Prosta sytuacja, masz iść do Romy, słabszego sportowo i organizacyjnie (może) klubu. Nagle dzwoni do Ciebie Barcelona, będziesz naszym piłkarzem, będziemy stawiali na młodzież, fajny projekt na lata, będziesz dostawał szansę na grę, może nie od razu pierwszy skład ale powoli będziesz stawał się Jego częścią. Co wybierasz w wieku 21 lat? Nawet chwilę nie myślisz o Romie. A to, że potem Cię wydymają bo to co mówili to było kłamstwo albo Valverde akurat wstał lewą nogą gdy zapewniał Cię o pierwszym składzie to już mniejsza.
Tu się w pełni zgadzam, źle to napisałem. Chodziło o styl w jakim grała Barca w poprzednim sezonie. Mecze w stylu Barcy można wyliczyć na jednej ręce, reszta to defensywna gra, bronienie po jednym golu, tak jak w tym sezonie, ogolnie słabo. Wyniki wynikami, ale pewnie jak większość, wolę oglądać Barce z pięknymi akcjami, ofensywnym stylem (tak jak w meczu z Totkami) niż nudną Barce Valverde.
Skoro już są plotki, że chce odejść po sezonie to zazwyczaj takie plotki w Hiszpanii stawały się prawdą. Zdążył już posiwieć po jednym sezonie gorzej niż Enrique i Guardiola więc widać, jaka jest stawka. Szkoda tylko, że nie zrobił tego przed sezonem i nie dał szansy nowemu. Teraz (o ile nic się nie zmieni) będziemy się męczyć oglądając Barce w stylu Valverde, pomimo tego ile w tym sezonie wygramy. PS. Dla mnie największą wpadką czy też błędem Valverde był transfer Malcoma. To pokazało jak nieprofesjonalnie zachowuję się albo on albo nasz zarząd. Media i prasa piszą jak to trener nie przepada za zawodnikiem więc klub sprowadził go wbrew woli Ernesto? Serio ciężko mi takie decyzje zrozumieć w tak profesjonalnym klubie jak Barca.
Zwróciłem uwagę, i widzę tutaj geniusz Messiego i wysokie umiejętności Henrego czy innych. Piłka była klepana i nikt jakoś specjalnie nie wychodził na pozycję. Po prostu Messi czy Henry potrafili jednym zwodem zrobić 100% sytuację. Mieliśmy więcej graczy w top formie niż teraz, teraz jest tylko Leo i czasami Cou.
0
Prosta sytuacja, masz iść do Romy, słabszego sportowo i organizacyjnie (może) klubu. Nagle dzwoni do Ciebie Barcelona, będziesz naszym piłkarzem, będziemy stawiali na młodzież, fajny projekt na lata, będziesz dostawał szansę na grę, może nie od razu pierwszy skład ale powoli będziesz stawał się Jego częścią. Co wybierasz w wieku 21 lat? Nawet chwilę nie myślisz o Romie. A to, że potem Cię wydymają bo to co mówili to było kłamstwo albo Valverde akurat wstał lewą nogą gdy zapewniał Cię o pierwszym składzie to już mniejsza.
0
raczej nie podrożeje, sprzedaj albo trzymaj sobie do SBC gdzie potrzebne będą informy.
0
Tu się w pełni zgadzam, źle to napisałem. Chodziło o styl w jakim grała Barca w poprzednim sezonie. Mecze w stylu Barcy można wyliczyć na jednej ręce, reszta to defensywna gra, bronienie po jednym golu, tak jak w tym sezonie, ogolnie słabo. Wyniki wynikami, ale pewnie jak większość, wolę oglądać Barce z pięknymi akcjami, ofensywnym stylem (tak jak w meczu z Totkami) niż nudną Barce Valverde.
