macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Czyli krótko pisząc chodzi o to, by PiS miał przy sobie praktycznie wszystkie media, które może kontrolować pod płaszczykiem zdania, że "za dużo jest zagranicznych".
4
Uważaj, bo zaraz się zlecą ludzie broniący za wszelką cenę ten kraj. Mnie już zjechali za to, że często ciężko się tutaj żyje (bo taka jest prawda), a jak napisałem że może wyjadę w przeciągu paru lat to już w ogóle była masakra.
3
Właśnie!
Może Ty tak naprawdę nie istniejesz, a tylko podajesz się za piłkarza, który kiedyś grał, a tak naprawdę jesteś El Jarkiem czy innym Klatusem i prowadzisz skomplikowane badania na temat użytkowników La Ramblii?!
Pff! Poznałem się na tym!
0
W dzisiejszej PL to nie wiesz czy ktoś dla beki coś robi, czy na serio :/
Takie to wymemłane wszystko.
0
"Fajowskie logo i paseczki ma"
I od razu wiesz, że masz do czynienia z czystej rasy Sebą.
2
W sumie okres okienka transferowego też bywa dość zabawny.
21
I to jest prawdziwa miłość.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41530686_966159480223575_7238482111080955904_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dc8ba143422a1f4ddd9acc59d74fcb20&oe=5C2CE169
4
Nie wieeeem JEZUS MARIA, jakoś mi tak dziwnie :/
Brakuje mi dawnego klimatu futbolu. Gdzieś to co kiedyś porywało, zachwycało, zaczyna się zatracać.
Z marketingowego punktu widzenia, to na pewno będą duże hajsy. Tym bardziej jeśli będzie finał typu Barcelona - Real.
1
"Według hiszpańskich mediów w 2021 Finał Ligi Mistrzów odbędzie się w Nowym Jorku!"
Z grupy fejsbukowej "To tylko piłka nożna"
Popierniczyło totalnie ludzi zajmujących się tym sportem. Ech.
1
Skoro to było w książce Petera Croucha "Jak być piłkarzem", to raczej nie jest fejk. Chyba, że tego cytatu w książce nie ma, ale jeśli jest, to wątpię że to fejk.
0
Uwaga, ctrl c + ctrl v.
"Nike will celebrate the 20th anniversary of its first season with FC Barcelona with a special, limited-edition 'mashup' jersey. Top to bottom: 2014-15, 2008-09, 2009-10, 2015-16, 2017-18, 2010-11, 2018-19. [FootyHeadlines]"
Dokładnie tłumaczyć mi się nie chce, ale generalnie chodzi o to, że Nike celebruje 20 lat ich współpracy z FC Barceloną taką koszulką:
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41312859_1817885621594544_4160275983431106560_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2b1b4dac6f1f8aae901d696f0a07c611&oe=5C2132C5
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41328219_1817885711594535_5328477302344908800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=53f16141b03d5fc2e60dfb5f11fd5ce7&oe=5BED30FF
5
Fajny ten telewizor, taki nie za duży, nie za mały.
4
"Johan Cruyff wybudował katedrę - nasza rola polega na tym, by ją utrzymać". To nie tylko piękna, ale i bardzo wzruszająca wypowiedź. Zarówno w Barcelonie, jak i w Ajaksie robiłem po prostu to, co uważałem za najlepsze dla wszystkich. Na szczęście w Barcelonie się udało - ale to w większości zasługa osób takich jak Frank Rijkard, Henk ten Cate, Pep Guardiola i Txiki Begiristain, że katedra, jak pięknie nazwał moje dokonania Pep, wciąż jeszcze stoi. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Przede wszystkim dlatego, że zespół gra futbol, który szalenie podoba się nie tylko mnie, ale i kibicom. Właśnie tak powinno się grać w piłkę."
Kolejny fragment książki "Johan Cruyf.f Autobiografia".
Bardzo jestem ciekaw jak Cruyff zareagowałby na zarządzanie i grę Barcelony w ostatnich 2 latach, głównie chodzi mi o Valverde. Czy wciąż byłby z tego dumny, czy jednak miałby większe pole do krytyki. Im dłużej czytam tą książkę (jestem już przy końcówce), tym bardziej mi się wydaje, że niestety często nie byłby dumny z tego w jakim kierunku podąża ten klub, że gra stała się bardziej chaotyczna i pozbawiona zespołowej magii. Ale to moje zdanie, może być mylące :)
2
Myślę, że nie. Bierze Pan i leje.
9
I już wiadomo dlaczego takie pustki tutaj są...
Chociaż z drugiej strony zebrań jeszcze chyba nie było.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41073889_1726130630833053_7207958538717495296_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1913dba7e37dd551dd6238805fdf3d7b&oe=5BED8182
1
To co napisałeś jest już krytyką i takie coś jest (a nawet powinno) mieć miejsce. Ale ludzie rzadko kiedy popierają swoją krytykę argumentami, w większości jest to czysty hejt przez emocjonalność i wyśmiewanie w wypowiedziach.
3
Obserwacja, autopsja, mnóstwo czytanych komentarzy z różnych serwisów polskich i zagranicznych, podsłuchane rozmowy na ulicy, w komunikacji... nie wiem czy generalizuję, bo sporo osób również tak uważa.
2
To nie jest zwykła, normalna krytyka, tylko zwykły, normalny hejt i wyśmiewanie :)
Zresztą to jest niestety nasza "duma" narodowa.
Wyszedł trailer/gameplay Cyberpunk, któremu ludzie dopingują i w zdecydowanej większości są zachwyceni? "Beee, bo za kolorowo, bo postacie plastikowe, bo za długo trzeba czekać..." Henry Cavil jako Wiedźmin? "Beee, bo za mało polski, bo mi szczęka nie pasuje, hashahahshad to ma być Wiedźmin?!"
I takich przykładów jest mnóstwo, w kulturze, w sporcie, w różnych dziedzinach życia. Smutne i przygnębiające.
1
Jeśli ktoś ma ochotę, zachęcam do świetnego artykułu na temat realiów tworzenia gier :)
Jest on napisany na podstawie książki.
Śpieszmy się kochać twórców gier, bo szybko stają się wykończeni :P
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1728
11
Do roboty leniu! Pracować na tych darmozjadów kurła!
48
Rakitić z Sociedad na ławce.
#potwierdzoneinfo
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41057413_10156929837033598_8518890103437787136_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4daf3032b91a6c82e6579b0ba62a1047&oe=5C331FD7
33
Możliwe że fejk, ale mocny :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_V1luC3ipAqufZkb5kU4XEZJudktIgVXk.jpg
0
Komentarz usunięty
0
Miłego dnia mordeczki damskie i męskie!
7
"To najlepszy piłkarz świata"
Już jutro w mediach: "Rakitić o krok od opuszczenia Barcelony! Wielki konflikt!"
7
Pique i Roberto jakie dżagi.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40868910_1827558040615112_7539784482191048704_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b34bdb25882efaa93501751943a99b1c&oe=5C304DB9
0
Na studiach nie będziesz miał czasu na granie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do lapka, to jest ok, gry podane w przykładzie pójdą, nie na najwyższych ustawieniach, ale na znośnych. Czy będzie na czasie przez 10 lat? No nie bardzo :D
Za parę lat już będzie ciężko w pogranie w najnowsze produkcje.
12
Kurde pszypał.
7
Ale do pracy już tak. Jest grafikiem. Zmienił profesje, bo w PL za dużo jest potworów i się już to znudziło.
5
Jeszcze Thiago i Veratti :)