9

https://www.wprost.pl/kraj/10138302/festiwal-rzutow-im-skolimowskiej-wlodarczyk-nie-przyjechala-bo-obrazila-sie-na-bukowieckiego.html

Mega dziwne. Zawsze uważałem Anitę Włodarczyk za mega skromną i normalną osobę. A tutaj takie coś. Wszystkim już chyba powoli odbija... :/

8

Ja pierdziele, ciągle nie mogę ogarnąć, że On już nie w Barcelonie... :(

0

Może nie wykonalne. Ale można by udostępnić narzędzia moderskie graczom. Na początku byłyby jakieś "dziwne" zespoły, czy nazwiska jakby się nie udało ogarnąć licencji. Jednak myślę, że jeśli gra byłaby świetna, to szybko zaskarbiłaby sobie serca graczy, a tym samym coraz bardziej prawdopodobne stałyby się licencje, bo kluby/piłkarze zobaczyliby w tym duży potencjał. Jest to ryzyko, ale może być bardzo opłacalne z perspektywy czasu.

13

PES jest po prostu trudniejszy od FIFY. Tutaj nie strzelisz bramki przewrotką z połowy boiska po podbijaniu 20x piłki w miejscu. Nie zmienia to jednak faktu, że dla mnie osobiście PES jest często... bublem. Z potencjałem, ale niedopracowanym, pełnym idiotycznych błędów.

Chciałbym by kiedyś wyszedł trzeci gracz na rynku gier piłkarskich, który zmiażdżyłby te dwie pełne błędów gry jak FIFA i PES. Niech ktoś robi grę piłkarską przez parę lat, tak jak się robi najwybitniejsze gry. Niech dopracuje wszystko w najmniejszym detalu i niech wypuści grę 10/10, wypełnioną detalami, które tworzą całą świetną atmosferę gry. A składy, koszulki itp. niech będą po prostu aktualizowane przez patche.

1

Czemu z tym zarządem w większości transferów z/do Barcelony są jakieś problemy? Serio tam pracują tacy amatorzy? Nawet z potencjalnym transferem Griezmanna były problemy, gdy transfery załatwia się po cichu, a Oni w wywiadach potwierdzali zainteresowanie, co nie podobało się nie tylko Atletico, ale też inni mówili, że to mega nieprofesjonalne. A teraz ta szopka z Paulinho... żenujące po prostu kto w tym klubie rządzi.

0

Myślę, że może reagować właśnie tak:
https://giphy.com/gifs/sporzaredactie-3o72ETE5OPwFBNS1B6

10

Może, a mnie akurat ten teraz rozśmieszył ;)

0

Konferencja mnie osobiście też dobiła... ale odnośnie kibicowania to mocno poleciałeś jak dla mnie :) Ale masz do tego prawo oczywiście. Ja będę kibicować, oczywiście... ale z mniejszym zaangażowaniem. Właśnie przez konferencje, która była absurdalna i żenująca, pokazała tragiczną mentalność.

2

Rakitić to bardzo dobry zawodnik, lubię Go. Ale dajmy już spokój, nigdy nie będzie tak świetny technicznie i kreatywny jak Modrić. Trochę inny typ zawodnika. Rakitić bardziej defensywny, rzemieślnik. Modrić bardziej kreator, mózg drużyny, finezja. M.in. to określa dzisiejszą Barcelonę niestety, nie umniejszając Rakiticiowi :/

0

Ostro, ale masz rację. Wstyd mi jest za piłkarzy, szczególnie jak widziałem inne drużyny, kadrowo słabsze... Wielkie ukłony dla Rosjan za to czego dokonali. A my mając taką werwę, zaangażowanie powinniśmy również się świetnie zaprezentować. Ale nie. Bo mentalność mamy taką... polską...

16

Podobno przy wejściu do budynku zarządu Barcelony jest ogromna tabliczka z napisem: "Wiem, że nic nie wiem."

