macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie przeglądam stare i piękne mecze Barcelony Guardioli i kurde... powiedzcie mi, co to za główny komentator komentował wtedy mecze na NC+?
W duecie z Wojciechem Jagodą. Przypomniał mi się ten komentarz i dochodzę do wniosku, że to był jeden z najgorszych komentatorów jakie słyszałem. Flegmatyczność, brak emocji jak by golfa komentował, nuda, nuda, nuda, kompletny brak kreatywności...
0
Pierwszym damem.
14
Bramka Modrica IDEALNIE zaprezentowała ostatnie lata Realu :D
0
Złą piłkę Rosjanie wybrali, bez sterowania... :/
0
W Kazaniu odpadli Niemcy, odpadli Argentyńczycy, odpadła Brazylia. Może jak finał LM w przyszłym roku będzie w Kazaniu, to Real w końcu nie wygra?
4
Urugwaj, dawaj!
1
Rudy, Verratti lub Thiago.
Jednego z tych panów i będzie już bardzo (!) dobrze.
4
O! El Jarek! Zapomniałem, że jest ktoś taki. Nadal mu nie wyłączyli dostępu do internetu w psychatryku?
0
No rejczel :P
Ale brakuje argumentów u jednego i u drugiego. Ty podchodzisz do tego z ironią, może nawet z wyśmiewaniem "Jak ktoś może wierzyć?!", On się za to spina...
Zresztą nie chce rozsądzać... Dajcie se po razie i koniec dyskusji :D
0
http://bi.gazeta.pl/im/7b/f8/c7/z13105275Q,Kurtka-z-kolekcji-Rino---Pelle--nylon--poliester--.jpg
1
La Rambla jak zwykle pomocna :D
19
Komentarz usunięty
1
Sam nie wiem. Futbol jest strasznie nieprzewidywalny w ostatnich latach, więc nie zdziwiłbym się jakby Peszkę też ściągneli dla atmosfery.
54
Spoko, przyjdzie Neymar to dopiero poczujesz smak :D
9
"Nie każdy jest tego samego wyznania co ty, dlatego uważam by na LR nie wchodzić na tematy religijne."
W sumie... idąc tym tokiem rozumowania nie powinniśmy schodzić na tematy:
- polityczne, bo nie każdy jest fanem Pis-u, czy tam Platformy czy innego tworu
- męskie, bo jest dużo kobiet tutaj
- schabowych, bo ktoś lubi mielone i może poczuć się urażony
- smartfonów z Androidem, bo ktoś może mieć ajfona itd.
Średni jak dla mnie ten tok myślenia. La Rambla służy do prawie wszystkiego. Nie róbmy z tego zamkniętego placu zabaw, tylko bądźmy serdeczni dla każdego. Ktoś życzy Ci miłego dnia akcentując przy tym sprawy religijne? Życz mu też miłego dnia, a akcenty religijne zignoruj, chyba że chcesz pogadać na ten temat w sposób serdeczny i merytoryczny, a nie grać w ping ponga "pfff, Boga nie ma -> a właśnie że jest pfff!"
7
"Lionel Messi chciałby zobaczyć Paula Pogbe w Barcelonie. [Goal]"
Hahah :D
Coraz lepsze te plotki. I tak do końca wakacji...
1
Myślę, że trzeba się na to przygotować w pewien sposób, że ludzie tak do tego będą podchodzić. Wielu ludzi szuka swady, by udowodnić swoją rację, wyśmiać etc. Albo po prostu zwyczajnie pogadać. Dlatego myślę, że nie powinno Cię to dziwić, że ktoś z tym wyskoczył :)
Też się uznaję za wierzącego... choć z moją wiarą jest różnie, wiara to rzecz cholernie prywatna, ciężka, czasem powiedziałbym wręcz że dziwna... ale to temat na długą dyskusję. Polska jest skażona religią. Nie Bogiem. Tylko religią. To nas bardzo odtrąca i innych, niewierzących odraża widząc co się dzieje. M.in. dlatego uważam, że wiara [prawdziwa] jest ciężka, szczególnie w PL.
