kuz

0

One Milion :)

kuz

18

Opłaca się wykupić i dzielić z 3 ziomkami, wtedy płacicie mniej a korzystacie tak samo. :)

kuz

2

Messi za Coutinho, Dembele na Prawej a Cou na lewej.

kuz

0

Który jest kompletnie bez sensu i podchodzi pod bait.

kuz

0

No Paulinho idealny zmiennik dla Dembele





Nie.

kuz

0

Mio C320 :) Polecam i pozdrawiam.

kuz

4

Wg mnie od początku tęsknił a z czasem to się tylko nasila i nasila. Czekać tylko aż PSG nie wygra turnieju a Barca zajdzie dalej niż oni,

kuz

1

a1 ma czystego androida co czyni go szybszym na starcie. :)

kuz

1

Czarny Furiat

kuz

5

Prawda jest taka, że choćby stawali na rzęsach nikt nigdy nie był na poziomie Ronaldo a co dopiero Messiego. Dopóki będą grać wszyscy mogą się kopać po czołach, zostanie tak jak jest czyli walka o 3 miejsce.

kuz

1

Ostatnio dzieliłem się z wami moim coverem, bo od ostatniego czasu zacząłem co nieco nagrywać na youtube. Dzisiaj czas na kolejny i chciałem się znów z wami podzielić i poznać opinię.

kuz

0

Nie zacina, jakość pozostawia do życzenia, ale jest lepiej niż na darmowych streamach. :)

kuz

2

KUTINJO, ja tak zawsze będę mówił i w sumie mam gdzieś jak jest poprawnie :)

kuz

1

Tak jak mówisz, najrozsądniejsze będzie postawienie na Matsa, ale różnie to bywa i kto wie czy Neuer z marszu nie dostanie pierwszego składu po powrocie.

kuz

6

Zależy czy kozożerca stawia na formę czy na nazwisko, w przypadku Neuera presja ze strony mediów może być nieziemska.

kuz

0

Może to dziwne ale u mnie w karierze jak go kupiłem to też od razu przydzieliło mu 14 i tak już zostało. :P

kuz

13

Następny głupi komentarz byle po zielone punkty za komentarz sięgnąć, opanujcie się już.

kuz

0

Dołączam się do pytania bo nigdzie nie mogę jej znaleźć...

kuz

0

karny był chyba dla Celty edit. jednak nie :P

kuz

0

Dobra, to teraz najdłuższe 6 minut życia :D Oby utrzymali! :D

kuz

0

Uwaga, teraz cała fioletowa wysławia Navasa pod niebiosa! :D

kuz

0

Raczej musi takie rzeczy zrobić jeśli chodzi o główną stronę, reszta to juz wedle Jego uznania. :)

kuz

35

To oznacza tylko jedno, będzie nasz! [Internet Explorer]

kuz

2

Pioter we że mi tu na nasz ojczysty polski przerób co on gada

kuz

0

City :)

kuz

34

Zawsze mieliśmy! :)

kuz

0

Z innej beczki, co sądzicie o Neymarze i Jego rzekomym "słowie" danym Perezowi? Że latem przeniesie się na Bernabeu? Osobiście Jego odejście przyjąłem z pokorą chociaż czułem niesmak, ale gdyby poszedł do Realu to bym go całkowicie znienawidził.

kuz

3

Znów wygrywać trofea. Ojjj sięgnął pamięcią głęboko.

kuz

0

Nie patrzcie na Niego on żyje w innej strefie czasowej, dopiero za 5 min u Niego będzie oficial :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?