macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Courtois: "I did not expect Messi to shoot from that angle so I did not close my legs."
:)
13
Ile razy już miał być ten koniec Barcelony... heh.
36
Dobra, to wygrało. Koniec internetów na dziś i dobrych snów wszystkim!
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29177973_2169779889705491_8800083802740228096_n.jpg?oh=ca81046947bca7221b20760808a623de&oe=5B3E090B
0
Pewnie Barcelona by spokojnie rozgrywała, a Chelsea nie podchodziłaby aż tak wysoko. Po 1:0 musieli zaryzykować, a Barcelona dość często nie była skoncentrowana skąd problemy i dość sporo sytuacji Anglików.
7
Grono bardzo zacne. Mogą być cudowne mecze. Zaczyna się prawdziwa Liga Mistrzów.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29187251_1348633835241754_2270627615802797447_n.jpg?oh=0a967360f93b19b2133f43c498aa8a6f&oe=5B2DC181
5
Także ten... :)
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29186912_1978051512512083_2605082048557662379_n.jpg?oh=0bbca9f36f78dad4ceaafc283000f886&oe=5B325A4F
Messi czyni z piłki sztukę. Za to Go najbardziej cenię. Artysta i geniusz.
4
Pan Trzeciak ma chyba extra płacone za wygadywanie aż takich superlatyw na temat Messiego. Z 3, 4x powtarzał praktycznie to samo ze swoim "hehe".
Również uważam Leo za geniusza, zdecydowanie najlepszego, ale kurde... jest mi głupio coś takiego słuchać. Jak mają się czuć kibice Chelsea? Ja czuje zażenowanie.
W ogóle komentarz na TVP jest naprawdę dla typowych Januszy. Zamiast widzów czegoś nauczyć, żeby widzowie mogli się o czymś dowiedzieć to nie, trzeba gadać jakieś totalne farmazony i jak najbanalniejsze rzeczy. Można obszerną listę przygotować z idiotycznymi błędami... ech.
4
Nie podoba mi się to, że tak spokojnie do tego podchodzimy, aż za spokojnie. Za dużo im pozwalamy moim zdaniem. No, ale zobaczymy, może się mylę.
0
Reklamy ważniejsze przecież.
3
A ja wciąż uważam, że Verratti byłby świetnym wzmocnieniem.
Ale jeśli rzeczywiście powiedzieli mu "nie, dzięki" to ok, ufam że wiedzo co robio.
8
W tematyce koszulek na przyszły/przyszłe sezony, to marzą mi się kieydś koszulki w stylu retro. Jak dla mnie są fantastyczne.
https://www.designboom.com/wp-content/uploads/2014/11/vintage-clubs-by-emilio-sansolini-designboom01.jpg
https://i.pinimg.com/564x/51/e2/5f/51e25f61c933c910add8495c548b5e3b.jpg
1
O kurde, nawet nie pamiętałem że Święcicki coś takiego napisał...
Ech, kolejny dowód że w futbolu cholernie ważna jest pokora i czasem trzymanie gęby cicho...
0
Może wypożyczmy Sevilli jakiegoś Suareza na ten mecz czy coś...
1
Mam wrażenie, że Manchester United jest taką drużyną z którą byśmy się bardzo męczyli, a gdyby grali z takim Bayernem czy Realem to dostaliby po dupie... :P
2
JZW świetnie w najnowszym vlogu powiedział na temat tego sezonu. Stanowczo podkreślił, że nawet jeśli Real 3 raz z rzędu wygra LM, to ten sezon NIE będzie dobry, bo aż tak duża przewaga do lidera Ligi + odpadnięcie we wczesnej fazie z Pucharu Króla nie przystoją tak wielkiej drużynie jak Real.
Swoją drogą Real możliwe, że jest po prostu cwany i sprytny. Jest to dość odważna teza, ale z drugiej strony: w LM grasz mniej meczów, ale bardziej prestiżowych. W Lidze w ostatnich latach Ci nie idzie, to w sumie po co się jakoś starać w każdym meczu, jak można zagrać parę dobrych spotkań w LM i być na ustach całego świata, mimo że na krajowym podwórku jest się mocno w tyle.
1
12 marca 2018
Fernando Alonso: Paweł Brożek is better than Messi, Ronaldo, Maradona and Pele [Marca]
3
AVG jest całkiem ok, posiadam i jestem zadowolony.
KIedyś miałem NOD32, świetny, ale najlepiej w wersji płatnej.
Avira też chyba była niezła.
