La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1591 Culés

0

Gra ktoś jeszcze z was lub ma możliwość zgrać w Call of Duty MW 2? chodzi mi o serwery oficjalne jak i dedykowane na piracie, pamiętam kiedyś setki godzin przegranych w grze i zastanawiam się czy nie kupić

0

@kiper09 Ha!
Ja gram :)
Najwięcej osób jest wieczorem/późnym wieczorem. Mecze typu Deathmatch, Znajdź i zniszcz, Tryb dowolny, bo w nie najczęściej gram i da się pograć. Jednak jeśli chcesz tryby hardcore, to mało jest osób. Ale da się pograć. Ja rok temu kupiłem za jakieś 20/30 złotych i nie żałuje, fajnie się gra. Jeden z najlepszych CoD-ów jeśli chodzi o multi :)

konto usunięte

0

@kiper09 Ja też gram i w MW 2 i w MW 3 :)
Pomimo upływu lat, cały czas fajnie się gra, tylko niektórych trybów nie da się odpalić, bo nie ma ludzi.

1

@macio_944 Właśnie tryb hardcore, to było to w co grałem non stop, ale chyba sie zdecyduje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?