- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1750 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1750 Culés
40
Jest 8:05 a już jest znacznie za ciepło... Ja nie wiem jak można lubić taka pogodę
0
@luna666moon Jeszcze mam otwarty balkon bo po zacienionej stronie, ale zaraz znowu się trzeba pozamykać i przetrwać :(
10
@luna666moon Normalnie. Najlepsza pogoda jaka może być.
4
@Bykunn Dzisiaj mają być niby 34 stopnie u mnie chyba wezmę laptopa i pójdę siedzieć w wannie z zimną wodą xd
0
@luna666moon Przy takiej pogodzie to laptopa też schłodź w zimnej wodzie bo inaczej się przegrzeje.
5
@luna666moon Dla mnie skandynawska pogoda jest idealna. Upały i dużo słońca mnie cholernie męczą...
3
@macio_944 Też tak mam, zresztą jak jest za chłodno to można się dość łatwo ubrać/ogrzać a przy upałach to jest znacznie ciężej
3
@luna666moon Ja lubię ładną pogodę, ale gdy temperatura wynosi max 25 stopni celsjusza. Każda temperatura powyżej tej normy robi się nieznośna.
2
@luna666moon Mi jest tak duszno, że się czuje jakby mi miała zaraz krew z nosa polecieć xD
4
@luna666moon Kwestia przyzwyczajenia po 2 miesiącach takiej pogody przestalibyscie się pocic, jedli byście mniej więcej pili i czyli się o niebo lepiej niż jak jest tak raz na jakiś czas.
2
@sokot To prawda, dlatego nasz klimat jest tak bardzo uciążliwy... Bardziej na północy trzeba się po prostu przystosować, że jest zimniej i tyle (chociaż w tym roku w Finlandii rekordy ciepła, jakieś 35+ nawet...), a na południu masz upał i też wiesz, że inaczej nie będzie. A u nas i +50 w słońcu i czasami -20 zimą
0
@Bykunn Ale masz za to różnorodność ;)