macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytając "szybkie rączki" myślałem, że będzie to:
0
Albo jak Barca z Levante na koniec....
:/
53
Mocno śmiechłem :D
Pasuje idealnie.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34607776_1906698346016230_5593205102056833024_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6877764e27670d0fc84b430835c63f61&oe=5BBF049B
1
Jak ktoś lubi animacje... jak ja... to pojawił się dziś trailer "Jak wytresować smoka 3" ;)
Jakoś nie uważam, że Dream Works jest na tak wysokim poziomie jak Pixar, ale "Jak wytresować smoka" im naprawdę fajnie wyszło. A 3 część będzie przeznaczona chyba do trochę starszego grona dzieciaków etc.
2
Oczywiście to prawda. Dlatego zadaniem zarządu jest sprowadzenie zawodników pasujących, by kontynuować tą wyjątkowość gry, ten artystyczny minimalizm. A jak jest w rzeczywistości, to wszyscy wiemy. Gomes, Paulinho, Rakitić (Ivana lubię, szanuję, jest dobrym zawodnikiem, ale nie jest bardzo zwinny, techniczny i kreatywny). Jak dla mnie Rosell&Bartomeu spieprzyli po całości sprawę zastąpienia tych wielkich. Ale już wiele razy o tym pisałem, narzekałem, że już mi się nie chce. Czuje jedynie wielkie wkurzenie i autentyczny żal do tych ludzi, że spieprzyli coś tak wyjątkowego.
0
Dziękuję! :)
17
Pep też cenił minimalizm. Tylko, że Jego minimalizm był artystyczny, coś jak minimalizm Steva Jobsa. Za to minimalizm Valverde jest dużo bardziej surowy.
2
99% piłkarzy chciałoby strzelać tyle bramek co On i być tak wywyższanym co On. Jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie, to jest trochę zawodników z lepszym skillem.
14
"Gazeta dodaje, że nie chodzi o pieniądze, a uznanie jego statusu w zespole."
WTF? Co ten biedny klub może jeszcze robić? Klękać za każdym razem, gdy do Niego podchodzą? Przecież za każdym razem C. Ronaldo jest tak cholernie wypychany na "najlepsiejszego", że szok. Bez tak ogormnego marketingu nie osiągnąłby takiego statusu, bo na boisku jest zwyczajnie przeciętny.
Wieczny narcyz z ogromnymi kompleksami.
0
I tak do usranego września będzie...
2
Ech, niech tylko wielka motywacja w słowach przerodzi się w wielką motywację na boisku i zarazi pozostałych zawodników.
0
Żaba i kefir
2
Była jakaś plota od dość poważnego źródła, że Barcelona wraz z Pixarem mają zrobić jakiś pełnometrażowy film... ale cisza. Więc pewnie to nie była prawda, albo znająć talent zarządu Barcelony do negocjacji, to po prostu się nie dogadali...
0
Bo z gwarancjami jest różnie, sklepy często się wymigują, że to moja wina etc. Poza tym gwarancja może trwać dość długo, a mnie zależy na szybkiej naprawie.
0
Czy korzystał ktoś z Was z pomocy technicznej firmy Kingston HyperX?
Słuchawki kaput, ponad rok, więc gwarancja jeszcze jest. Pytanie, czy:
- pisać do Nich, podobno mogą drugą parę przesłać
- starać się naprawiać samemu (lutowanie, bo się kabel naderwał przy mini-jacku)
- zlecić to jakiemuś serwisowi
70
Każdy jest zawiedziony tylko nie Człowiek Łykający Gile.
0
2021 chyba :/
0
0
Czyli niszczenia klubu ciąg dalszy. Super.
Często mam wrażenie, że socios to odpowiada. Nie ważna jest utrata wyjątkowości, wartości tego klubu, czy niepowtarzalnego stylu. Jest Coutinho, Dembele, może będzie Griezmann, był Neymar, czyli są głośne transfery, a więc wiadomo, że "dzieje się". A że drużyna utraciła swój lekki i artystyczny styl gry? No cóż, trudno. Przecież jest dublet, a LM to cóż, no gorszy dzień.
0
Wczoraj za bardzo nie miałem czasu by śledzić informacje o moim absolutnie "ulubionym" zarządzie Barcelony. Powiedzcie mi, jak pewne są przesłanki że Pep Segura z wielkim barcelońskim DNA zostaje?
5
Niby śmiechowe, ale jak się tak bardziej poważnie popatrzy na to w którym kierunku zmierza ten klub, to jest wręcz smutno. Z kreatywnych i finezyjnych maluchów, które grały najładniejszą piłkę "ever", stajemy się drużyną rzemieślniczą, ciężką, siermiężną, dużo mniej kreatywną.
11
https://www.google.pl/search?q=mundial&oq=mundial&aqs=chrome..69i57j0l2j69i60j0l2.943j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Masz. Tylko nie wydaj na głupoty.
23
"Adamie, nie denerwuj się..." :D
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34401355_1684505814995542_2541583185586683904_n.png?_nc_cat=0&oh=414fa594c0916162d07e40963cbae52e&oe=5B7BC426
0
Ciekaw jestem jak będą wyglądać relacje Messiego, czy Suareza gdy Neymar przejdzie do Realu. Czy będą zachowywać się jakby nigdy nic (co byłoby dość... dziwne), czy jednak relacja mocno ucierpi i już tak serdecznie nie będzie.
42
- Atakujemy jutro.
- O której godzinie?
- Domyśl się!
- Ale musimy znać dokładną godzinę ataku.
- Aaaa, rób co chcesz!
2
Komentarz usunięty
6
Drużyna roku od EA Sports. (źródełko to Football Daily)
Ronaldo 98 dryblingu [*] Podania też wysoko, bo 93.
Zawsze mnie to będzie śmieszyć :D
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34199486_10160543924600644_1474428492799016960_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cbd1ceccd11848d78a4b616397d8ef03&oe=5B7A0672
0
W ogóle w La Liga Loca bardzo fajnie podsumowali konfrontacje Guardiola vs Zidane. Ale i tak część (albo nawet większość) kibiców Realu będzie uważać, że Zidane to lepszy trenejro itd...
8
Ech, jakiś ziomek w kapeluszu był szybszy :(
0
Spoko, znajde takie za 800. Potrzymaj mi piwo :D