0

Akurat C+ przewyższa o parę poziomów Eleven pod względem profesjonalności, poziomu nadawanych programów/studiów, czy transmitowaniem meczów.
Wolskiemu mogę wybaczyć, choć fakt faktem że było to trochę nie na miejscu.
W każdym razie Eleven notorycznie sprawia u mnie zażenowanie.
Jeszcze trochę i zrezygnuje z ich usług. Tak po prostu. Wykupię gdzieś zagranicą stream i przynajmniej będę trochę zdrowszy.

58

Co za gość... Kolejne żenujące zachowanie CR7.
Najgorsze jest to, że komentatorzy jakby nigdy nic. Eleven nie zauważając na takie coś staje się równie żenujące co boiskowe popisy Cristiano. Suarezowi wytykali przez parę meczów, nawet jakiś czas temu symulkę Busquetsa sprzed 7 lat wspominali, ale tutaj ćśśśś, bo zaraz od Mirosławskiego będzie klapsik w pupeczkę.

1

Wydaje mi się, że i tak Real ten mecz wygra, jednak ich forma jest tragiczna.
Mam nadzieje, że przygoda z LM skończy się w meczu z PSG. Jak Oni przejdą PSG z taką grą, to już nie wiem co musi się stać...

4

Właśnie włączyłem.
Nie musicie dziękować :)

9

Przed chwilą w końcu udało mi się zobaczyć film "Manchester by the sea", którego dystrybucja w PL była żenująca, w zasadzie nigdzie nie można było tego filmu zobaczyć.
Fantastyczne kino, pełne bardzo trudnych historii, dramatów przeplatających się z gorzkim humorem. Świetnie zagrany i bardzo refleksyjny. Polecam, warto zobaczyć, jeśli ktoś lubi trochę trudniejsze filmy.

PS. Na Metacritic 96/100 od krytyków, 8.2/10 od widzów. Nice.
http://www.metacritic.com/movie/manchester-by-the-sea

1

Nieprawdopodobna sytuacja z 2:23.
Messi się przewraca i pokazuje do sędziego, że faulu nie było, wstaje i walczy dalej. Cudo.

0

Jak to nie jest?! :O
Kurrrrłaaa, całe życie w kłamstwie...

10

Czy Wy też macie wrażenie, że Messi znacząco obniżył swoje rzuty wolne?
Oczywiście, strzelił z Sociedad, ale jednak to była trochę wina bramkarza, że kompletnie się nie rzucił. Pozostałe wolne Messiego są trochę w stylu... Ronaldo. W mur, albo niecelnie nad bramką. Pamiętam lata 2012/13/14 gdzie praktycznie każdy strzał Leo był ogromnym zagrożeniem. Dziś czegoś takiego nie ma. Zastanawiam się dlaczego. Mam nadzieje, że popracuje nad tym ponownie, bo brakuje mi tego :)

0

Polowanie na nogi czas zacząć... ech :/

0

Wiecie co się stało z wizja.tv i podobnymi serwisami?
Nagle usunięto C+, a teraz patrzę na wizja.tv, że nawet Eleven już nie ma.

0

"Framed" będzie pewnie następna w kolejności :)

Hmm, szczerze pisząc nie liczyłem nigdy. Nie gram aż tak "pro". Jeszcze, ale chciałbym się szkolić. Jak będzie więcej czasu, to częściej będę grać. Mój brat grał w lidze snookera w Warszawie, więc mam się od kogo uczyć :)

1

Też czasem gram ;)
Żałuje, że nie widziałem meczu, byłem jeszcze w pracy... ale 6:0 z Marciem Fu robi wrażenie, tym bardziej styl. Legenda, co tu dużo mówić. Jak nawet inne legendy pokroju Steva Davisa, czy Steva Hendriego mówią, że to O'Sullivan jest najlepszy.
Czytam właśnie Jego książkę, autobiografię pt. "Running" i polecam. Świetna.

5

Heh, w meczu snookera pomiędzy Barrym Hawkinsem, a Kyrenem Wilsonem, sędzia zapytał się zawodnika czy popełnił faul. Zawodnik powiedział, że nie i sędzia od razu przyjął to jako pewnik i faulu nie przyznał.
W piłce taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia :D

4

A Tobie nie przyszło pismo od komornika, że trzeba płacić składki za La Ramble?

0

Taktyczny ;)

15

Z Milanem, remontada po 2:0 w Mediolanie :)

0

Z reguły staram się sprawdzać informacje, dlatego w zasadzie mało takich rzeczy wrzucam, bo nie mam na to czasu. Czasem zdarza się pomylić po prostu, za co przepraszam. Jak widzisz - poprawiłem ;)

0

Fakt, poprawione ;)
Co nie zmienia faktu że i tak to jest śmieszne...

64

Uwaga, hit:
Cristiano Ronaldo dostał nagrodę za najlepszego zawodnika Realu Madryt za grudzień.

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26231579_1942963992687502_3623910597623861069_n.jpg?oh=7b23c56a8eabc5e93deb682c2d19e2dc&oe=5AF97FD3

0

Bez kurde kitu i jaj... ech.

;(

0

Łat?
Skąd takie info?

1

Bez tego "krejzola" i tego El Jarka byłoby nudno.
Niech piszą jak najwięcej takich rzeczy, śmiech ma wtedy wyborny urok :)
Popłakałem się ze śmiechu jak to przeczytałem.

19

Coś niesamowitego. Na przełomie sierpnia/września taka sytuacja wydawała się cholernie abstrakcyjna.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26805144_10155560580157946_5848575459700360226_n.jpg?oh=27a1162946c72a0c524794f50eac13b5&oe=5AFD98A7

8

Suarez ma większy brzuszek :D

5

Niesamowity mecz. Nie byłem zły po 2:0, w zasadzie było to dla mnie trochę śmieszne patrząc na naszą historię na Anoeta. Druga połowa naprawdę dobra, świetna reakcja piłkarzy i myślę że świetna praca Valverde, szczególnie w przerwie.

Co do Dembele: uważam, że On na razie swoje umiejętności będzie pokazywał w dość luźnych meczach, takich jak z Celtą, gdzie wynik będzie korzystny i będziemy grać u siebie. W takich meczach będzie zagubiony, co jest poniekąd normalne, szczególnie na takich terenach jak Anoeta. Trochę czasu mu to zajmie, raz że ziomek po kontuzji, dwa że młody, trzy że w zasadzie świeżak w La Lidze :)
On ma mega talent i z pewnością pokaże jeszcze wiele dobrego. Potrzebuje czasu i tyle.
Jest pięknie Panie i Panowie. Obyśmy w takich samych nastrojach byli w maju ;)

9

Pique to chyba za długo z Ramosem gadał przez fejsa...

2

Anoeta odczarowane!!!

6

Temu Sociedad wszystko wychodzi... nawet jak piłka jest grana w stylu Świerczewskiego, czyli "na chaos" to i tak piłki zbierają zawodnicy Sociedad...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?