- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
8
Swoją drogą po wczorajszym meczu można stwierdzić (lub utwierdzić się w przekonaniu) jacy ludzie są śmieszni i jak szybko zmieniają o kimś zdanie.
Jeszcze niedawno w wielu komentarzach można było zaobserwować wyśmiania względem Ronaldo. Chamskie, często niezbyt mądre, "dla lajków". Wystarczył jeden mecz. A właściwie jeden gol, by to wszystko obrócić o 180 stopni.
Czasem mam wrażenie, że cholernie dużo ludzi nie ma własnego zdania... albo nie potrafi/nie chce mieć. Bo tak bezpieczniej. Trochę mnie to przeraża, bo myślę że bardzo łatwo jest dziś manipulować ludźmi. Nie wiem jak jest w zagranicznych mediach, serwisach, ale u nas w PL jest tak jak to powyżej opisałem. Przerażające, z wielu względów, m.in. taka "elastyczność" zdań doprowadza do tego, że niezależnie od tego jaki rząd mamy to i tak będą nas robić...
0
@macio_944 Ale skąd te wnioski? Bo ludzie doceniają piękno futbolu? Ronaldo nadal jest tym samym człowiekiem i nikt tu tego nie podważa, co nie zmienia faktu, że brameczke cyknął kosmiczną.
3
@joloskyy Tydzień temu Ronaldo był przeciętnym piłkarzem, który tylko dokłada nogę (wnioski z komentarzy na różnych serwisach sołszyl midjowych), a dziś jest najlepszy.
Doceniać piękno futbolu należy, ale zdania że już nagle jest najlepszy są przesadzone. Jeszcze żeby to były osoby, które tak zawsze uważają... ale wiele jest osób, które jeszcze tydzień/parę tyg. temu miały Go za przeciętnego piłkarza, to dziś przez jedną bramkę są w ekstazie. Tak trochę średnio...
PS. To samo się tyczy Messiego w zasadzie. "Wystarczy", że dziś strzeli z 2 bramki z czego jedna po jakimś jednym dryblingu, to te osoby które dzisiaj piszą "Ronaldo the best", jutro będą pisać "Messi the best".
3
@macio_944 "Wystarczył jeden mecz. A właściwie jeden gol, by to wszystko obrócić o 180 stopni."
Ronaldo ma bodaj 23 gole w 14 meczach w 2018 roku. To nie jeden mecz wpłynął, że wielu śmieszków z CRa bije mu brawo. Zresztą jesienią kopał się po czole i było się z czego śmiać.
1
@joloskyy Stąd te wnioski, że jesienią Cristiano był wyśmiewany. Twierdzono, że jedyną umiejętność jaką posiada Ronaldo jest dostawianie nogi( a nawet to już zatracił). Teraz jest ubóstwiany. Wczoraj przeczytałem tu, że to najlepszy piłkarz w historii.
I pytanie jest takie. Czy osoba, która to napisała, wysnułaby taki wniosek kilka miesięcy temu. Jestem pewien, że nie. A przecież ogólna ocena dokonań Ronaldo diamateralnie się nie zmieniła. Złapał formę, strzelił wiele bramek, ale czym jest te kilka bramek w odniesieniu do całej kariery? Drobnostką.
Zresztą to już nie pierwszy raz. Opluwany z każdej strony Gomes został na parę dni królem LaRambli. Po czym? Po jednym wywiadzie. Skreśliny już dawno przez większość Denis rozegrał dobre 15 minut i nagle jego zagubieni obrońcy wyszli z nory.
Ludzie tutaj to chorągiewki i coraz bardziej się w tym utwierdzam.
2
@hoeniker Wydaje mi się, że jeden/dwa mecze o tym przesądziły, ale może się mylę. Nie wiem, taką mam obserwacje po prostu, może mylną :)
W każdym razie jest to dla mnie dość zabawne.
0
@hoeniker Lepij Panie rezyseze, 25 ma :D