- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1933 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1933 Culés
0
#PES 2018
Czy ktoś spotkał się z takim problemem, że zawodnicy sami z siebie robią różne "tricki", przekładanki etc.?
Czasami gdy włączam mecz, na początku wszystko jest w porządku. Dopiero po jakimś czasie (najczęściej po strzeleniu przeze mnie gola) zawodnikom coś totalnie odbija i zaczynają się "popisywać", robić jakieś tricki, przekładanki etc. Wiele razy przez coś takiego straciłem piłkę i doprowadziło mnie to do dużej irytacji. Ktoś miał/ma z tym jakiś problem? Czy coś po prostu źle przycisnąłem?
0
@macio_944 Na jakiej platformie grasz?Ja na PS4 i problemów takich nie mam.
0
@norbi77 PC.
Irytujące to jest :/
0
@macio_944 Po tym co napisałeś to się nie dziwię :/
0
@norbi77 Jak dla mnie cały PES jest grą irytującą, bardzo niezbalansowana i mało inteligentną. FIFA za to jest cholernie sztuczna i bardzo nierealistyczna.
A dlaczego gram?
Bo chcę zrobić filmik w którym chcę zawrzeć wszystkie (moim zdaniem) idiotyczne rzeczy z tych gier i zobaczyć, czy ludzie będą mieć podobne zdanie.
Przed chwilą zacząłem Master League na poziomie "Top Class" czy jakoś tak, czyli prawie najtrudniejszy. Pierwszy mecz z Realem, Superpuchar Hiszpanii. Wynik? 7:4 dla mnie. Dlatego uważam, że ta gra jest cholernie niezbalansowana. Gra obronna nie istnieje, albo ja nie potrafię grać. Za to bramki strzela mi się łatwo, niezależnie czy gram Barceloną, Polską, czy czymś innym.
0
@macio_944 Nie wiem co napisać.
Ja gram na Superstar(po 5 wygranych odblokowuje się poziom legendarny) i lekko nie jest,a jestem starym wyjadaczem ;-)
Teraz mam wypasiony skład,więc gra mi łatwiej choć i tak przegrywam czasami.
Wyników takich jak podajesz nigdy nie miałem.Najczęściej to 2:0,3:1...czasami 3:2 lub 4:2...ale gram na najwyższym poziomie i zawsze od takiego zaczynam i nie wiem jaki jest poziom oczko niżej.
Muszę grać atakiem pozycyjnym,bo granie w stylu Fify czyli "jazda do przodu",od razu zostajesz sprowadzony na ziemię.
Przypominam,że gram na PS4,a podobno wersja na PC się różni od konsolowej.
Dzisiaj też inny użytkownik pisał o problemie w trybie ML,też w wersji na kompa.
Może jakaś aktualizacja na PC wadliwa była? Nie wiem :/
Nikt z moich znajomych(PS4) nie narzeka na PESa.