3
Nie zgadzam się. Są pozbawione autorytetu i świetnej merytoryki. Cochise jest tutaj swego rodzaju autorytetem, Jego komentarze czyta bardzo dużo ludzi nawet jeśli są bardzo długie. A czytają właśnie poprzez świetną merytorykę, dobór słów, porównań etc. Mało ludzi tak potrafi. Dlatego to do ludzi dużo bardziej trafia niż same suche argumenty pozbawione jakiejś pozytywnej koloryzacji słów.
7
Jestem za tym, by jakoś przypiąć na górze, lub wyróżnić gdzieś na stronie komentarz Cochise.
Mało tutaj jest tak mądrych komentarzy, dlatego uważam że powinniśmy takie komentarze naprawdę mocno zaznaczać, bo one zmieniają postrzeganie pewnych rzeczy i skłaniają do refleksji.
0
Ąłri.
Choć Villa był moim zdaniem w składzie najlepszej wersji Barcelony, jak i tym samym jednej z najlepszych i najśliczniej grających drużyn jakie biegały se po boiskach na świecie.
1
W sumie zależy od gazety/portalu. Ale fakt, to też tak wygląda.
I jest to smutne jak sobie pomyślisz, że takie nagłówki rzeczywiście mogą być :/
12
"Lewy przestrzelił karnego! Konflikt z Bayernem?! Transfer przesądzony?! [ZOBACZ WIĘCEJ]!
32
Nie no, skąd.
:P
7
Szkoda, że ludzie coraz częściej zbyt płytko i prymitywnie patrzą na piłkę.
Jest masa zawodników niedocenianych, lub przecenianych tylko dlatego że są medialni. Kiedyś była dużo większa "konkurencja" w nagrodach, czy w różnych rankingach. Dziś możesz nie mieć dryblingu, kreatywności, czy innych "kompletnych cech", wystarczy że po prostu wyćwiczysz na najwyższy poziom strzelanie bramek po podaniach od kolegów. Ktoś powie: przecież o to w piłce chodzi, o strzelanie. Owszem, jednak jeśli mówimy o kimś, że jest najlepszy, to coraz częściej patrzymy na to bardzo płytko. Na "najlepszego" powinno się składać bardzo dużo różnych cech, nie tylko strzelanie. Piłkarz kompletny, to piłkarz najlepszy. A kompletność mierzy się we wszystkim co się składa na piłkę: strzelanie, podania, drybling, przegląd pola, kreatywność, technika, zachowanie na boisku itd. Niestety coraz mniej ludzi tak to wszystko postrzega.
Zapewne wyjdzie na to, że mam ból 4 liter. I wiecie co? Tak. Bo jest to po prostu krzywdzące. Pal sześć Ronaldo/Messi. Taki Busquets -> jeden z najbardziej niedocenianych zawodników XXI wieku. I takich zawodników jest dużo. Właśnie poprzez to, że na piłkę patrzy się już pod dużo płytszym i prymitywniejszym kątem. I to jest smutne.
4
Wtedy La Rambla będzie świecić pustkami, bo wiele osób będzie popełniać zbiorowe samobójstwa, albo zapłaczą się na śmierć.
0
Jak dla mnie cały PES jest grą irytującą, bardzo niezbalansowana i mało inteligentną. FIFA za to jest cholernie sztuczna i bardzo nierealistyczna.
A dlaczego gram?
Bo chcę zrobić filmik w którym chcę zawrzeć wszystkie (moim zdaniem) idiotyczne rzeczy z tych gier i zobaczyć, czy ludzie będą mieć podobne zdanie.
Przed chwilą zacząłem Master League na poziomie "Top Class" czy jakoś tak, czyli prawie najtrudniejszy. Pierwszy mecz z Realem, Superpuchar Hiszpanii. Wynik? 7:4 dla mnie. Dlatego uważam, że ta gra jest cholernie niezbalansowana. Gra obronna nie istnieje, albo ja nie potrafię grać. Za to bramki strzela mi się łatwo, niezależnie czy gram Barceloną, Polską, czy czymś innym.
0
PC.
Irytujące to jest :/
0
#PES 2018
Czy ktoś spotkał się z takim problemem, że zawodnicy sami z siebie robią różne "tricki", przekładanki etc.?
Czasami gdy włączam mecz, na początku wszystko jest w porządku. Dopiero po jakimś czasie (najczęściej po strzeleniu przeze mnie gola) zawodnikom coś totalnie odbija i zaczynają się "popisywać", robić jakieś tricki, przekładanki etc. Wiele razy przez coś takiego straciłem piłkę i doprowadziło mnie to do dużej irytacji. Ktoś miał/ma z tym jakiś problem? Czy coś po prostu źle przycisnąłem?
3
Najpiękniej wykonany hymn (moim zdaniem) był po 5:0 z Realem. Cudo :)
0
Żewłakow, Mirosławski, Dudek