- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
10
10 najlepszych bramek MŚ to jakiś żart...
Brak Coutinho, Nacho, Di Marii, Xhaki, Kolarova, a taki wolny Cristiano na 4. miejscu...
0
@zadafcb Quintero na 2. miejscu xd
5
@zadafcb Mnie zdziwiła bramka Messiego na 5 miejscu. Oczywiście, to przyjęcie piłki było genialne, ale Leo takich bramek strzelił już wiele... po prostu taki jest, to coś normalnego u Niego. A na MŚ było parę innych, bardziej wyjątkowych bramek. Bramka Cristiano się do tego zalicza. Dlaczego wyjątkowa? Bo Cristiano rzadko strzela takie bramki z wolnych :)
9
@macio_944 Ale przyznać trzeba że Kolarov piękniej wolnego strzelił a jego bramki tu nie ma...
0
@macio_944 U niego tak, tylko wyobraź sobie innego gracza w takiej sytuacji, albo lepiej! Jakiegoś pachołka z rodzimej ligi! Też byłby w hajlajtach tylko na whatts w Eurosport.
6
@macio_944 A mnie zdziwiło, że bramka Messiego, nie byla w TOP3. To przyjęcie piłki było istnym majstersztykiem technicznym. Nie dość, że nie było łatwo opanować taką piłkę, to Messi jeszcze przy tym zwiódł obrońcę. Asysta Banegi też kapitalna. Piękny gol, ale nie najpiękniejszy, Pavard zasłużenie wygrał. Z kolei Quintero, to jakiś żart akurat.
1
@zadafcb Mnie kompletnie nie ruszył gol Messiego tak samo jak Modrica
2
@zadafcb Dlaczego bramka Trippiera z meczu z Chorwacją w półfinale nie jest uwzględniona, mimo że była ładniejsza, niż ta Cristiano? Albo gol Kolarova?
Dlaczego Bramka Czeryszewa jest tak nisko?
No ale bramka Belgii z 7. miejsca piękna
1
@fc_barcelona_1899 Dla mnie gol Trippiera tez ładniejszy, w dodatku strzelony w ważniejszym meczu, a o Kolarovie juz nie wspomnę