macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
A tutaj za parę tygodni:
Gomes przedłuża kontrakt! :D
1
Mam tak samo jak Ty...
5
Noo. Pijesz lagera typu Tyskie, to w sumie trochę podobne do wody. Więc do deszczu pasuje jak Ty i Twoja przegrana u buka.
41
Ruskie streamy.
40
Neymarowi bardzo często będzie się umniejszać, nie tylko kibice Barcelony będą to robić. Sam jest sobie winny niestety przez swoje często żenujące zachowanie. Wieczny dzieciak. W pewien sposób żywię do Niego sympatię, uważam że jest świentym piłkarzem, bardzo widowiskowym (a takich lubię), jednak powtarzam: sam jest sobie winny za taki stan rzeczy.
0
Ostatnio Kręcidło czepiał się Lengleta, że ma zły garnitur. To proszę, Bartłomiej szybko podziałał.
0
Dla Ciebie bełkot, dla mnie w pewien sposób wizja świata do której chciałbym dążyć.
1
Ogólnie całe pokolenie. Widzę to choćby na ulicy ilu jest lanserów, wśród znajomych, w piłce... wszędzie. Na pewno nie chcę brać w tym udziału. Ale moim marzeniem zawsze było założenie firmy, a więc muszę trochę wyjść do świata, przebywać z takimi ludźmi itp. Z drugiej zaś strony chętnie zaszyłbym się na drugim końcu Islandii w jakimś domku i by słuch po mnie zaginął.
Ciężkie czasy nastały dla ludzi, którzy cenią skromność, cichość, wysoką kulturę...
9
Wartości, które reprezentował m.in. Pan z Twojego profilowego coraz bardziej odchodzą, bo piłkarze/ludzie się zmieniają. Skromność, nieśmiałość, kultura jest wypychana przez gwiazdorstwo, mnóstwo hajsu, cwaniactwo, spryt i wygrywanie za wszelką cenę.
0
Jeszcze gdyby klient dobrze płacił... ale nie. Bo nikt w PL nie ma na tyle. Część rzeczywiście nie ma, część myśli i mówi że nie ma, a tak naprawdę mają. Zresztą Panie, szkoda gadać... wiele grafików Ci powie, że w tym kraju w tej branży jest ciężko się dogadać z ludźmi i trzeba 5x więcej pracy włożyć.
4
Jakie to jest autentyczne w mojej branży... szczególnie jak się współpracuje z Polakami. Ogrom Januszostwa, każdy wie wszystko najlepiej. Wrr.
https://lz12v4f1p8c1cumxnbiqvm10-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2015/10/web-designer-developer-jokes-humour-funny-graphic-web-design-funny-gifs-memes.jpg
2
I tak z grupy nie wyjdą :P
0
A ja polecam to ;)
https://www.behance.net/gallery/66711001/Hotel-Equipe-de-France-de-Football-World-Cup-2018
0
Uuuu. Kurski się wkurzył :(
https://www.antyradio.pl/Technologia/Internet/TVP-pozwie-tworce-generatora-paskow-z-Wiadomosci-24175
2
Początek sierpnia:
SPORT, Mundo Deportivo, AS, MARCA, Radio Catalunya, Gerard Romero:
"Umtiti i Dembele na wylocie! To koniec przygody Francuzów w Barcelonie. Digne jest również rozważany na sprzedaż, tak samo Lenglet który niedawno przyszedł!"
1
Sport.pl i pytanie do ludzi:
"Kto jest największym rozczarowaniem MŚ 2018 według was?"
Wśród Lewandowskiego, Zielińskiego, De Gei, Neymara, znalazł się także... Messi.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37249611_10157229079712241_4423787306670882816_o.jpg?_nc_cat=0&oh=cda0f5367e298f1781445e57e598fefc&oe=5BC92DB9
4
Nie mam jedynej. Ale mogę polecić:
"Ojciec Chrzestny" - przywiązanie do dobrego imienia swojej rodziny, ogólny nacisk na rodzinę, poza tym świetna opowieść.
" What if? A co gdyby?" - naukowe odpowiedzi na najbardziej absurdalne pytania
Cała saga o Wiedźminie też jest świetna. Brudny, realny świat, który nie jest przerysowany, a taki... nasz. Gdzie nie wszystko jest czarno-białe i trzeba się mocno zastanowić nad niektórymi sprawami, czy są moralne, odpowiednie etc. Lubię coś takiego.
2
Pekerman to chyba niezłe nazwisko :)
Kolumbię przyjemnie się oglądało pod Jego wodzą.
3
Patrząc na trofea i liczby - oczywiście tak.
Patrząc na grę - od 2009 roku chyba rok po roku Messi powinien dostawać. Zawsze był, jest i jeszcze przez trochę będzie półkę wyżej od innych patrząc na to co robi na boisku.
Łatwiej znaleźć kibica Realu, który twierdzi, że Messi jest lepszy niż kibica Barcelony, który twierdzi, że Ronaldo jest lepszy. A to o czymś świadczy.
9
Francja to taki Real Madryt MŚ :P
3
To kto teraz?
Kiedyś była piękna, ale i absurdalna plota o Guardioli, ale jest to strasznie mało prawdopodobne. Ciekawe kogo wybiorą. Najpierw burdel w AFA powinien być posprzątany... później można myśleć o trenerze.
1
O, to to, właśnie tak! Super odpowiedź! Jakże pasująca do naszego (coraz bardziej byłego) wyjątkowego stylu gry!
0
Brian Laudrup: „Rozmawiałem kilka dni temu z Edenem Hazardem. On szykuje się do transferu do Realu Madryt. To jest dobra decyzja dla niego i dla Realu."
Źródełeczko: mordoksiążkowa Stajnia DissBlastera
Hazarda bardzo lubię, więc... szkoda że do Realu możliwe że przejdzie :P
Tak czy siak dobry ruch dla Edena i Realu. To się może im udać.
12
Nowy, jakże autentyczny krzyk mody na targach!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37103940_2265456477011737_8695325573251072000_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5f7e968cfd156508aaf56e59c8c63c40&oe=5BCF4737
6
Wygląda jakby twarzą odśnieżała trawnik...
16 lat to miała z 30 lat temu. Meh.
50
Kamień z serca z tym Kante. Coraz mniej mamy technicznych graczy wg. mnie, a coraz więcej siłowych i chaotycznych... tak jakbyśmy się cofali do ery sprzed Cruyffa :/
2
Ronaldo - Gomes. Będzie magiczny duet!
27
Polska myśl szkoleniowa. Niby wiesz, że żart... ale potem dochodzi do Ciebie, że w wielu przypadkach rzeczywiście tak jest.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37006060_1737085559737567_8754441739336417280_n.png?_nc_cat=0&oh=8dbaf52e095aa79ac90084b3b6b89cb8&oe=5BEC1DA9
2
No tak, bo wszystko co Polskie to najlepsze przecież :P
A tak naprawdę, to w Polsce mamy słabych trenerów i żeby coś więcej ugrać z tą reprezentacją, to wypadałoby zatrudnić kogoś po prostu lepszego, a więc zagranicznego trenera, który nie ma tak średniowiecznego myślenia jak u nas.
0
Przecież to nie da się tak GRAĆ!