2

Dostępni trenerzy:
https://www.transfermarkt.com/trainer/verfuegbaretrainer/statistik

Co myślicie? Nie jestem za tym, by Valverde zwolnić (mimo, że praktycznie od początku byłem/jestem przeciwko jego futbolowi), ale gdyby zdarzyła się jeszcze większa katastrofa i zwolnienie Valverde byłoby bardziej prawdopodobne, to kogo widzielibyście w Jego miejsce? Oczywiście realnie :)

Jak dla mnie Laurent Blanc wydaje się być ciekawą opcją. Wydaje się mieć większą pasję do gry niż Valverde, mnie flegmatyczny, Jego drużyna grałaby ładniej. Drugą opcją może ten Thierry Henry? Już pisałem o Nim, ale to też ciekawa kandydatura. Raz, że świetnie rozumie futbol Guardioli, dwa że sam jest "wyznawcą" takiego stylu gry, trzy że jest w pewien sposób legendą i myślę że miałby autorytet w szatni.

Generalnie ktoś kiedyś napisał, że ta drużyna potrzebuje kogoś "z ogniem w oczach". Jakiś czas temu Footroll trochę to wyśmiał, głównie dlatego że takiego trenera za bardzo na rynku nie ma. Ale z drugiej strony, jest to po prostu prawda.
Myślę, że ta drużyna potrzebuje impulsu, kogoś kto ich natchnie, kto będzie dla Nich dużym autorytetem nie tylko jako osoba, ale też jako ktoś kto postrzega futbol w specyficzny, artystyczny sposób.

4

Valverde, Lopetegui, Kovac, Jose Mourinho.
Nigdy nie widziałem tak wielkiego i spektakularnego wyniku po zwolnienie :)

2

Że mogę spać z otwartymi oczami.

4

Rafinha :D

Totalnie nie ogarniam co miały te zmiany wnieść....

0

W sumie śmieszne jest to, że bo tak żenujących meczach w lidze będziemy mieć 1 pkt więcej niż Real...

1

Jest zmiana! Super! Jeszcze Vidal w 90 minucie i jedziemy po 3 pkt!

2

Jak dla mnie Valverde zabija tą drużynę... czasem mam wrażenie, że Oni byliby w stanie lepiej grać bez trenera. Valverde strasznie ogranicza potencjał tego zespołu.

5

Ćwiąkała bardzo dobre określenie znalazł na styl gry Barcelony Valverde:
Futbol slow motion.

0

Ale się to teraz beznadziejnie ogląda... jeden wielki chaos i brak pomysłu. Ech.

1

Suarez odstaw tom wódke!!!111

0

Valencia zrobiła to, co powinna była zrobić Roma. Spuchła.

2

Standardowo.

Messi to największy dar dla piłki wszech czasów.

0

20 minuta. Pierwszy strzał. Fajnie.

0

Wy macie na TV to opóźnienie na Eleven?
U mnie na player.pl się wszystko punktualnie zaczęło...

0

Przynajmniej nie będzie mówienia, że bronimy 1:0 :D
Straszna jest ta nasza obrona...

0

Cudowna obrona podtrzymuje formę.

1

wuefista 2

1

Fajne video z Wembley, relacja z meczu z Barceloną z perspektywy kibiców Tottenhamu. Ale bym se obejrzał taki mecz z trybun :) Mega fajna atmosfera. Btw nawet ich kibice po słupkach Messiego i Jego wyczynach mówią coś w stylu: "Nigdy nie widziałem gracza jak On, zdecydowanie najlepszy." Myślę, że gdyby zebrać wszystkich kibiców świata do kupy i postawić im pytanie "Messi czy Ronaldo", to werdykt byłby dla Portugalczyka miażdżący.

4

Niby niedziela, a jednak Piątek.

0

Ok, ale przedstawiać to w takich słowach? Przecież to jest absurdalne. Jeszcze ziomek, który jest powiązany z "kościołem" etc.

43



Pierwszy komentarz:
"I've seen many sharp shooters like Cristiano, Lewandowski etc, many dribblers like Maradona, Best etc, many playmakers like Zidane, Xavi etc, many prolific goalscorers like Ronaldo, Romario etc, many players having vision like Scholes, Modric etc, many having ball control like Iniesta, Ronaldinho etc, many talented Free Kick takers like Beckham, Juninho etc, many speedsters like Bale, Robben etc, many assist providers like Ozil, De Bruyne etc, many passers like Kroos, Pirlo etc.

But.. but... I've never witnessed a man who is capable of doing everything... a man who dominates almost all aspects of this game.. other than LIONEL MESSI...."

5

Kurr... zmieniłbym ten nick, ale nie można. "Wymyśliłem" go mając 12 lat i tak zostało. Nie ma co, kreatywnie :/

@PrinceDamon:
Już mam półkę przygotowaną :)

60

Rakitić z golem tygodnia!

PS. Choć raz przed BarcaInfo. Aż se to do CV wpiszę. Na szczęście nie we wszystkich sprawach warto być tak szybki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/43248150_2275603842486065_3189366757512970240_o.jpg?_nc_cat=107&oh=0e6f5de9015548d63d23d24e812deb07&oe=5C4BC539

0

Wiśniowski pierwszy raz będzie komentować mecz Barcelony? :)
Jaki już komentował? Dobrze mu to idzie?

2

1

Ze szkodliwością religii bardzo się zgadzam. Mam masę przykładów jak religia działa otępiająco i wypłukuje rozsądek. Długo by pisać, bardziej to rozmowa przy piwku etc. Tak czy inaczej zwykła modlitwa moim zdaniem jest w porządku. Uważam się za osobę wierzącą, ale z moją wiarą... jest różnie, szczególnie ostatnio. Ciężko jest mi się modlić, tak już szczerze pisząc, z różnych względów. Tak czy inaczej po prostu chciałem wsparcie w modlitwie, bo mam nadzieję, że pomoże, tym bardziej jak więcej osób będzie to czynić. Ale modlitwa nigdy nie powinna wypierać działania, co niestety często jest skutkiem ubocznym religii i mnie osobiście bardzo irytuje. Ale w tym wypadku... co mogę więcej? Wszystko w rękach lekarzy i to m.in. o Nich chcę się modlić, by po prostu dali radę, tak samo jak o organizm mojego kumpla, by był silny etc.

2

Dzięki!
Właśnie takie komentarze są fajne. Niezależnie od tego, czy ktoś wierzy, modli się etc. Widać trudno jest niektórym napisać chociaż "zdrowia dla kolegi!", zamiast tego mamy jakiegoś Zenka "zenoowity", który pieprzy coś o zacofaniu i klepie swoje wywody.

7

Wybacz, ale dla mnie jest to tak cholernie absurdalne co piszesz, że nie chce mi sie na to poświęcać zbyt dużo uwagi i słów.
Znieczulica straszna, zresztą coraz większa na świecie, szczególnie w tym kraju. Po prostu chciałem by niektórzy się przyłączyli do mnie w tej modlitwie i trochę wsparli, to wszystko. Tutaj sporo było takich postów i to pomagało, bo człowiek wiedział, że nie jest sam, że ma wsparcie. Poza tym chciałem pokazać tą dyskusję koledze, który właśnie jest operowany, jak już wszystko skończy się dobrze. Myślę, że to byłoby dla Niego bardzo budujące. Ale m.in. przez takie posty jak Twój, nie wiem czy pokażę... chyba jednak nie...

7

Dzięki! Właśnie takich słów w tej chwili potrzebowałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?