macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardziej Real Madryt 2016 - ?
:D
1
Higuain w stylu argentyńskim...
Choć kąt był dość ostry.
2
Heh, ja to samo miałem jak pierwszy raz przeczytałem :)
Myślałem, że to jakaś pomyłka i już miałem pisać "mistake", ale potem mój wzrok zatrzymał się na dłużej przy "training ground" :D
30
"Barca will spend 400 million on renovations for their training ground
Construction will begin in 2019 and it will be finished in 2021[espn]"
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31398201_2002669293383638_2102367835227805214_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9fba70d5bfd604bec1aa69e908229e46&oe=5B68A46C
Nie chcę obrażać, ani prowokować, ale mi to trochę przypomina... mega nowoczesną klapę od kibla.
58
Przyszłość tego narodu.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31408443_2053735754885085_3133213393012391936_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFYOOYV2zKZjXwxJCeRP5aT-XyirogIZB3bkQbFs6aguTLiijU_I1d1dgzc2YAENWNWgawQxtjlJhNhIB7ZTN1RgTygGuaC3M1tdDn9WXuSAg&oh=52047fd56fe394aa9d323466952be0e6&oe=5B982A4B
0
Możliwe ;)
0
Był, dlatego napisałem "Sezonowiec!" :)
Ciekawe co Go... ugryzło. Strasznie dziwne zachowanie.
12
Nie wiem czy było, ale wstawiam.
"Pan Piotr Laboga, komentator C+, we wczorajszym studiu przedmeczowym przed spotkaniami półfinałów Ligi Europy, zarzucił Realowi Madryt korupcję.
Pan Laboga w studiu powiedział dosłownie, że mistrz Hiszpanii posmarował UEFIE i coś jest, w tych żartach o smarowaniu Realu Madryt." :D
Sezonowiec!
Link:
1
Jeśli chodzi o sprawy sportowe to mi też :)
Choć ten Szpakowski... ech. Świetny Laskowski dość mało komentuje. Ale zaś mamy z drugiej strony Hajto. Na Eleven (jak dla mnie) irytujący Święcicki i Mirosławski... jedynie C+ ma moim zdaniem ogólnie bardzo dobrych komentatorów.
5
Heh, nie ma to jak wybierać stacje na podstawie relacji sportowych z dopiskiem nazwy partii :D
#logic
3
Gdyby TVP było "normalną" stacją nie mającą w swoim portfolio gorszych wpadek, to nie byłoby to tak nadmuchane :)
A że od jakiegoś czasu TVP słynie z totalnie abstrakcyjnych i absurdalnych nagłówków/tytułów, to takie rzeczy bardziej są zauważalne. Podobnie jest zresztą w TVN.
5
Kocham te dziwne statystyki TVP :D
Swoją drogą też trzeba mieć niezły kompleks, by się chwalić praktycznie co wieczór wynikami oglądalności...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31381351_887663764749090_1766670909849329835_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeGDJyXM-4AdqV7aTjU-RhwsrClfy3W3IMjPNZTooiaorfneLJMWVqbYR2Jx4H4RKS7uCytDtdn1leoEDwBmW0UMXOT-hMYe76CkgXi9Y5xOqA&oh=8749377327bd9d973d348cd186e872f7&oe=5B56AF6F
1
Jajco, pomyśl przez chwile!
3
Masz też klub i agencje towarzyską którą Ci kupiłem i dlatego spotkasz się z Nimi i zorganizujesz im taką balangę jakiej jeszcze w życiu nie widzieli! :)
4
To co, mamy drugiego Guardiolę? :)
Cięzko w to uwierzyć, bo tacy ludzie jak Pep nie zdarzają się często... ale z drugiej strony może być to naprawdę świetny trener w przyszłości jeśli chodzi o kadry seniorskie.
5
"Zamiast Arthura do Blaugrany może trafić piłkarz o lepszych warunkach fizycznych"
Oczywiście, nie wiadomo czy to prawda, ale ostatnie ruchy transferowe sprawiają, że jest to dość wiarygodne. Wracamy się do czasów sprzed lat 70/80... Cholernie to smutne jak ledwie parę ludzi w zarządzie niszczy to co było wypracowywane przez tyle ciężkich lat...
