie meczów (wg mnie) było właśnie za Valverde.
Będę mu kibicować tak długo jak będzie na ławce, ale... coś tu nie gra, już od dłuższego czasu w tej drużynie i nie chodzi mi tylko o grę, ale też o ludzi m.in. w zarządzie.
0
Leganes w ciągu 2 minut zrobiło z 5 siatek :D
0
Ale robią nas bez mydła...
0
http://topstreams.info/tv/eleven1
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/9j4gn6/1800_gmt_leganes_v_barcelona/
Oglądaj po ang, świetna jakość i nie tnie. Dużo lepiej niż ten polski chłam.
7
Barcelona grając tak bezproduktywnie i dość chaotycznie będzie często mieć problemy po 1:0. Brakuje mi czasów, gdy po strzeleniu pierwszej bramki wciąż był wielki nacisk na bramkę.
0
Dzięki, mam Eleven wykupione na player.pl
Następnym razem skorzystam, może wykupię sobie pakiet C+Eleven (no i oczywiście wesprę serwis!), ale póki co chcę coś tylko na dzisiejszy mecz.
0
Dzisiejszy mecz Leganes - Barcelona skomentują Rafał Wolski i Leszek Orłowski.
Nice.
M.in. z tego też powodu, chcę sobie wykupić jakąś transmisje. Polecacie weeb.tv premium? Nigdy z tego nie korzystałem, tylko wizja.tv, ale tam są jakieś dziwne metody płatności.
3
Miłego dnia ludzie!
(uwielbiam ten zespół, więc wrzucam, może komuś się spodoba) :)
0
Uwielbiam jak coś jest tak super dopracowane.
Btw to jest dobre:
"(...) w przypadku samców jądra zwierzaków będą dynamicznie zwiększać i zmniejszać swój rozmiar w zależności od temperatury." :D
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1740
8
Takie przeróbki to ja lubię :D
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42404870_687932471582036_6161162656632799232_n.jpg?_nc_cat=105&oh=5e054b157af16afda242c99cc74bd21d&oe=5C3022ED
3
Jak z PiS-u, to możliwe że nic nie zarabia, tylko partia opłaca mu mieszkanie :D
Nie żartuję. U siebie na Zagłębiu Dąbrowskim mam taką sytuacje, bo ziomek to mój dawny znajomy. Udziela się mocno i w internetach i w różnych wydarzeniach miejskich, a partia w zamian za to opłaca mu mieszkanie. Od jakiegoś czasu wszedł głębiej w świat ̶ś̶m̶i̶e̶r̶d̶z̶ą̶c̶e̶g̶o̶ ̶b̶a̶g̶n̶a̶ polityki i chyba został radnym czy kimś takim.
2
Budził żonę o 3, by porozmawiać o kręceniu i fabule "La Desizją". Możliwe, że za kamerą siedział sam Karim Benzema.
63
Czyli w końcu jednak spuchli.
1
Sorki.
Miłego dnia! :)
PS. Za każdym razem jest to niesamowicie frustrujące, że u nas trzeba się 10x bardziej narobić... a jeszcze i tak rząd nam dopieprza coraz to kolejne podatki i zabiera hajs na rzeczy typu 500+. Ech... trzyma mnie to, że lubię robić to co robię. Tylko i aż to. Gdybym pracował w jakimś magazynie, czy coś w tym stylu, to już totalnie nie chciałoby mi się pracować w tym kraju.
70
Meh...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42476414_2240595506015231_971823182073823232_n.png?_nc_cat=101&oh=f879a6ef8f72c3a4f1fffe5e483917f6&oe=5C59B5A1
Od razu mi się skojarzyło z tym:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42425554_1919035374830627_717751415266607104_n.jpg?_nc_cat=111&oh=159b7f5fe03172721a36ddfb8326dd8f&oe=5C5B5BDA