kuz

4

http://www.fangol.pl/view/239795/dziwne-zachowanie-pilki?ekst Zobaczcie jak piłka podskoczyła xD Mają pewnie jakąś technologie, którą Perez kupił za duży hajs i zabrakło na sędziów w La Liga.

kuz

0

Dokładnie. :) Neymar będzie cicho płakał w domu i latem odejdzie do Realu, dobrze mu tak.

kuz

2

I już robią z Ronaldo gwiazdora, 100 bramka w LM, super występ, napięte mięśnie... Tragedia z żenuą.

kuz

1

Powoli rozkładają nogi :) Teraz trio z Paryża ma większe pole do popisu.

kuz

0

Z jednej strony niechęć do Realu sprawia, że chcę aby dostali srogie baty. Ale z drugiej wielka gwiazdeczka Neymar, któremu życzę szybkiego odpadnięcia. W sumie to porażka Realu i odpadnięcie PSG z nami było by najlepsze. :)

kuz

1

Myślę, że nawet przez chwilę by się nie zastanawiał :)

kuz

2

Często myli się pewność Siebie z obrośnięciem w piórka. Jak będzie mu szło dobrze i będzie wypowiadał się z optymizmem to zaraz pojawią się głosy, że się unosi.

kuz

1

Taaa... jutro wolne po 5 dniach 12 godzinnej zmiany. Ferie... kiedyś to było!

kuz

0

Nie zapominaj, że mają NAJLEPSZEGO. Powstał własnie z popiołów niczym fenix i zapewnił sobie następną złotą piłkę tym meczem.

kuz

0

Wracasz z pracy, widzisz, że Sociedad zapłacił rachunek. Miesiąc opłat z głowy.

kuz

0

III WŚ trwa już kilka lat :) na skalę globalną.

kuz

0

Curlam się do łóżeczka bo na rano do roboty :D

kuz

0

Właśnie doszedłem do wniosku, że Pepsi Wild Cherry z Biedronki smakuje podobnie do Dr Peppera.

kuz

0

Zawołali go do radia, nikt nie mówił z kim będzie rozmawiał. Mógł myśleć, że to rodzina albo jakieś info od lekarzy.

kuz

4

A w rozmowie na żywo z TVP powiedział: "Czuję się do dupy, dajcie nam spokój. Mogę się rozłączyć?" Po czym po prostu się rozłączył. Z jednej strony rozumiem. Jedna tragedia i nagle wszystkie media głupie pierdnięcie w górach nagłaśniają.

kuz

0

Wybacz ale jeżeli presja psychiczna i częste kontuzje nie są argumentami to nie chce mi się drążyć tematu.

kuz

0

Czy gdzieś napisałem o sprzedaży? Po prostu wg mnie nie wypali i tyle.

kuz

0

Wyrazisz swoje zdanie, to Cię zjedzą. Taki już jest internet. :) Spokojnej nocki!

kuz

4

Nie wiem dlaczego, ale myślę, że Dembele szybko skończy przygodę z Barceloną i kupno Griezmanna latem całkowicie go przekreśli. Oczywiście to tylko obawy ale może być psychicznie ciężko u Niego.

kuz

2

Ale wielki ten Jurek :O

kuz

0

Widać, że ziarno prawdy było w tym co pisały gazety. Waldek nie ufa Jurkowi i pewnie ma jakieś objekcje. Teraz powinien wejść za Pique a jednak Ernesto się boi.

kuz

1

Dawać Jurka na murawę! :D

kuz

0

A może Waldek tak specjalnie daje Cou na prawą, żeby sprawdzić jak się potrafi zaadaptować i czy będzie coś podskakiwał czy po prostu z pokorą przyjmie decyzję trenera? Po kilku meczach już będzie wiedział, że może na Niego liczyć w 100% i przestawi go na lewą.

kuz

2

Jest KOŁTUN od początku!

kuz

0

Szanuję pod wieloma aspektami, ale ideałem to on niestety nie jest.

kuz

9

Coutinho się rozgrzewa w przerwie, więc od 45 minuty go zobaczymy! :)

kuz

0

Tylko niech inteligent Valverde nie zmieni Gomesa na Coutinho, bo będzie się biedak znowu męczył na prawym skrzydle...

kuz

0

Właśnie się dowiedziałem, że gramy z Marsylią. :D

kuz

2

Nie ma Cou od pierwszych minut, nie wiem jak Wy ale ja za każdym razem jestem wkurzony jak nie widzę go w podstawowym. Ma się ogrywać to musi wychodzić na takie mecze, zamiast Gomesa np.

kuz

0

No to Pique dostanie karę od prezesa, bo przecież ich sprowokował...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?