Z jednej strony niechęć do Realu sprawia, że chcę aby dostali srogie baty. Ale z drugiej wielka gwiazdeczka Neymar, któremu życzę szybkiego odpadnięcia. W sumie to porażka Realu i odpadnięcie PSG z nami było by najlepsze. :)
Często myli się pewność Siebie z obrośnięciem w piórka. Jak będzie mu szło dobrze i będzie wypowiadał się z optymizmem to zaraz pojawią się głosy, że się unosi.
A w rozmowie na żywo z TVP powiedział: "Czuję się do dupy, dajcie nam spokój. Mogę się rozłączyć?" Po czym po prostu się rozłączył. Z jednej strony rozumiem. Jedna tragedia i nagle wszystkie media głupie pierdnięcie w górach nagłaśniają.
Nie wiem dlaczego, ale myślę, że Dembele szybko skończy przygodę z Barceloną i kupno Griezmanna latem całkowicie go przekreśli. Oczywiście to tylko obawy ale może być psychicznie ciężko u Niego.
Widać, że ziarno prawdy było w tym co pisały gazety. Waldek nie ufa Jurkowi i pewnie ma jakieś objekcje. Teraz powinien wejść za Pique a jednak Ernesto się boi.
A może Waldek tak specjalnie daje Cou na prawą, żeby sprawdzić jak się potrafi zaadaptować i czy będzie coś podskakiwał czy po prostu z pokorą przyjmie decyzję trenera? Po kilku meczach już będzie wiedział, że może na Niego liczyć w 100% i przestawi go na lewą.
Nie ma Cou od pierwszych minut, nie wiem jak Wy ale ja za każdym razem jestem wkurzony jak nie widzę go w podstawowym. Ma się ogrywać to musi wychodzić na takie mecze, zamiast Gomesa np.
4
http://www.fangol.pl/view/239795/dziwne-zachowanie-pilki?ekst Zobaczcie jak piłka podskoczyła xD Mają pewnie jakąś technologie, którą Perez kupił za duży hajs i zabrakło na sędziów w La Liga.
0
Dokładnie. :) Neymar będzie cicho płakał w domu i latem odejdzie do Realu, dobrze mu tak.
2
I już robią z Ronaldo gwiazdora, 100 bramka w LM, super występ, napięte mięśnie... Tragedia z żenuą.
1
Powoli rozkładają nogi :) Teraz trio z Paryża ma większe pole do popisu.
0
Z jednej strony niechęć do Realu sprawia, że chcę aby dostali srogie baty. Ale z drugiej wielka gwiazdeczka Neymar, któremu życzę szybkiego odpadnięcia. W sumie to porażka Realu i odpadnięcie PSG z nami było by najlepsze. :)
1
Myślę, że nawet przez chwilę by się nie zastanawiał :)
2
Często myli się pewność Siebie z obrośnięciem w piórka. Jak będzie mu szło dobrze i będzie wypowiadał się z optymizmem to zaraz pojawią się głosy, że się unosi.
1
Taaa... jutro wolne po 5 dniach 12 godzinnej zmiany. Ferie... kiedyś to było!
0
Nie zapominaj, że mają NAJLEPSZEGO. Powstał własnie z popiołów niczym fenix i zapewnił sobie następną złotą piłkę tym meczem.
0
Wracasz z pracy, widzisz, że Sociedad zapłacił rachunek. Miesiąc opłat z głowy.
0
III WŚ trwa już kilka lat :) na skalę globalną.
0
Curlam się do łóżeczka bo na rano do roboty :D
0
Właśnie doszedłem do wniosku, że Pepsi Wild Cherry z Biedronki smakuje podobnie do Dr Peppera.
0
Zawołali go do radia, nikt nie mówił z kim będzie rozmawiał. Mógł myśleć, że to rodzina albo jakieś info od lekarzy.
4
A w rozmowie na żywo z TVP powiedział: "Czuję się do dupy, dajcie nam spokój. Mogę się rozłączyć?" Po czym po prostu się rozłączył. Z jednej strony rozumiem. Jedna tragedia i nagle wszystkie media głupie pierdnięcie w górach nagłaśniają.
0
Wybacz ale jeżeli presja psychiczna i częste kontuzje nie są argumentami to nie chce mi się drążyć tematu.
0
Czy gdzieś napisałem o sprzedaży? Po prostu wg mnie nie wypali i tyle.
0
Wyrazisz swoje zdanie, to Cię zjedzą. Taki już jest internet. :) Spokojnej nocki!
4
Nie wiem dlaczego, ale myślę, że Dembele szybko skończy przygodę z Barceloną i kupno Griezmanna latem całkowicie go przekreśli. Oczywiście to tylko obawy ale może być psychicznie ciężko u Niego.
2
Ale wielki ten Jurek :O
0
Widać, że ziarno prawdy było w tym co pisały gazety. Waldek nie ufa Jurkowi i pewnie ma jakieś objekcje. Teraz powinien wejść za Pique a jednak Ernesto się boi.
1
Dawać Jurka na murawę! :D
0
A może Waldek tak specjalnie daje Cou na prawą, żeby sprawdzić jak się potrafi zaadaptować i czy będzie coś podskakiwał czy po prostu z pokorą przyjmie decyzję trenera? Po kilku meczach już będzie wiedział, że może na Niego liczyć w 100% i przestawi go na lewą.
2
Jest KOŁTUN od początku!
0
Szanuję pod wieloma aspektami, ale ideałem to on niestety nie jest.
9
Coutinho się rozgrzewa w przerwie, więc od 45 minuty go zobaczymy! :)
0
Tylko niech inteligent Valverde nie zmieni Gomesa na Coutinho, bo będzie się biedak znowu męczył na prawym skrzydle...
0
Właśnie się dowiedziałem, że gramy z Marsylią. :D
2
Nie ma Cou od pierwszych minut, nie wiem jak Wy ale ja za każdym razem jestem wkurzony jak nie widzę go w podstawowym. Ma się ogrywać to musi wychodzić na takie mecze, zamiast Gomesa np.
0
No to Pique dostanie karę od prezesa, bo przecież ich sprowokował...