26

U El Jarka chyba była wywiadówka w gimnazjum, bo od 2-go października cisza u Niego na twitterze :(
Szkoda, chciałem poczytać wszelakie narzekania etc. Nawet po zwycięstwach Realu się to fajnie czytało.

1

To bardzo dobrze :)
Szanuje.

Ja niestety od samego początku jestem przeciwnikiem Valverde, ale ostatnie mecze pokazały Jego postać z naprawdę dobrej strony. Ale i tak chcę poczekać na wiosnę, jak drużyna będzie wyglądać w decydującej fazie, czy Valverde wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu etc.

0

W sumie Real jeszcze nigdy nie był w Segunda, więc mógłby to być ten misterny plan :)

34

Niedawno 90% użytkowników pragnęło zwolnienia, a dziś "Valverde niech będzie naszym Fergusonem!" :D

Wstrzymałbym się do wiosny z takimi rzeczami. Sam byłem bardzo dużym przeciwnikiem Valverde, trochę mój "nastrój" się poprawił przez ostatnie mecze, ale z ostatecznym werdyktem bym się jeszcze wstrzymał.

9

Mocno śmiechłem :D

https://www.facebook.com/Zzapolowy/videos/291105498167785/?__xts__[0]=68.ARATuHLhwA_MdaEsToVDg8rAK4iVW4HBsSChEXGcNq-kmBW6_9XYN5fXUjKD6CAhHUvUii-a2XzIHHty5DE_cbdq4Jd-fsm4tnSEtucvHJjKsf29xJxtEGdxXOzKjuVVG_soG-H9TVMwwfkgmdboa_C7os4aAfyZx9a44SH91dQm5sK6JCZWpcSYr3Cj6qWvOHOdcjPoNjPFeNk7zQGtIzKtJ4iGGJOcK6ShTIPD8T9xzMJrAs1H3xRTSA4OgyOmOg&__tn__=-R

0

Piwo przeciętne wg. mnie, ale grafika baaaardzo zacna :)

18

Cudowna wiadomość!

EDIT: Nie wierzę w Roberto Martineza. Przecież to Katalończyk :D

4

Parkiet też ładny. Należy zwrócić również uwagę na idealnie wkomponowane w ścianę 2 kontakty po lewej stronie. Szacun!

A tak na serio, to imponująca kolekcja :)

12

A propos komentarza jednej osoby, że jest dość duża rozbieżność pomiędzy ocenami Red Dead Redemtion 2 pomiędzy recenzentami, a graczami.

Czasem odnoszę wrażenie, że gra jest czasami po prostu... zbyt ambitna dla niektórych. Oglądałem/czytałem dużo recenzji i ludzie mówią, że jest to najpoważniejsza gra Rockstara, która opowiada o więzi, jest dużo bardziej głęboka niż przerysowane (i świetne) GTA V. Są gracze, którzy oczekują od gier całkowitej rozwałki, akcji non-stop, coś jak filmowe blockbastery typu Transformers. Ale są też ludzie, którzy oczekują od gier (w tym ja) bardziej ambitnego przesłania, poważniejszych historii z nutką inteligentnego i bystrego humoru. Coś co mnie zachwyciło u Pana w moim avatarze, to fakt, że Redzi podeszli do pewnych spraw poważnie: wątek Krwawego Barona w W3 jest dość smutny, poważny i ambitny. W tej grze na przemian się śmiałem, wzruszałem i wkurzałem... Podobnie myślę, że jest z RDR2, gra w całości opowiada głębszą historię, która rozwija się w optymalny i mądry sposób. O tym mówili m.in. na tvgry.
Wydaje mi się, że ludzie mówiący o tym, że gra jest nudna, nie potrafią docenić głębokości tej produkcji i paradoksalnie... to nie dla nich. Ale to tylko moje przypuszczenia (!) z obserwacji, bo nie grałem. Tak czy inaczej myślę, że jak w końcu zagram, to będzie to jedna z najwspanialszych growych przyjemności i będzie to ode mnie 10/10.

