macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Myślę, że mecze Ekstraklasy powinny być puszczane w 144p. To byłoby wyjątkowe. Każdy dąży do tego, by widzieć jak najwięcej szczegółów, a my dążylibyśmy do tego by widzieć jak najmniej. Dla naszego zdrowia. Psychicznego i fizycznego.
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/ekstraklasa-w-4k-pierwsze-mecze-w-2019-roku.html
45
Łonczymy siem z Tobom w bulu i nadzieji.
17
"Dyrektor Blaugrany ma też preferować sprowadzenie pomocnika silniejszego fizycznie"
30
Tak jak w LM dostał 3x z rzędu? :)
0
Cześć mordeczki!
Czy ktoś z Was kupował kiedykolwiek bilet na autobus/pociąg na stronie https://www.goeuro.pl ?
Zastanawiam się nad taką opcją, by kupić już sobie tutaj bilety na pociągi we Włoszech do paru miast. Czy ktoś miał podobną sytuacje? Opłacalne?
5
Dla mnie skandynawska pogoda jest idealna. Upały i dużo słońca mnie cholernie męczą...
2
Gorszy sort!
2
Browar Trzech Kumpli Pan IPAni - moje ulubione piwo, dostępne w większości sklepów z piwem.
De Molen Weer & Wind, oraz Evil Twin Brewing Imperial Biscotti Break, Artezan Samiec Alfa - najlepsze piwa jakie piłem w życiu. Jak będziesz miał okazje, to zachęcam! :)
26
https://media.giphy.com/media/13OYNXi0uTM6vS/giphy.gif
0
Wg. mnie mimo wszystko Rafinha odstaje. Bardzo Go lubię, ale Thiago potrafi po prostu lepiej rozgrywać piłkę, ma większą wizje gry.
3
Jakie macie przeczucia co do nadchodzącego sezonu?
Osobiście mam pełne nadziei i bardzo pozytywne, ale może to głównie dlatego, że się po prostu stęskniłem za tym zespołem... Trzeba do tego podejść z chłodną głową. Skład mamy dobry z aspiracjami na bardzo dobry. Brakuje moim zdaniem tylko jakiegoś mocnego (technicznie) pomocnika. Jeśli ściągną Thiago, to będę ogromnie zachwycony. Drużyna będzie bardziej wszechstronna i w końcu (!) będzie więcej graczy technicznych, niż rzemieślniczych.
Obawiam się tylko... Valverde. Tak wiem, jak można się obawiać kogoś, kto wygrał dublet w poprzednim sezonie w swoim pierwszym "roku" pracy? Obawiam się po prostu samej gry Barcelony. Cholernie chciałbym, by gra była z polotem, z chęcią strzelenia jak największej ilości bramek, z wielką wirtuozerią... a nie jestem przekonany, czy Valverde będzie w stanie doprowadzić do tego tą drużynę. W poprzednim sezonie ledwie parę meczów było "wow", reszta przeciętna, z indywidualnymi popisami. No, ale może jak teraz będzie skład bardziej techniczny, to to się zmieni. Zobaczymy. Tak czy siak nie mogę się doczekać :)
11
"Andrea Pirlo przychodzi do włoskiego show prowadzonego przez Cattelana. Przynosi mu dwa prezenty, w tym swoją biografię.
- W jakim to języku?
- Po polsku.
Przyjrzyjcie się dobrze."
:)
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37966863_1337383496392488_4657487115880235008_n.jpg?_nc_cat=0&oh=db58e950490ea2e99cfac5c3c0881f97&oe=5BC72FAC
3
Właśnie o to mi chodzi. Suarez jest mega dziwnym zawodnikiem. Potrafi zagrać na poziomie B klasy, być mega pokraczny, a 5 minut później strzelić bramkę z pół woleja w okno.