0
https://www.mdig.com.br/media/5110/popcorn.gif
2
Jak kiedyś będzie można wskrzeszać zawodników do ich najwyższej formy i jak będziemy grać mecz z jakimiś ziomkami z innej planety o ocalenie ziemi, to taki skład można wystawić :D
26
Fajnie się żartuje z Gomesa, ale kurde... jest mi Go po prostu żal. Facet musi na sobie dźwigać bardzo dużą krytykę.
0
Będzie na Netflixie?
3
Odnoszę jakieś wrażenie, że zarząd Barcelony to spierdzieli. Ani nie będzie Thiago, ani Verrattiego. Przyjdzie jakieś duże nazwisko, które nie jest tak bardzo potrzebne by ładnie to wyglądało na papierze, a do środka pola będzie Roberto, lub jakiś zawodnik perspektywiczny, ale nie topowy.
1
"Według Gerarda Romero Barcelona rozważa sprowadzenie Verrattiego."
What? Skąd takie info? Rok temu gdy chcieliśmy Verrattiego, to zabrali nam Neymara, więc średnio się opłaca by nam zabrali Leo czy Suareza... :P
Tak czy siak... Verratti byłby świetnym wzmocnieniem i myślę że w Barcelonie po prostu lepiej by grał ze względu na styl gry etc.
3
Oczywiście, może być jeszcze lepszy, jest świetnym zawodnikiem. Ale szczerze mówiąc, zostawiłbym Go. Trzeba dać szansę Dembele, to Jego wybraliśmy i na Nim trzeba się skupić. A żeby Dembele i innych graczy odciążyć (szczególnie Messiego) od innych zadań, to trzeba kupić rozgrywającego światowej klasy, kogoś kto będzie brać na siebie ciężar gry, dyktować tempo etc. Bo takiego kogoś nie mamy od paru lat.
4
Dajcie spokój z tym Mbappe. Po co? Messi, Suarez, Coutinho, Dembele (!)... po co kolejny ofensywny zawodnik? Nie lepiej ogarnąć W KOŃCU jakiegoś rozgrywającego światowej klasy? To byłoby dużo pożyteczniejsze i rozsądniejsze. Ale chyba nawet w Barcelonie na tych stołkach mają wyrąbane na rozgrywającego, kreatywnego i zwinnego pomocnika... słyszy się o odrzuceniu Thiago, a zainteresowaniu Rabiottem, czy 30-letnim Willianem. Porąbane priorytety jak dla mnie i jeśli te wszystkie plotki są prawdą, to zarząd Barcelony postępuje bardzo głupio i nierozsądnie.
0
Może i nie stać, jednak do 2022 może się ten związek zmienić, ludzie mogą się zmienić. Poza tym czynnikiem silnie łączącym jest relacja Messi - Guardiola. Myślę, że oboje chcieliby ze sobą współpracowac.
0
Dlaczego?
12
"Pep Guardiola dostał propozycję poprowadzenia reprezentacji Argentyny do piłkarskich mistrzostw świata 2022 - informuje serwis TN Deportivo. Argentyna odpadła z mundialu 2018 po przegranym meczu 1/8 finału z Francją, trener Jorge Sampaoli zostanie zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Argentyny, a tamtejsza federacja rozpoczęła już poszukiwania następcy. Według TN Deportivo na liście życzeń jest Pep Guardiola. Guardiola dostał następującą propozycje: gwarancja pracy do piłkarskich mistrzostw świata 2022, które odbędą się w Katarze i roczna pensja na poziomie 12 milionów dolarów. Połowę kontraktu zapłaci federacja, a pozostałą kwotę dołoży firma Torneos, która do 2030 roku wykupiła prawa do pokazywania mundialu."
Nie wiem na ile jest to wiarygodne, ale gdyby Guardiola rzeczywiście był trenerem Argentyny w OSTATNIM mundialu Messiego, to bylaby mega sprawa.
3
Kocham te tytuły na TVP Info.
A czy Ty jesteś już uzbrojony?
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36649076_439817216486617_6891472813970948096_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c3adef4bcf43b53f7675c47d06b55ee5&oe=5BA18C16
0
Bardzo smutno się to czyta... wyjątkowość tego klubu jest cholernie deptana przez duet Rosell&Bartomeu.