macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Obydwa mecze mnie trochę żenują. W jednym gra mojej ulubionej drużyny, w drugim sędziowanie, choć przyjemnie się patrzy na mecz LFC - City. Tam przynajmniej grają z dużym zaangażowaniem, pasją...
37
Lahoz właśnie zabrał gola City.
W nagrodę pewnie dostanie jakiś finał, czy coś. Ech.
0
Oglądając dzisiejszą grę jeszcze parę lat temu pięknie grającej Barcelony:
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2013/01/a502ed9570483f688dd07b2669724053_original.jpg
2
Zawał... będę bardzo miło zaskoczony i zdziwiony jak wygramy w tym sezonie LM. Pragmatyzm Valverde jest bardzo męczący. Odnosi dzięki temu sukcesy, ale jak dla mnie brakuje ryzyka, zadziorności, drapieżności w tej drużynie.
0
City 1:0!!!!
0
"FIFA uważa, że obecnie zespoły mają zbyt szerokie składy, z których wypożyczają wielu piłkarzy w celu zarobienia na nich."
Tutaj raczej nie chodzi o zarobienie na Nich, tylko o to, by Ci młodzi piłkarze mieli szanse po prostu grać, dojrzewać w jakimś innym klubie który pozwoli im częściej występować na boisku.
3
Porąbane. Z jednej strony śmieszne za obłudność, hipokryzje, głupotę. Z drugiej zaś strony smutne i przerażające. Ludzie rządzący tym krajem i piastujący najwyższe stanowiska mają totalnie wyprane mózgi. Polska to jednak stan umysłu...
0
Ziomek z PiS-u?
2
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/12/kurla-kiedys-to-bylo_2017-12-21_22-10-02.jpg
11
Co?
0
Tak sobie myślę, że jest to wielki komplement dla Guardioli, że ludzie nie skreślają jeszcze Manchesteru City. Żadnej innej drużynie, która dostala lanie w pierwszym meczu nie daje się szans, a co ciekawe nie wszyscy kibice Liverpoolu są pewni awansu.
4
Antoni, ale burze zaraz wywołasz...
3
Fajne czasy :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30531129_10156370051587272_7088777817638305792_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHOeLohxCVSmvYZD8hi7nryU-9qrwlS2i30NX7nszNVpliVKD2qz7poxUz0QlRx5h7nAA_NZyRXvH56TyRrkuT2p0VthkrIVuwnB3P6ILZL1A&oh=5f1712fae5ed1aaff6a5859569af66bd&oe=5B2CEE1C
17
Opłaca się robić porządne gry ;)
"Jak ujawnia analityk Doug Creutz, produkcja Rockstara GTA V wygenerowała ok. 6 miliardów dolarów przychodu. Dla porównania kinowe hity pokroju „Gwiezdnych Wojen”, „Przeminęło z wiatrem” czy „Avatara” potrafiły uzbierać prawie lub nieco ponad połowę tej kwoty (już z uwzględnieniem sprzedaży płyt DVD i obecności w usługach typu Netflix). Po odjęciu wydatków na produkcję czy marketing okazuje się, że GTA V to najbardziej dochodowy produkt w historii mediów rozrywkowych."
28
Nigdy nie zapomnę tego profesjonalnego, inteligentnego i mądrego komentarza
3
Z Chelsea to był po prostu pech... nie wiem czy mogli zagrać lepiej. W sensie: teoretycznie mogli, bo jakieś błędy zawsze są, ale tyle ile Oni mieli akcji i jak bardzo zmiażdżyli Chelsea w tym dwumeczu to jakaś masakra. Gdyby te wszystkie akcje po prostu "wchodziły", to dziś byśmy mówili o pogromie w 2012 nad Chelsea w pierwszym meczu (bo wtedy 2-gi mecz by się już inaczej ułożył).
8
Dokładnie. Ewidentnie pod publiczkę.
0
Nie strasz, nie strasz bo sie wiesz...
:P
2
Tak, bo szczepionki som złeee kurłaaa!
Ide na kapiczyny z somsiadem złodziejem jednym, zamiast sie tu wkurłać.
2
Ja mam BARDZIEJ chorom curke. Daj no Pan, licze że okaże się Pan Panem z sercem. Za chwilę mogę podać adres wysyłki. Dodatkowo jeśli byłaby możliwość (a pewnie byłaby), to prosiłbym o wysłanie 4 biletów na mecz Barcelona - Real. Niech Pan okaże dobre serce biednej rodzinie z BARDZIEJ chorymi ludźmi. Pozdrawiam i czekam!
8
Hmm, co myślicie?