24
No i znowu od jutra zaczną się mecze Barcelony. Na razie towarzyskie, dość mało znaczące, ale każdy będę się starał uważnie śledzić, patrząc szczególnie na nowych zawodników. Znowu będą nadzieje na wybitny sezon, nadzieje na genialne zagrania Messiego, niesamowite bramki Suareza, magię Coutinho, czy generalnie świetną postawę całej drużyny i więcej artyzmu, którego niewątpliwie brakuje... znowu po słabszych meczach będzie sprzedawanie pół składu, a Valverde będzie niemającym jaj trenerem i zbyt mało charyzmatycznym. Zaś po paru dobrych meczach będzie zbiorowe fapanie, że idziemy po tryplety. Brakowało mi tego, a od jutra w sumie oficjalnie się to zacznie. Oby ten sezon był lepszy niż poprzedni, by było mniej meczów z Romą, a więcej takich jak z Chelsea, czy z Realem w grudniu. I przede wszystkim, by drużyna sprawiała jeszcze większą przyjemność z ich oglądania, bo tego mi bardzo brakuje.
Vamos!
12
Modrić otrzymał aż 46% głosów od ludzi w głosowaniu na tytuł FIFA The Best.
"1. Luka Modric: 46.78%
2. Cristiano Ronaldo: 17.59%
3. Lionel Messi: 14.41%"
http://www.sportbible.com/football/news-reactions-take-a-bow-luka-modric-receives-46-of-fan-votes-in-the-fifa-best-award-poll-20180727?source=facebook
12
Skojarzyło mi się z tym:
0
Gdyby tak było, to link byłby nie do jutuba, tylko do sadistic.pl
0
Nie tylko Jego :P
16
Mega zdjęcie! Jednak osobiście gdybym miał być na miejscu tego nurka, to bym się zes*ał. Oceany, szczególnie ten podwodny ogrom, pustka i ciemność wzbudzają we mnie niepokój i strach.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37907495_494771030994292_4048648825630359552_n.jpg?_nc_cat=0&oh=12169b6bcb546f96c466cd148f144f21&oe=5BC9C092
5
Mnie zdziwiła bramka Messiego na 5 miejscu. Oczywiście, to przyjęcie piłki było genialne, ale Leo takich bramek strzelił już wiele... po prostu taki jest, to coś normalnego u Niego. A na MŚ było parę innych, bardziej wyjątkowych bramek. Bramka Cristiano się do tego zalicza. Dlaczego wyjątkowa? Bo Cristiano rzadko strzela takie bramki z wolnych :)
57
Szach-mat... ludzie!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37812961_2039482719395391_88524966802227200_n.jpg?_nc_cat=0&oh=7d1ac0ef683f07de9e6ec0e97a4bd6a8&oe=5C0B251C
0
Ciekawy artykuł :)
Sam mam tam parę osób, które znam. Są bardzo zadowoleni.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Inwazja-Polakow-na-Islandii-Tam-mieszkam-7604745.html
1
No, w końcu coś pozytywnego o tym dzieciaku.
50
Halo, policja? Proszem przyjechać na La Ramble, somsiad krodnie zlodziej jedyn!
0
Ok, dzięki bardzo za poprawę ;)
1
Juve jest defensywną drużyną. Jak sam powiedział, w Barcelonie mógłby pokazać dużo więcej i również jestem tego samego zdania. Umiejętności ma bardzo dobre, a 28 lat to wiek dobry, wręcz świetny dla piłkarza. Coutinho chyba w tym roku 27. Pjanic, Thiago cacy, Rabiot nie cacy.
0
Gimbus.
7
Popadanie ze skrajności w skrajność, czyli połączenie dziecięcego wieku (mentalnie) z takim... polskim myśleniem. To się tyczy wszystkich. Wystarczy wejść na weszlo i poczytać te żenujące i pełne chamstwa komentarze.
Co do rm, czy również fcbarca.com (w mniejszym stopniu, ale jednak):
Brak wielkich transferów, jedna porażka w sezonie - quo vadis Real/Barcelono, przeciwnicy nas zmiażdżą, nie mamy szans, trzeba kupić wszystkich graczy z TOP 10 na transferkmarkt. Jeden lepszy mecz, przychodzi zawodnik z topu - woooow, jedziemy po La Decimy, tryplety, jestesmy lepsi od nudnej Barcelony Guardioli!!!!111
Meh.
22
Kto?
34
O kurłaaa. Ale się będzie dziać jutro w Lidlu. To będzie WOJNA!