kuz

0

Dembele duzo lepiej czuje aie na prawej.

kuz

7

Chciałbym taki skład na Valladolid...

https://www.futbin.com/18/squad/5963128

kuz

34

Podobno 90% wyszukiwań Legii w Polsce to szukanie herbu do mema :D

kuz

0

Bardzo dobrze wygląda teraz :)

kuz

0

Wmodować jeden stadion to nie problem. :)

kuz

0

Dobry wieczór La Ramblo, ostatnio naszło mnie na dobry film w klimacie II WŚ ale jakby tego było mało chodzi o obozy koncentracyjne. Znacie jakieś fajne produkcje pokazujące realia obozu albo coś podobnego? Szukam na prawdę dobrego filmu. Chłopca w pasiastej pidżamie oglądałem.

kuz

21

Richarlison: I want to be the best and put Everton on top of every torunament.

Richarlimom and Richarlidad will be proud. :)

kuz

1

To jest właśnie inteligencja boga piłki! Wszyscy strzelali w Pacheco, bronił każdą piłkę, to Leoś uderzył tak niekonwencjonalnie w swoim stylu! Druga połowa zdecydowanie lepsza! A wszystko to dzięki wejściu Filipa więc Waldek wiesz czego nie robić w drugiej kolejce.

kuz

0

Strzały z daleka to jedyna dobra metoda. Zmuszają do wyjścia z pressingiem jednocześnie robi się miejsce.

kuz

0

Jeśli to ironia to nie było to śmieszne.

kuz

1

Bez jaj, za takie komentarze powinien być z urzędu ban na przynajmniej tydzień.

kuz

2

Spoko, na drugą połowę za Roberto wskoczy Cou, Messi bardziej do środka a Dembouz na prawe skrzydło, powinno zatrybić.

kuz

1

A za Hitlera to by nie było bo już by świat inaczej wyglądał...

kuz

0

PALO!~

kuz

0

Suarez już baituje la ramble :D

kuz

0

A daj Ty mu może decydować co? Ucz się, trenuj, wspinaj się po szczeblach, to będziesz wystawiał ofensywną 11.

kuz

0

Proponuję zakończyć spór, obejrzeć mecz a potem wysnuwać wnioski koledzy. :)

kuz

0

Nie ma Cou, jest Roberto.

kuz

3

Z tego co widać ze skrótu, to Ronaldo rozegrał całkiem dobry debiut. Gdyby nie bramkarz rywali i brak szczęścia trafiłby te dwa gole. Całkiem fajnie wygląda Jego współpraca z Dybalą, oj może wyjść mu na lepsze ten transfer bo w Realu już zaczynał się dusić, a tutaj czuć świeżość.

kuz

0

Dzięki, ale skróty mówią często inną prawdę. Chcę opinię kogoś kto oglądał całokształt.

kuz

0

Pytanie dla tych, którzy oglądali mecz Juve. Byłem w pracy i dopiero wróciłem. Jak zagrał Ronaldo? Tylko zwięźle i na temat bez żadnych śmieszków poproszę. :)

kuz

4

LG V30 zdecydowanie. :) Samsung s8 jest strasznie przereklamowanym telefonem, bateria słabo trzyma tym bardziej w plusie. Bierz v30 nie będziesz żałował.

kuz

0

Jak nie masz tv 4k to ps4 slim jest aktualnie najlepszym wyborem :D 1TB + 2 pady za 1300 zł, ale ja zaczekał bym na bundle z FIFA 19.

kuz

0

W sumie to dopiero wszedłem w internety i widziałem post Dembele na snapie story ze stadionem PSG i dwoma klepsydrami w opisie, fake czy serio coś takiego wrzucił?

kuz

0

Ta 14 lepiej pasowała do Cou, troche Johana przypominał i ogólnie jakoś tak dziwnie z ta 7.

kuz

28

Niby taki z niego NGOLO a jednak nie do końca...

kuz

35

Ostatnio pisałem o oświadczynach w górach i pochwalę sie, ze wszystko sie udało :) oświadczyłem sie mojej dziewczynie na Nosalu, malo komercyjny i piękny widok. Pierscionek pasował idealnie chociaz rozmiar dobierałem na oko. :)

kuz

3

Ale Suarez jest gruby, szok...

kuz

2

Popieram, Cloudy II najlepsze słuchawki jakie są na rynku w tej cenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?