5

Ludzie idiotycznie hejtują tą grę, z absurdalnych powodów.
Na metacritic, gra ma 97/100 od krytyków, podczas gdy od graczy ma "tylko" 7,5/10. Dlaczego? Jakby się wczytać w negatywne komentarze ludzi, to zarzucają po prostu to, że nie ma gry na PC. Jeden ziomek nawet stwierdził, że gra zajmuje za dużo miejsca na dysku, przez co dał 0/10...
Nie grałem, czekam (i mam nadzieje że się doczekam) na wersję PC, jednak myślę że jest to gra absolutnie wybitna. To jest Rockstar, poza tym poziom detali widocznych w różnych gameplayach jest niewyobrażalnie wielki i m.in. to czyni tą grę fantastyczną.

0

W C+ chyba nie było komentarza, był tylko dźwięk ze stadionu. Coś im się popsuło. Tak czy siak możecie wejść na fb "Canal+ Sport" i sprawdzić, bo dodali bramki od siebie ;)

0

Tak, więc wygrywał max. 2 bramkami przewagi :)

5

Mega fajne jest to, że w ostatniej dekadzie potrafimy Real mocno upokarzać. 2:6, 5:0, 0:4, 5:1, a Real mając słabszą Barcelonę, tego nie potrafił, wygrywał max. 2 bramkami.

7

0

Jestem nastawiony, że transmisja będzie rwana, więc na spokojnie :)
Zawsze jest alternatywa - transmisja tekstowa na La Ramblii.

Dzięki wszystkim za odpowiedź!

0

Pytanko:
Ile GB transferu danych jest w stanie mi "pożreć" transmisja El Clasico, całego meczu?
Niestety od 16:10 będę w pociągu przez 2h, więc "cudownie" akurat na cały mecz. Wykupiłem sobie Eleven na WP.pilot, więc właśnie przez ich aplikację będę chciał ten mecz obejrzeć. Jeśli chodzi o pakiet, to mam 10 GB. Da radę?

0

Do uniwerku masz bliżej, więc możesz tam kogoś najpierw zastrzelić.

7

W RDR2 występuje Polak z górnego śląska! :D

0

O w mordę, ale Rockstar zawiesił poprzeczkę.
Na metacritic z 45 recenzji, średnia nota to 97/100 (!)

Gry-online dały RDR2 10/10 z tekstami typu: "Red Dead Redemption 2 rozjeżdża konkurencję jak walec. To najlepsza gra akcji w otwartym świecie, z jaką kiedykolwiek mieliście do czynienia."

Strasznie lubię jak coś jest tak dopracowane, wręcz wybitne. Chapeau bas Rockstar!

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/red-dead-redemption-2?ref=hp

0

Nie ma niestety takiego info, ani nawet nie ma info czy w ogóle wyjdzie na PC. Są domysły tylko i plotki, że powinno wyjść. Ale kiedy, nie wiadomo. Trzeba czekać na jakieś oficjalne informacje.

4

Już jutro, najprawdopodobniej jedna z najlepszych gier wszechczasów.

Btw wg. Was ten obrazek obraża uczucia religijne? Dziś trzeba się martwić o wszystko co się wstawia...

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44573200_2379658215398140_5220000172343296_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=1935074e1f4d1bcfdba110168da29537&oe=5C55B662

0

Super podanie Suareza.
W LM to zupełnie inna drużyna. Fajnie się to dzisiaj ogląda.

3

Oby tylko Fabregas nie był na 9, a będzie dobrze.

1

0

Wydaje mi się, że właśnie Laporta był trochę pomiędzy i skłaniał się ku Mourinho. Rosell generalnie chciał żeby drużyna zaczęła podążać w zupełnie innym kierunku... co mu się jak widać udało :(

Postaram się to dzisiaj zweryfikować, w książce "Pep Guardiola. Sztuka zwyciężania."

0

Przez pryzmat wyników osiąganych przez drużynę Guardioli, oraz (a może przede wszystkim?) przez styl gry, można jak najbardziej wysnuć takie wnioski. Każdy wie jak grają drużyny Mourinho, jaki ma charakter. To byłby MOIM ZDANIEM (!) ogromny błąd. Reasumujac: nie widzę tutaj błędu w tym, co napisałem.

2

Ała, to boli. Przestań :(

PS. Ciekawostką jest to, że Mourinho bardzo blisko był trenowania Barcelony w 2008. Laporta bardziej był skłonny właśnie Go zatrudnić, ale reszta Jego zarządu bardzo mocno była za Guardiolą, aż w końcu Joan dał się przekonać.
Mało brakowało, a Laporta popełniłby największy błąd w swoim życiu.

4

Zygmunt I Solorz Łaskawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?