0

Tak sobie przeglądam stare i piękne mecze Barcelony Guardioli i kurde... powiedzcie mi, co to za główny komentator komentował wtedy mecze na NC+?
W duecie z Wojciechem Jagodą. Przypomniał mi się ten komentarz i dochodzę do wniosku, że to był jeden z najgorszych komentatorów jakie słyszałem. Flegmatyczność, brak emocji jak by golfa komentował, nuda, nuda, nuda, kompletny brak kreatywności...

0

Pierwszym damem.

14

Bramka Modrica IDEALNIE zaprezentowała ostatnie lata Realu :D

0

Złą piłkę Rosjanie wybrali, bez sterowania... :/

0

W Kazaniu odpadli Niemcy, odpadli Argentyńczycy, odpadła Brazylia. Może jak finał LM w przyszłym roku będzie w Kazaniu, to Real w końcu nie wygra?

4

Urugwaj, dawaj!

1

Rudy, Verratti lub Thiago.
Jednego z tych panów i będzie już bardzo (!) dobrze.

4

O! El Jarek! Zapomniałem, że jest ktoś taki. Nadal mu nie wyłączyli dostępu do internetu w psychatryku?

0

No rejczel :P
Ale brakuje argumentów u jednego i u drugiego. Ty podchodzisz do tego z ironią, może nawet z wyśmiewaniem "Jak ktoś może wierzyć?!", On się za to spina...
Zresztą nie chce rozsądzać... Dajcie se po razie i koniec dyskusji :D

1

La Rambla jak zwykle pomocna :D

19

Komentarz usunięty

1

Sam nie wiem. Futbol jest strasznie nieprzewidywalny w ostatnich latach, więc nie zdziwiłbym się jakby Peszkę też ściągneli dla atmosfery.

54

Spoko, przyjdzie Neymar to dopiero poczujesz smak :D

9

"Nie każdy jest tego samego wyznania co ty, dlatego uważam by na LR nie wchodzić na tematy religijne."
W sumie... idąc tym tokiem rozumowania nie powinniśmy schodzić na tematy:
- polityczne, bo nie każdy jest fanem Pis-u, czy tam Platformy czy innego tworu
- męskie, bo jest dużo kobiet tutaj
- schabowych, bo ktoś lubi mielone i może poczuć się urażony
- smartfonów z Androidem, bo ktoś może mieć ajfona itd.
Średni jak dla mnie ten tok myślenia. La Rambla służy do prawie wszystkiego. Nie róbmy z tego zamkniętego placu zabaw, tylko bądźmy serdeczni dla każdego. Ktoś życzy Ci miłego dnia akcentując przy tym sprawy religijne? Życz mu też miłego dnia, a akcenty religijne zignoruj, chyba że chcesz pogadać na ten temat w sposób serdeczny i merytoryczny, a nie grać w ping ponga "pfff, Boga nie ma -> a właśnie że jest pfff!"

7

"Lionel Messi chciałby zobaczyć Paula Pogbe w Barcelonie. [Goal]"

Hahah :D
Coraz lepsze te plotki. I tak do końca wakacji...

1

Myślę, że trzeba się na to przygotować w pewien sposób, że ludzie tak do tego będą podchodzić. Wielu ludzi szuka swady, by udowodnić swoją rację, wyśmiać etc. Albo po prostu zwyczajnie pogadać. Dlatego myślę, że nie powinno Cię to dziwić, że ktoś z tym wyskoczył :)
Też się uznaję za wierzącego... choć z moją wiarą jest różnie, wiara to rzecz cholernie prywatna, ciężka, czasem powiedziałbym wręcz że dziwna... ale to temat na długą dyskusję. Polska jest skażona religią. Nie Bogiem. Tylko religią. To nas bardzo odtrąca i innych, niewierzących odraża widząc co się dzieje. M.in. dlatego uważam, że wiara [prawdziwa] jest ciężka, szczególnie w PL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?