kuz

39

Ja pierdziele, to jak najlepsza maść na ból dupy aktualnie :D

kuz

0

Może nie takie kary, ale powinni takiego Ronaldo posadzić na kanapie w jakimś talk show i puścić mu takie nagranie gdzie przewraca się i płacze chociaż nikt go nie dotyka, ciekawe co by powiedział. Do tego cała publiczność w studio powinna śmiać się w niebogłosy.

kuz

14

Ten zgrywa takiego twardziela, zachęca do walki a sam przewraca się od powietrza. Tak wiem, dużo o Ronaldo ale typ działa na mnie jak płachta na byka.

kuz

8

Ronaldo do Vasqueza: "WRZUCAJ WSZYSTKO CO MASZ, NAWET ZE ŚRODKOWEGO KOŁA, CZEKAM W POLU KARNYM."

kuz

1

Napisałem, że jest na wysokim poziomie, a Leo jest poza poziomami :)

kuz

4

Ale mnie drażni ten płaczek, to jest szok co on za szopki odwala na tym boisku, jak mu nie wstyd potem? On lepszy od Messiego? Proszę was, piłkarsko możę jest na tym wysokim poziomie ale jeśli chodzi o ego i zachowanie to nigdy nie dorówna Leo.

kuz

0

Dałem niżej ten tekst

kuz

11

TV3 is stating that when Piqué went to Valverde to tell him about how he should change their tactics and formation, Valverde was spotted saying "I am the one responsible."

Prezydent próbował, ale co on mógł...

kuz

0

Leżę i pewnie nie zasnę, za bardzo kocham ten klub żeby tak po prostu olać to co się stało. Boli...

kuz

2

Ale jestem obsrany, tragedia :D

kuz

0

Sam siedzę jak na gwoździach...

kuz

1

Szczególnie w tabeli La Liga :) Ludzie opanujcie się...,

kuz

0

Jak oni to sfrajerzą...

kuz

0

w okręgówce ciężko byłoby być gorszym.

kuz

0

Haos panuje nad meczem w Manchesterze. Coś niesamowitego... :D

kuz

1

A nie oglądałeś dwumeczu z Bayernem?

kuz

1

oczywiście chodziło mi o hax = program komputerowy... trochę beka. :D

kuz

0

Dostałem dzisiaj bana na facebooku, za komentarz pod jednym z postów cybersportu na temat bana dla jednego z graczy. Napisałem "haxy do pieca" co skutkowało 3 dniową blokadą... dokąd ten świat zmierza?

kuz

1

Jeśli za solidnymi występami będą dobre wyniki to ja tam fajerwerków nie potrzebuję.

kuz

24

A bycie najlepszą nie jest większym zaszczytem? :D

kuz

29

Neymar już nigdy w karierze nie będzie tak szczęśliwy jak na tym filmie.

kuz

0

Wszystko jest lepsze od Ligi Polskiej. Nawet 3 liga Kazachstanu.

kuz

0

Malaga... jeszcze kilka sezonów temu grali w ćwierćfinale LM i prawie przeszli Borussie, a teraz spadają do Segunda. Piłka nożna to jednak jest... :)

kuz

0

Wyręczył Messiego, ten by i tak strzelił podobnie :)

kuz

13

Po prostu poszedł już po browary bo potem będzie kolejka.

kuz

1

Nie warto, bo stary model i nie wiadomo co się stanie z Honorem po rozłamie z Huawei. Trochę taki strzał w ciemno. Już lepiej coś z nowej serii p20 lite kupić w tych pieniądzach.

kuz

0

Z tyłu, ale bliżej skrzydła niż ogona.

kuz

0

Dlatego mam miejsce z dala od okna, moja dziewczyna twierdzi, że przy oknie lepiej bo się przełamie ten lęk, ale ja jednak wolę słuchawki na uszy, zamknąć oczy i kontrolować oddech :D

kuz

0

Już w piątek rano czeka mnie pierwszy lot samolotem, mam 24 lata a jestem obesrany jak małe dziecko przed wizytą u dentysty... Taaak wiem, że to najbezpieczniejszy środek transportu, taak wiem, że rzadko zdarzają się wypadki. Po prostu na samą myśl się trzęsę i obawiam się ataku paniki na pokładzie. Jakieś rady? Lecę do Londynu więc to tylko albo aż dwie godziny lotu.

kuz

1

Dlatego trzeba oglądać mecze Ekstraklasy, bo przy niej wszystko inne to poziom światowy. (oczywiście sam nie oglądam ale polecam.) :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?