Kurde, co się dzieje... :D Każdy mecz Realu wygląda jak mecz o być albo nie być, jak finał ligi mistrzów :D wyrównany, ciężki, nawet z największymi ogórasami :D Pomimo zasług to cud, że łysy jeszcze się tam trzyma.
Jeśli szukasz czegoś obiektywnego, fajnie zaaranżowanego i prowadzonego z głową, do tego z fajnymi ciekawostkami na temat drużyn i zawodników, wywiadami i tłumaczeniami konferencji, bez zbędnych porównań i wojen pomiędzy nieobiektywnymi dziennikarzami to nie, nie ma takiego... :(
I pomyśleć, że jeszcze pół roku temu wotum nieufności miało duże szanse na powodzenie... :) Dobrze, że czas zweryfikował dobrą decyzję o pozostawieniu Bartka.
Szachy, bilard, kręgle i inne darty też są sportem a mają z nim mało wspólnego. Polecam zapoznać się z tematem a potem się wypowiadać, bo nie chce mi się tutaj pisać eseju na temat e-sportu, ale uwierz, że ludzie poświęcają bardzo dużo żeby być tam gdzie są i nie różni się to zbytnio od piłki nożnej czy innych sportów.
Podobni piłkarze a nie inni, co wy gadacie. Coutinho po prostu grał w słabym Liverpoolu a KDB w bardzo mocnym City, miał większe pole do popisu. Teraz w Barcelonie Cou pokaże na co na prawdę go stać jak ma z kim pograć a nie sam ciągnąć zespół.
Ja jestem właśnie po 1,5 tyg L4 i powiem Ci, że pod koniec już nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Jeżeli faktycznie jesteś chory to zobaczysz o czym mówię. Wróciłem do pracy z uśmiechem na twarzy, że w końcu będzie coś do roboty. :D
Prawda, jest wiele innych szczytów, które są równie piękne i które są łatwiejsze. Przecież tam zimą jest tragicznie i wiedzieli o tym bardzo dobrze. Głupota ludzka i tyle, to nie ma nic wspólnego z pasją...
1
On nie musi nikomu udowadniać, wystarczy, że ma 5 złotych piłek.
1
Dzisiaj w robocie już mieliśmy bekę, że jutro jakiś ważny człowiek zginie, bo przecież hat trick to nie przelewki w wykonaniu tego pana...
5
Kurde, co się dzieje... :D Każdy mecz Realu wygląda jak mecz o być albo nie być, jak finał ligi mistrzów :D wyrównany, ciężki, nawet z największymi ogórasami :D Pomimo zasług to cud, że łysy jeszcze się tam trzyma.
0
Inwestuje w G2, w sumie też bym pewnie inwestował w podobny projekt gdybym miał tyle siana co on. :)
79
Jak to jest zarabiać dobrą kasę na idiotach
11
Jeśli szukasz czegoś obiektywnego, fajnie zaaranżowanego i prowadzonego z głową, do tego z fajnymi ciekawostkami na temat drużyn i zawodników, wywiadami i tłumaczeniami konferencji, bez zbędnych porównań i wojen pomiędzy nieobiektywnymi dziennikarzami to nie, nie ma takiego... :(
5
Myślałem, że opisujesz jakieś swoje doświadczenia a tu taka puenta :D Nie spodziewałem się! :D
4
I pomyśleć, że jeszcze pół roku temu wotum nieufności miało duże szanse na powodzenie... :) Dobrze, że czas zweryfikował dobrą decyzję o pozostawieniu Bartka.
40
Powiem Ci tak, popijesz i po północy magicznie ozdrowiejesz, aż do następnego dnia rano.
2
Mogą nie strzelić, wystarczy też nie stracić :D
2
Jeśli Messi nie przedrybluje 2 czy 3 zawodników to nawet nie potrafimy stworzyć zagrożenia pod bramką. Za to gra obrony i pomocy może się podobać.
1
Mógł czerwo za to pokazać bez żadnych pretensji.
0
Równie dobrze mogłaby napisać w opisie "jestem patusem", przecież to to samo.
0
Ciekawe czy dzisiaj Coutinho znowu na prawej czy Valdek tylko sprawdzał i wyciągnie wnioski.
13
Szachy, bilard, kręgle i inne darty też są sportem a mają z nim mało wspólnego. Polecam zapoznać się z tematem a potem się wypowiadać, bo nie chce mi się tutaj pisać eseju na temat e-sportu, ale uwierz, że ludzie poświęcają bardzo dużo żeby być tam gdzie są i nie różni się to zbytnio od piłki nożnej czy innych sportów.
0
Najlepsze w tym wszystkim, że to POLSKA gra! :) I czuje się tą dumę jak wszyscy się zachwycają gierką, którą zrobiło Polskie studio. :)
1
Oficjalnie: Deulofeu w Watfordzie na wypożyczeniu!
1
Podobni piłkarze a nie inni, co wy gadacie. Coutinho po prostu grał w słabym Liverpoolu a KDB w bardzo mocnym City, miał większe pole do popisu. Teraz w Barcelonie Cou pokaże na co na prawdę go stać jak ma z kim pograć a nie sam ciągnąć zespół.
0
btw Young strasznie wypadł z rytmu pod koniec :D
0
No ja dziś też zamierzałem coś obejrzeć wieczorem, no i dupa...
0
Nie, chyba smuteczek i zdjęli ją z sieci, a szkoda by było.
1
Chyba, że tak. To miłego odpoczynku! :) Ja w pracy nie narzekam i między nią a chorobą zdecydowanie wolę to pierwsze. :) Pozdrówki!
0
Ja jestem właśnie po 1,5 tyg L4 i powiem Ci, że pod koniec już nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Jeżeli faktycznie jesteś chory to zobaczysz o czym mówię. Wróciłem do pracy z uśmiechem na twarzy, że w końcu będzie coś do roboty. :D
0
Podobnie jak z Neymarem, 30 właścicieli piłkarza i każdy żąda potężnej sumy.
2
Paco świetna zmiana!
1
Tak będzie wyglądał dwumecz z Chelsea, Valverde ma tutaj pole do popisu i czas na przygotowanie na ten Autobus Conte.
0
No to Andres nam tu padnie do 90 minuty...
0
Za dużo kombinują te nasze grajki...
7
Nie wiadomo, prawdopodobnie on był już w takim stanie, że albo kazał jej schodzić samej po pomoc albo po prostu taką podjęła decyzję.
0
Prawda, jest wiele innych szczytów, które są równie piękne i które są łatwiejsze. Przecież tam zimą jest tragicznie i wiedzieli o tym bardzo dobrze. Głupota ludzka i tyle, to nie ma nic wspólnego z pasją...