0
Skoro już są plotki, że chce odejść po sezonie to zazwyczaj takie plotki w Hiszpanii stawały się prawdą. Zdążył już posiwieć po jednym sezonie gorzej niż Enrique i Guardiola więc widać, jaka jest stawka. Szkoda tylko, że nie zrobił tego przed sezonem i nie dał szansy nowemu. Teraz (o ile nic się nie zmieni) będziemy się męczyć oglądając Barce w stylu Valverde, pomimo tego ile w tym sezonie wygramy. PS. Dla mnie największą wpadką czy też błędem Valverde był transfer Malcoma. To pokazało jak nieprofesjonalnie zachowuję się albo on albo nasz zarząd. Media i prasa piszą jak to trener nie przepada za zawodnikiem więc klub sprowadził go wbrew woli Ernesto? Serio ciężko mi takie decyzje zrozumieć w tak profesjonalnym klubie jak Barca.
136
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/44124479_340722466662389_8852411880388427776_n.jpg?_nc_cat=111&oh=656ad1554c31718524917c2f9262e831&oe=5C50AA66
Jak myślicie? Powiedzieć mu czy nie? xD
0
Bardzo dobry film na wieczór? Większość znanych klasyków oglądałem.
2
Nie lepiej iść do biedry i zrobić sobie jakieś fajne żarcie jakiego się jeszcze nie jadło czy coś? Po co takie rozkminy xD
2
No to szkoda, Szpaku nie będzie miał się komu w zdanie wtrącać.
0
Jutro misja futbol będzie ciekawa! :D
4
Brzęczek chociaż robi zmiany jak jest źle, a Waldek myśli cała drugą polowe i w 85 wymyśla, źle.
2
Zwróciłem uwagę, i widzę tutaj geniusz Messiego i wysokie umiejętności Henrego czy innych. Piłka była klepana i nikt jakoś specjalnie nie wychodził na pozycję. Po prostu Messi czy Henry potrafili jednym zwodem zrobić 100% sytuację. Mieliśmy więcej graczy w top formie niż teraz, teraz jest tylko Leo i czasami Cou.
7
Dzisiaj Ziółko w TTBZ idealnie skopiował Markowskiego, tydzień temu świetnie Wodeckiego, a za tydzień ma Scorpionsów. Czuję, że znowu zaora.
0
Przecież on nawet na bramkę nie patrzył to skąd miał wiedzieć. :D
37
Niby człowiek wiedzioł...
3
Nie, wtedy grali by na Ronaldo i mogła by wyjść z tego kupa.
0
Już nie, ale po 2 miesiącach ciężko będzie mu wybić stare nawyki.
0
Przecież oni w ekstraklasie nic nie biegają to co się dziwisz...
0
tak, do roboty na 11 więc luzik arbuzik.
24
Myślę, że Vidal wolałby posiedzieć już na tej ławce niż w 88 minucie wchodzić i robić zmianę na siłę, która nic nie wnosi.
0
W takim razie mają przerąbane po meczu bo zbiegali jakby im zależało :D
4
Jeśli się wygrywa to zmiana ma sens na przedłużenie czasu, ale tutaj, nie wiem...
1
Messi też popija, Twoja teoria obalona, myśl nad następną :D
2
Jeden plus opóźnienia na Eleven, jak w ostatnich 20 minutach strzelimy z 4 bramki to będzie można szybko jeszcze raz zobaczyć. xD
3
Nie wiem co mnie bardziej wkur*ia, nasza gra czy eleven sports.
0
w TV leci mecz, a online jak ktoś ma wykupione eleven to lipa.
0
Z jakością już się poprawili bo 1080p teraz wygląda jak 1080p, ale poważna stacja, mecz pompowany od początku tygodnia i takie jaja, dramat.
0
Chyba sobie jaja robią... śmieszna stacja.
1
Na Eleven dalej studio? WTF?
1
Wypowiedział się o Złotej Piłce, że gdyby zależało mu na indywidualnych nagrodach to grałby w tenisa.
3
Jak wyżej PS4 Pro. Kupiłem Slimkę i teraz żałuję, bo nowsze tytuły już mają małe problemy w niektórych momentach. Xboxa nawet nie bierz pod uwagę. :)