Po 1970 roku jeden z koordynatorów do spraw młodzieży Laureano Ruiz, gdy zaczynał pracę w klubie, zerwał kartkę z napisem "Jeśli przychodzisz mi pokazać chłopaka który ma mniej niż 180 cm wzrostu, to możesz zabrać go z powrotem". Ruiz zaczął stawiać na wyszkolenie techniczne, a nie fizyczne jak przed Jego przyjściem. To samo kontynuował Rinus Michels, Cruyff, Guardiola... a dziś wydaje się, że to wszystko jest niszczone. Ale Barcelona zgarnie dublet, powiedzmy że wygra z Realem i cules będą szczęśliwi zapominając kto siedzi na stanowisku prezesa. A taka reakcja i aktualne działania klubu mogą się odbić baaaardzo tragicznie w przyszłości, gdy pożegnamy Busquetsa, Pique, czy Messiego...
0
W Rzymie to bardziej Barcelona zagrała tragicznie, a nie Roma tak wspaniale (choć zagrali oczywiście bardzo dobrze).
1
Osobiście nie daję większych szans Bayernowi. Tym bardziej, że Real miał teraz tydzień "wolnego".
1
Fajne nagranie z przemowy Pepa Guardioli to piłkarzy Manchesteru City w ramach gratulacji za zdobyte mistrzostwo. Myślę, że Pep ma dar do mówienia. Widać, że ludzie słuchają z dużym zaciekawieniem i dużą uwagą co Guardiola im powie. Sam jak tego słucham, to mnie to... inspiruje i bardzo ciekawi, a przecież siedzę tylko przed kompem. W książce Guillema Balague o Guardioli jest przytoczona rozmowa gdy po raz pierwszy przemówił do całego grona piłkarzy Barcelony w 2008. Do sztabu trenerskiego, piłkarzy, członków drużyny. Xavi wspominał, że wszyscy byli niesamowicie podjarani sposobem mówienia Pepa, tym co mówi, tym jak wielką ma pasję i jak cholernie mu zależy na drużynie, jaką ma filozofię. Bardzo inspirujący człowiek, nawet dla takiego szaraczka jak ja :)
https://www.facebook.com/BBCMOTD/videos/10160752534380455/?hc_ref=ARSeYgqJB-QzgZbYjBuIGsKUCcreJL5jMWDAzNQnY9Np8XiYnnxfPQXNfxnYRxDGWZE
1
"sankcja
1. «kara za naruszenie prawa»
2. «akcja represyjna skierowana przeciwko państwu, któremu zarzuca się naruszenie przepisów prawa międzynarodowego»
3. «zatwierdzenie jakiegoś aktu przez wyższą instancję»
4. «zatwierdzenie lub uznanie czegoś przez społeczeństwo, instytucję, autorytet moralny itp.»"
No, głupio trochę to brzmi :D
31
Myślałem, że będzie odpowiedź "na fcbarca.com" :D
1
Ok, dzięki za sprecyzowanie ;)
0
Nie o to mi chodzi...
Chodzi o coś głębszego, coś co sprawi, że szkoła zacznie się bardziej troszczyć o Twoje talenty, a nie na ogóle, że we wszystkim musisz być dobry. Podstawy trzeba znać, to jest absolutnie logiczne, jednak system oceniania jest często niesprawiedliwy, przynajmniej ja tak to odczuwałem.
33
"Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolnośc do wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia." Albert Einstein
Ciekawy cytat. Wg. mnie oddaje trochę "sensowność" aktualnej edukacji.
1
Jeszcze Guardiola jako asystent Valverde. Ściągnąć Alvesa i Pedro.
To brzmi jak dobry plan.
7
Xavi stwierdzi, że tęskni za grą, za namową Bartomeu wróci do Barcelony i pomoc uratowana :)
2
PSL - "Jak się skutecznie sprzedać"
11
Zależy do jakiej partii. Platforma ma wydział o kłamstwie, a PiS o zawiści. Droga wolna, musisz się popytać.
0
10/11...
21
Pozwolę się nie zgodzić.
Valdes, Dani Alves, Pique, Puyol, Abidal, Busquets, Iniesta, Xavi, Pedro, Villa, Messi