Bardzo ciekawa jest historia tego całunu.
https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,33901,zrekonstruowana-w-3d-postac-z-calunu-turynskiego-potwierdza-biblijny-opis-meki-jezusa3333333.html
0
Oczywiście, że Roma grała fajnie, ale przez więcej niż 10 minut. Jednak patrząc UWAŻNIE na mecz, to popełnialiśmy sporo błędów indywidualnych, których nie powinno się popełniać. A co do Realu, to trochę dziwny argument, bo ja się za bardzo nie zachwycam ich grą. Bardziej ich zawziętością, charakternością której właśnie nam czasem brakuje.
11
Moim zdaniem krytyka jest dość uzasadniona przez niektórych :)
Raczej nikt nie powie, że zagraliśmy świetnie. Bo gra rzeczywiście pozostawia trochę do życzenia, często gramy bez charakteru, flegmatycznie, wczoraj była do tego nerwowość w obronie. Więc to jest uzasadnione. Wynik jest piękny, ale faktem jest również gra, która jest przeciętna i tyle. Mam nadzieje, że w półfinale zagrają duuużo lepiej.
0
Byłem. Co prawda już ładnych parę lat temu, ale baaaardzo polecam. Świetnie zorganizowane, zrobione, praktyczne... trzeba tego po prostu doświadczyć. Zresztą nie tylko to muzeum. Muzeum Historii Żydów również bardzo polecam, choć jak dla mnie jest ogrom informacji i już pod koniec zwiedzania byłem bardzo zmęczony. Centrum Nauki Kopernik koniecznie zobacz :)
No i Narodowy, byłem w poprzednie wakacje któryś raz z rzędu pozwiedzać i co ciekawe widziałem kawałek treningu Anity Włodarczyk.
Zresztą w Wa-wie jest dużo fajnych miejsc, nie tylko tych znanych.
0
Powiedzmy sobie szczerze, że wynik dość szczęśliwy, a gra przeciętna, dość chaotyczna. Z jednej strony chcielibyśmy grać spokojnie, tkać akcje, a z drugiej jest dziwna nerwowość.
Messi jak nie On. Widać, że wczorajszy wyczyn Ronaldo na Niego wpłynął, bardzo to widać. Nie jest to mądre niestety, bo jest bardzo duża emocjonalność w grze Argentyńczyka co przekłada się na chaos, częste straty i brak myślenia w grze do jakiego zwykle przyzwyczaił nas Leo. Oby II połowa wyglądała lepiej, bo czasem się to dość ciężko ogląda.
0
No nie do końca się zgadzam. Widać, że jest trochę bardziej przystępny jeśli chodzi o Real niż kiedyś, ale... co w tym złego? Śmiał się z Realu jak Real zaliczał wpadkę za wpadką? Śmiał się. Chwali Real/Ronaldo za takie mecze jak wczoraj? Chwali. Więc nie widze tutaj problemu. Fakt faktem, że musi dostosować swój kanał do odpowiedniego targetu widzów, jednak to nie przeszkadza by wypuszczał na swój kanał fajne i mądre materiały tak jak dzisiaj na temat Ronaldo. Rzadko oglądam Jego filmiki, jednak uważam gościa za naprawdę dojrzałego i trzeźwo patrzącego na piłkę. Mimo tego, że czasem g*wno wie o piłce jak sam kiedyś przyznał :D
2
Ciekawe jaka będzie Barcelona Xaviego za jakieś parę lat. Mam nadzieje, że będzie nawiązywać do drużyn Cruyffa i Guardioli, oraz że Barcelona będzie mieć odpowiednich wykonawców by taką piłkę grać. Nie będzie to pewnie aż tak spektakularne jak Barcelona Guardioli, bo taka drużyna zdaża się raz na 36245635097357 lat, ale... mam nadzieje, że będzie naprawdę pięknie i przysporzy nam dużo radości nie tylko trofeami, a również (albo szczególnie?) samą grą :)
1
Myślę, że mądry materiał ;)
2
Wydaje mi się, że jeden/dwa mecze o tym przesądziły, ale może się mylę. Nie wiem, taką mam obserwacje po prostu, może mylną :)
W każdym razie jest to dla mnie dość zabawne.
3
Tydzień temu Ronaldo był przeciętnym piłkarzem, który tylko dokłada nogę (wnioski z komentarzy na różnych serwisach sołszyl midjowych), a dziś jest najlepszy.
Doceniać piękno futbolu należy, ale zdania że już nagle jest najlepszy są przesadzone. Jeszcze żeby to były osoby, które tak zawsze uważają... ale wiele jest osób, które jeszcze tydzień/parę tyg. temu miały Go za przeciętnego piłkarza, to dziś przez jedną bramkę są w ekstazie. Tak trochę średnio...
PS. To samo się tyczy Messiego w zasadzie. "Wystarczy", że dziś strzeli z 2 bramki z czego jedna po jakimś jednym dryblingu, to te osoby które dzisiaj piszą "Ronaldo the best", jutro będą pisać "Messi the best".