Powiem Ci tak, Glikson na 100% pojedzie na mundial i zagra z Senegalem. Takiego twardego skur**ela to już dawno w Polskiej kadrze nie mieli, nie odpuści. :)
Zależy czy masz HDR czy 4k, zależy jaki telewizor bo każdy świeci inaczej na różnych ustawieniach. Poklikaj na google Twój model i poszukaj najlepszych ustawień albo po prostu ustaw pod Siebie, to najlepiej działa. :)
Ta sama gra będzie tylko dodadzą Ligę Mistrzów i Alexa Huntera kolejną część, to wystarczy żeby hajs się zgadzał. Karierę grać uwielbiam ale jak leży ten tryb to już się nie wypowiem. Grając Barceloną piłkarzy z Barcy B trzeba kupować za kupę szmalcu, bezsens. Do tego podczas symulacji w FIFIE 2002 była opcja interweniuj, wchodziłeś w mecz i mogłeś dokończyć go sam jak przegrywałeś, super opcja. Kolejne to w trybie kariery gracza, nie ma opcji startu na ławce, albo grasz albo jesteś poza składem, wielki minus wg mnie a w Hunterze już była opcja wejścia z ławki więc dużo roboty nie mają. To tylko kilka szczegółów które mnie osobiście bardzo drażnią.
Też w to wierzę, irytuje mnie tylko jak wszyscy są pewni awansu. Wystarczy tylko dopisać "będzie gotowy na EWENTUALNY pierwszy mecz w 1/8" i już wszystko cacy.
Syn do Ronaldo: Tato Tato! Dlaczego moja siostra ma na imię Rosa?
Ronaldo: Bo mama lubi róże.
Syn: Dzięki tato
Ronaldo: Nie ma za co Cristiano Ronaldo JR
0
Teraz zmiany i 2-2, karuzela jedzie dalej :D
1
Prawdopodobnie kurier frajer, pisz do nich wymienią Ci, mają ubezpieczenie.
9
I pomyśleć, że takie coś wystarczyło w meczu z Betisem a mielibyśmy o jednego majstra więcej... :(
0
A gdzie tutaj jest napisane, że nie jedzie?
1
Bardziej Martial.
6
BREAKING: Kylian Mbappe has left France training with an injury after a collision with Adil Rami, just 48 hours before the World Cup starts..
1
Nie wiem po co tych patałachów z ekstraklasy pchają do reprezentacji... Widać w zagraniach jak na dłoni poziom tej ligi.
1
Czyli rozumiem, że chwalą się możliwością strzelania karnych, wykopu bramkarzy, wślizgiem? XD
26
Jak ma ogłosić decyzję kiedy w Polsce jest łamana konstytucja...
0
Jest Antonii :D
3
Czemu N'Zonzi wygląda jakby go przywiązali do tego krzesła? :D
19
N'utilisez pas le traducteur, Griezmann restera. [Pablito Pabloteno]
12
Antek dodał to niedawno na instastory:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35226900_2163128847049119_5168414947943645184_n.jpg?_nc_cat=1&oh=79beefa5ba3def97df750c91a04ee248&oe=5BBD5A2D
Chyba wszystko jasne.
1
Wiem wiem, po prostu bez LM ta gra umrze śmiercią naturalną. Teraz już kompletnie nic nie mają do zaoferowania.
1
Z czego? To PES wychodzi w tym roku? :D
4
Powiem Ci tak, Glikson na 100% pojedzie na mundial i zagra z Senegalem. Takiego twardego skur**ela to już dawno w Polskiej kadrze nie mieli, nie odpuści. :)
0
Zależy czy masz HDR czy 4k, zależy jaki telewizor bo każdy świeci inaczej na różnych ustawieniach. Poklikaj na google Twój model i poszukaj najlepszych ustawień albo po prostu ustaw pod Siebie, to najlepiej działa. :)
0
Przed kanapą
0
Ta sama gra będzie tylko dodadzą Ligę Mistrzów i Alexa Huntera kolejną część, to wystarczy żeby hajs się zgadzał. Karierę grać uwielbiam ale jak leży ten tryb to już się nie wypowiem. Grając Barceloną piłkarzy z Barcy B trzeba kupować za kupę szmalcu, bezsens. Do tego podczas symulacji w FIFIE 2002 była opcja interweniuj, wchodziłeś w mecz i mogłeś dokończyć go sam jak przegrywałeś, super opcja. Kolejne to w trybie kariery gracza, nie ma opcji startu na ławce, albo grasz albo jesteś poza składem, wielki minus wg mnie a w Hunterze już była opcja wejścia z ławki więc dużo roboty nie mają. To tylko kilka szczegółów które mnie osobiście bardzo drażnią.
0
I po Błaszczyku... Ale się przeraziłem, źle to wyglądało.
1
Jest, ale przyjechał tylko żeby opier*olić Polskiego kebaba i popić harnasiem bo taką miał kurła ochotę, że nie mógł się oprzeć.
0
Catinho*
0
MATS obronił karnego?
0
Też w to wierzę, irytuje mnie tylko jak wszyscy są pewni awansu. Wystarczy tylko dopisać "będzie gotowy na EWENTUALNY pierwszy mecz w 1/8" i już wszystko cacy.
14
Gorzej jak nie wyjdziemy z grupy, wtedy będzie gotowy żeby pomóc kolegom walizki do samolotu zapakować.
0
Tylko nie ten dzban... proszę.
1
Chyba nie załapałaś żartu, ale to już nie mój problem :)
9
Syn do Ronaldo: Tato Tato! Dlaczego moja siostra ma na imię Rosa?
Ronaldo: Bo mama lubi róże.
Syn: Dzięki tato
Ronaldo: Nie ma za co Cristiano Ronaldo JR
1
Wagner Love?
0
Bo w marketach Real podobno był konkurs dla pracowników na ten mecz, i jakiś Andrzej i Zbyszek wygrali bilety to pojechali oglądać.