macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że... drużyna Valverde za bardzo nie potrafi grać ładnej piłki. Poza meczem finału PK z Sevillą, to nie pamiętam meczu, który by wywołał efekt "wow". A tego cholernie brakuje.
0
o.O
0
Bronienie 1:0 poszło się j***, więc teraz będą bronić 1:1. Świetnie.
0
O kurde, Munir.
Strasznie staram się nie narzekać na drużynę Valverde, no ale kurde czasem się nie da... to nie jest Barcelona.
0
Ale my jesteśmy Barceloną i u nas styl gry się liczy.
4
Wyciekła oficjalna informacja Realu Valladolid na temat dzisiejszego stanu murawy! Podobno taka sama informacja jest przed biurami klubu.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39917071_1955641991159352_6423701547737153536_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b9971a9e83b0c380cf73172ef5790710&oe=5C37D193
8
Real Valladolid psze Pana.
0
Myślę, że teraz możemy grać jak Real, czyli dzida w pole karne z prawej/lewej i ze łba/z laczka.
0
Mourinho pewnie mocno fapie widząc taką murawę.
5
DOBRĄ murawę. Też narzekam na styl gry drużyny Valverde, ale dziś absolutnie nie oczekuj widowiskowej gry...
0
Ewidentnie gra na transfer.
1
No dokładnie, jak Roma! :D
0
To będzie w ch... ciężki mecz...
1
6 minuta i wciąż 0:0? Pfff, jak słabo. Valverde trener bez jaj. Nie będzie trypletu, nic nie będzie, sezon przegrany.
3
Murawa to jakaś porażka. Xavi już wyłączył TV...
0
Więcej nie pije.
0
lol, na livescore.com jest ciągle 0:0 i to mnie zmyliło :D
Czyli to tam jest błąd! Ha!
0
A idź Ty.
Jest zero zero a nie jeden zero dla atletico madryt z rayo vallecano.
0
Tak trochę dziwnie :D
https://ibb.co/cGuRJU
0
Coś się popsuło, bo u mnie w transmisji na Eleven jest 1:0 dla Atletico w 77 minucie :D
8
Laskowski. Nigdy nie zapominał o Laskowskim!
1
Wolski z Orłowskim komentują dziś mecz Barcelony w La Lidzę. Mój wehikuł czasu działa!
Jedni z moich ulubionych komentatorów.
2
No i jeszcze moje!
"Gramy nudno, mało kreatywnie, bez polotu, szkoła Cruyffa umiera!"
:P
12
Te dryblingi to jakieś... udane?
16
Jakby trafił, to przez następny tydzień ten gol byłby w sołszyl midjach :)
A że nie trafia, to cóż... zdarza się...
4
Gdyby Valverde i Bartomeu mieli dostęp do La Ramblii, to tryplety byłyby co roku!
0
Super się ogląda takie mecze.
5
http://tele-wizja.ru/csport2/
3
City, jak i w zasadzie każda drużyna Guardioli ma w sobie coś takiego, jak chęć mocnego zdominowania rywala, przyciśnięcia. Po tej bramce ze spalonego i błędzie Kompanego, od razu były jakieś sytuacje dla City, chcieli się "odegrać". Czasami brakuje mi czegoś takiego w Barcelonie. No, ale może to się zmieni w tym sezonie...
0
Korona Krolów to jeszcze większe arcydzieło. To nasze dziedzictwo narodowe z wybitnymi aktorami, pięknymi kostiumami i genialnym scenariuszem. Sam nawet wysłałem im dywan do tego serialu.