kuz

0

Teraz zmiany i 2-2, karuzela jedzie dalej :D

kuz

1

Prawdopodobnie kurier frajer, pisz do nich wymienią Ci, mają ubezpieczenie.

kuz

9

I pomyśleć, że takie coś wystarczyło w meczu z Betisem a mielibyśmy o jednego majstra więcej... :(

kuz

0

A gdzie tutaj jest napisane, że nie jedzie?

kuz

1

Bardziej Martial.

kuz

6

BREAKING: Kylian Mbappe has left France training with an injury after a collision with Adil Rami, just 48 hours before the World Cup starts..

kuz

1

Nie wiem po co tych patałachów z ekstraklasy pchają do reprezentacji... Widać w zagraniach jak na dłoni poziom tej ligi.

kuz

1

Czyli rozumiem, że chwalą się możliwością strzelania karnych, wykopu bramkarzy, wślizgiem? XD

kuz

26

Jak ma ogłosić decyzję kiedy w Polsce jest łamana konstytucja...

kuz

0

Jest Antonii :D

kuz

3

Czemu N'Zonzi wygląda jakby go przywiązali do tego krzesła? :D

kuz

19

N'utilisez pas le traducteur, Griezmann restera. [Pablito Pabloteno]

kuz

1

Wiem wiem, po prostu bez LM ta gra umrze śmiercią naturalną. Teraz już kompletnie nic nie mają do zaoferowania.

kuz

1

Z czego? To PES wychodzi w tym roku? :D

kuz

4

Powiem Ci tak, Glikson na 100% pojedzie na mundial i zagra z Senegalem. Takiego twardego skur**ela to już dawno w Polskiej kadrze nie mieli, nie odpuści. :)

kuz

0

Zależy czy masz HDR czy 4k, zależy jaki telewizor bo każdy świeci inaczej na różnych ustawieniach. Poklikaj na google Twój model i poszukaj najlepszych ustawień albo po prostu ustaw pod Siebie, to najlepiej działa. :)

kuz

0

Przed kanapą

kuz

0

Ta sama gra będzie tylko dodadzą Ligę Mistrzów i Alexa Huntera kolejną część, to wystarczy żeby hajs się zgadzał. Karierę grać uwielbiam ale jak leży ten tryb to już się nie wypowiem. Grając Barceloną piłkarzy z Barcy B trzeba kupować za kupę szmalcu, bezsens. Do tego podczas symulacji w FIFIE 2002 była opcja interweniuj, wchodziłeś w mecz i mogłeś dokończyć go sam jak przegrywałeś, super opcja. Kolejne to w trybie kariery gracza, nie ma opcji startu na ławce, albo grasz albo jesteś poza składem, wielki minus wg mnie a w Hunterze już była opcja wejścia z ławki więc dużo roboty nie mają. To tylko kilka szczegółów które mnie osobiście bardzo drażnią.

kuz

0

I po Błaszczyku... Ale się przeraziłem, źle to wyglądało.

kuz

1

Jest, ale przyjechał tylko żeby opier*olić Polskiego kebaba i popić harnasiem bo taką miał kurła ochotę, że nie mógł się oprzeć.

kuz

0

Catinho*

kuz

0

MATS obronił karnego?

kuz

0

Też w to wierzę, irytuje mnie tylko jak wszyscy są pewni awansu. Wystarczy tylko dopisać "będzie gotowy na EWENTUALNY pierwszy mecz w 1/8" i już wszystko cacy.

kuz

14

Gorzej jak nie wyjdziemy z grupy, wtedy będzie gotowy żeby pomóc kolegom walizki do samolotu zapakować.

kuz

0

Tylko nie ten dzban... proszę.

kuz

1

Chyba nie załapałaś żartu, ale to już nie mój problem :)

kuz

9

Syn do Ronaldo: Tato Tato! Dlaczego moja siostra ma na imię Rosa?
Ronaldo: Bo mama lubi róże.
Syn: Dzięki tato
Ronaldo: Nie ma za co Cristiano Ronaldo JR

kuz

1

Wagner Love?

kuz

0

Bo w marketach Real podobno był konkurs dla pracowników na ten mecz, i jakiś Andrzej i Zbyszek wygrali bilety to pojechali oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?