2

Przepraszam :(
Nie mogę pojąć jakim cudem On nie gra u nas. W sumie tak samo taki Isco, który moim zdaniem grałby lepiej w Barcelonie, bo taki styl gry jaki my graliśmy (tak, graliśmy, bo niestety trochę się to zmienia...) byłby dla Niego odpowiedni. Ech.

16

Laskowski to taki Messi komentarzu :)

7

Albert Einstein :)
Specjalnie nie podałem autora. Chciałem sprawdzić reakcje. Bez autora jest to dość szalone, może nawet absurdalne. Z dopiskiem "Albert Einstein" już się trochę inaczej do tego podchodzi, może bardziej przystępnie. Wydaje mi się, że często zbyt dużą wagę przywiązujemy do autorów, a nie do samych słów.

3

"Czytanie, gdy przekroczy się pewien wiek, za bardzo odwraca myśli od ich twórczego celu. Każdy człowiek, który za dużo czyta i za mało używa własnego mózgu, wpada w nawyk lenistwa w myśleniu."

4

Bądź politykiem, jakimś posłem czy coś...

6

Portugalia pewnie dziś zagra tak samo, albo i słabiej niż Argentyna i awansuje.

:/

1

Sam żart słaby jak sik pająka, ale ogromna pyszałkowatość Ronaldo jest po prostu prawdziwa, może nie w stosunku do syna, ale w ogólnym mniemaniu.

1

Jak dla mnie byłby to wstyd dla Barcelony.
Lubię Valverde, ale szczerze pisząc... nie zdziwiłbym się gdyby tak chciał zrobić :/

0

"(...) w Katalonii transfer jest już uznawany za pewny."

Czyli nie przyjdzie :(

30

Sędzia za karę powinien 30 minut doliczyć :D

0

Ale jest to żenujące... wstyd.

1

Na początek, to myślę że taka konfiguracja Ci wystarczy. Później jak już będziesz bardziej ogarniać i tworzyć coraz bardziej skomplikowane rzeczy, to będziesz potrzebować mocniejszego sprzętu. Więc myślę, że jeśli chcesz mieć laptopa na lata, to lepiej zainwestować w coś mocniejszego, 1070, i7 (procek bardzo ważny!).

58

Lekarze badający Maradonę, określili Jego wiek biologiczny na... 148 lat :D

[z Misji Rosja]

19

Oby ten mecz był w jakiś sposób punktem zwrotnym w całym porąbanym w ostatnich latach futbolu z perspektywy kibica Barcelony i Messiego. Za dużo tego pecha, dziwnych sytuacji etc.

1

A idźcie... Porąbany jest ten futbol...

23

Może jest to dość kontrowersyjne stwierdzenie i sporo w tym przesady, ale czasem wydaje mi się, że jako Polska reprezentacja, mamy jednych z najgorzej wyszkolonych technicznie piłkarzy na świecie. Nawet drużyny społecznie mniejsze i gospodarczo biedniejsze są w stanie jakoś się przy piłce utrzymać, są w stanie dobrze przyjąć piłkę. U nas gra często jest chaotyczna. Nawet jak mamy piłkę przy nodze, to jest to dość... niepewne, trochę pokraczne. Co o tym myślicie?
Z jednej strony ostatnie mecze to potwierdzają, nawet te mecze wygrane w eliminacjach. A z drugiej strony... to właśnie Polacy zrobili taką akcje:

0

Taktyczny.

0

W sumie... to tylko potwierdza moją teorie, że futbol ostatnio się trochę technicznie i artystycznie zepsuł :/

1

Oczy krwawią od tych meczów na mistrzostwach :D
Tak wiele niedokładności to dawno nie widziałem w jakimś turnieju... co się stało z futbolem w ostatnich latach? Brakuje trochę drużyn ładnie grających, technicznie... a nawet jak takie są, to nie wygrywają, bo "czegoś" brakuje... ech.

0

Haha i znowu może być gol ze stałego fragmentu :D

1

Ten mundial na razie coraz bardziej daje mi wrażenie, że MŚ zgarnie taka Portugalia... żadna drużyna nie zachwyca. Wczoraj Chorwacja, jednak to były bardziej żenujące błędy Argentyny, niż wybitność Chorwacji (nie umniejszając im świetnej gry). Drużyny grają często chaotycznie, niedokładnie... wręcz idealne środowisko dla drużyny takiej jak Portugalia.

4

Messi ma 30 lat. Za 4 lata będzie mieć 34, więc wydaje mi się, że to będzie Jego ostatni mundial, w Katarze, a nie w Rosji. Ciekawe, czy Argentyna do tego czasu "coś" zrobi, bo wygląda to komicznie.

0

Trochę oczy bolą... strasznie dużo niedokładności, nie tylko dziś, ale właściwie w każdym meczu. Nie wiem czy się zgodzicie, ale moim zdaniem futbol stał się w ostatnich latach bardziej atechniczny, rzemieślniczy... może nawet i pokraczny...

1

Higuain się objawił!

5

No i ta drużyna ma aspirować do miana najlepszej reprezentacji na świecie?
Strasznie jest mi szkoda Messiego... wygląda to często dość komicznie. Jest kolosalna (!) różnica pomiędzy Nim, a resztą.

2

To ja jestem jakimś snobem, bo nie używam ani tego, ani tego. Jakoś nie lubię, kojarzy mi się z gimbazą...

9

Ależ podniecenie :D
Baaardzo dawno czegoś podobnego nie widziałem. Gole (bo nie sama gra) i wręcz wybitny PR dają takie o to efekty.

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35842483_2492945440730914_2452628275378257920_o.jpg?_nc_cat=0&oh=c0e1ecd21cf83338e7a9a7b63e6e54a1&oe=5BBC2B42

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?