La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

5

Niesamowity mecz. Nie byłem zły po 2:0, w zasadzie było to dla mnie trochę śmieszne patrząc na naszą historię na Anoeta. Druga połowa naprawdę dobra, świetna reakcja piłkarzy i myślę że świetna praca Valverde, szczególnie w przerwie.

Co do Dembele: uważam, że On na razie swoje umiejętności będzie pokazywał w dość luźnych meczach, takich jak z Celtą, gdzie wynik będzie korzystny i będziemy grać u siebie. W takich meczach będzie zagubiony, co jest poniekąd normalne, szczególnie na takich terenach jak Anoeta. Trochę czasu mu to zajmie, raz że ziomek po kontuzji, dwa że młody, trzy że w zasadzie świeżak w La Lidze :)
On ma mega talent i z pewnością pokaże jeszcze wiele dobrego. Potrzebuje czasu i tyle.
Jest pięknie Panie i Panowie. Obyśmy w takich samych nastrojach byli w maju ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?