Też macie wrażenie, że teraz podczas żonglerki na prezentacji każdy piłkarz skupia się na maksa żeby potem internety nie miały polewki jak piłka odskoczy? :D
Iniesta nie zbiera laurów, nie obnosi się Sobą jak Ronaldo. Po prostu działa na mnie jak płachta na byka swoim ego i zachowaniem. Piłkarzem jest wielkim ale to nie wszystko.
Tym transferem Ronaldo udowodnił, że patrzy tylko i wyłącznie na Siebie i swoje statystyki. Dopisze sobie wygraną ligę włoską i puchar Włoch. Zostawił drużynę po wygraniu 3 LM z rzędu, niby transfer był do przewidzenia, ale po nim jeszcze bardziej nie trawie typa.
Nie jest naćpana, ale to jaki regres wokalny i sceniczny zaliczyła zwaliło mnie z nóg. Pamiętam jeszcze koncert na Kortowiadzie bodajże 2016 rok, całkiem inna artystka. Albo jest po grubym melanżu albo po prostu jej odje**ło.
Nie wiem dlaczego ale jest mi zwyczajnie smutno, że Paulinho odchodzi. Był jednym z ojców sukcesu w lidze w minionym sezonie, grał na poziomie dużo większym niż każdy oczekiwał. Po prostu szkoda.
0
Jak już korzystać, to czemu nie :) Ustawiłbym Siebie i rodzinę do końca życia.
2
Tak, ale tylko wtedy, gdy wszystko co dotknę staje się niewidzialne razem ze mną.
3
To całkiem zaburzy rytm jaki mamy od zawsze praktycznie, w dupach im się poprzewracało od tych pieniędzy.
0
Też macie wrażenie, że teraz podczas żonglerki na prezentacji każdy piłkarz skupia się na maksa żeby potem internety nie miały polewki jak piłka odskoczy? :D
23
-drużyna z ekstraklasy
-kompromitacja
nie musisz wybierać jednego bo to to samo.
1
ale euforia wypisana na twarzy... jakby go odcięło na chwilę :) PIĘKNE
2
Luzuj bokserki, czy napisałem, że nie może? To właśnie Ty pokazałeś typową napinkę o byle gówno.
66
Typowy angol, rudy piegowaty i brzydki. Pewnie jeszcze sepleni.
0
Przecież 4 dni na odpoczynek to dużo... sezon czują wszyscy, Francuzi też. Nie ma różnicy czy grają te 20 minut więcej czy nie.
0
Tłumacz, nie wszyscy znają tutaj Hiszpański. Domyślam się, że chodzi o spotkanie Pepa Segury z przedstawicielami Hazarda?
1
Warto dodać, że Laskowski to barcelonista. :)
0
transfer request, fochy, brak zaangażowania.
6
Grizmą żelipapą
6
A tymczasem Mahrez w City!
4
Taka żałosna ta nasza piłka, że nawet już tego nie śledzę... żenada i kilometry mułu.
0
Ale czasy są takie, że jak gwiazda bardzo chce to klub ma mało do gadania.
1
Real na pewno zrobi w tym okienku rewolucję na rynku i trzeba się przygotować na wielkie nazwiska. Perez nie odpuści.
0
Mbappe zaraz nie wytrzyma z tym kołkiem w ataku, ja bym bojkotował na Jego miejscu.
0
Iniesta nie zbiera laurów, nie obnosi się Sobą jak Ronaldo. Po prostu działa na mnie jak płachta na byka swoim ego i zachowaniem. Piłkarzem jest wielkim ale to nie wszystko.
0
Tym transferem Ronaldo udowodnił, że patrzy tylko i wyłącznie na Siebie i swoje statystyki. Dopisze sobie wygraną ligę włoską i puchar Włoch. Zostawił drużynę po wygraniu 3 LM z rzędu, niby transfer był do przewidzenia, ale po nim jeszcze bardziej nie trawie typa.
1
marzysz o Verrattim? Przecież on jest słabiutki i bardzo dobrze się stało, że mam Cou zamiast Niego.
19
Stoi w kuchni i to nie jest program :)
3
Raczej anglojęzyczny mem i tylko wtedy ma sens.
0
Imigranci którzy jadą zarobić pieniądze, i GIMMIGRANCI (DajMigranci) którzy jadą tylko po social.
1
Douglas nosi miano Lorda a Arthur jeszcze nie nosi, więc sam sobie dojdź do wniosku kto jest lepszy na ten moment.
0
Albo kogoś kupują i szykują na prezentacje. :) Ale raczej to pożegnanie już pewne, i bardzo dobrze!
0
Nie jest naćpana, ale to jaki regres wokalny i sceniczny zaliczyła zwaliło mnie z nóg. Pamiętam jeszcze koncert na Kortowiadzie bodajże 2016 rok, całkiem inna artystka. Albo jest po grubym melanżu albo po prostu jej odje**ło.
2
Nie wiem dlaczego ale jest mi zwyczajnie smutno, że Paulinho odchodzi. Był jednym z ojców sukcesu w lidze w minionym sezonie, grał na poziomie dużo większym niż każdy oczekiwał. Po prostu szkoda.
0
Huawei Y5 ale seria 2018, bardzo fajne, niedrogie telefony. Ewentualnie y6 2018.
0
Willian a nie żaden William.