- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 982 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 982 Culés
1
Może być ostro 11 listopada na marszu w Warszawie. Gronkiewicz-Waltz powiedziała, że bez wahania rozwiąże manifestacje jeśli pojawią się jakiekolwiek elementy nienawiści oraz race w takim zakresie jak przed rokiem. W dodatku w stolicy brakuje policjantów do zabezpieczenia przemarszu.
12
@Ratamahatta 100 lecie odzyskania niepodległości przez kraj, który mnóstwo wycierpiał w swej historii, a ludzie tego dnia zamiast świętować wspólnie, będą podzieleni jak nigdy.
Smutna perspektywa Polski dzisiaj i na kolejnych wiele lat, bo wątpię że się coś zmieni.
0
@macio_944 Będzie tylko gorzej, ale kiedy pewna osoba odejdzie to wtedy jest szansa że coś się zmieni.
1
@Janiama Mówisz o Kaczyńskim?
Myślę, że dużo więcej osób musiałoby odejść, z jednej (PiS), jak i z drugiej strony (PO/KO). Zresztą ten problem jest ogromnie zakorzeniony w tym kraju, w polskiej mentalności, więc musiałaby być naprawdę ogromna rewolucja, by zmienić podejście do drugiego człowieka, aby kraj był... normalniejszy.
1
@Janiama Serio myślisz, że to sprawa jednej osoby? To jest zakorzenione w Polakach na dobre i po tylu latach rządów z każdej partii nikt nic dobrego nie przyniósł a Polacy jak byli podzieleni tak dalej są.
0
@macio_944 Nie prowokuje bo już wczoraj od gówniarzy zostałem wyzwany. Ale dopóki będą rządy zemsty to będzie naród podzielony.
0
@Katalończyk 99 Gdyby Tobie zmarł brat bliźniak a bliskie osoby mówiły Tobie że to w wyniku zamachu to czy nie byłoby w Tobie chęci zemsty? O to mi chodzi właśnie.