kuz

0

Po takim czymś gazeta/radio/dziennikarz, który puścił taką informację powinni dostawać karę/grzywnę za sianie fermentu. Mniej byłoby takich fake newsów.

kuz

6

Wracam właśnie z kina z Bohemian Rhapsody. KAPITALNE.

kuz

1

Dam obciąć rękę, że Messi lub Ney. :D

kuz

10

Messi poszedł pocieszać płaczącego Malcoma, szkoda mi chłopa straszliwie.

kuz

1

Jakie poza burtą, przecież to tylko 3pkt różnicy.

kuz

14

-Malcom, wstawaj...
-TRENERZE? JESTEM GOTOWY.
-Wstawaj usiadłeś na moim notesie!

kuz

6

Arthurito MVP jak nic.

kuz

0

Zajebista zmiana Waldek hahah, brak słów.

kuz

2

Rafinha ciągle podpija soczek dla Handanovica :DDD

kuz

2

W Lidze Mistrzów jesteśmy jakby całkiem inną drużyną...

kuz

0

Taa, zobaczysz...

kuz

1

Ostatnimi czasy umiemy w transfery. Może nie w 100% ale w 100% nikt nie trafia. Zarząd ma swoje wady ale sztab do wyłapywania talentów nie próżnuje i daje rade.

kuz

4

Przecież ma 90 PACE w fifie :D

kuz

0

Wracam z roboty, odpalam stream, słyszę Strejlaua. Jak gramy? "Świetnie" :D z dystansem :D

kuz

0

Lukaku trenował celność, na razie do bramki z rugby.

kuz

6

Rodzina, przyjaciele... w tych stronach bym szukał.

kuz

0

Sędzia zabrał im akcję gdzie gwizdnął spalonego Gayi, a nie było. Była by setka.

kuz

0

Przecież i tak nie zagra nawet 15 minut, serio ktoś na to liczy? Powołał go, bo musiał kogoś powołać.

kuz

2

Lewy w stylu CRape7 :)

kuz

0

Dopiero jest powołany, jeszcze może na trybunach usiąść :D

kuz

8

Bo Messi trafia 95% rzutów wolnych w bramkę? a 80% z nich to gol? Może dlatego ale co ja tam wiem.

kuz

1

Jak chcesz darmowego kota z La Liga to polecam Bartrę. Kupiłem go bo musiałem kogoś dać na obronę i rozegrałem nim już ponad 150 meczy. Szybki, wysoka statystyka odbiorów i silny, radzi sobie z Aubą czy innym Lucasem na sprinty i siłowo. Po prostu kozak za 2 tysiące monet.

kuz

1

Na black friday są lepsze niż na święta więc na pewno będzie lepiej. Pracuję w sieciówce więc sprawdzone info. :)

kuz

10

Ale szkoda tego Matsa, dwoi się i troi żeby chociaż trochę do tej Zamory nadrobić a tu takie farfocle wpadają albo gole po błędach...

kuz

1

Jakby z lat 40 się urwał, dokładniej to z brytyjskiego lotnictwa :D

kuz

2

MATS....

kuz

2

Zwichnięty łokieć, wychuchają go do klasyku aż miło. :)

kuz

1

Piłem Yerbę Pajarito jakieś dwa miesiące, ale zacząłem się po niej dziwnie czuć, jakiś taki osłabiony, miałem mdłości. Odstawiłem i teraz raz na jakiś czas sobie dziabnę.

kuz

2

Podzielam opinię, Griezmann to kot nad koty, może nie siłowo ale strzał ma mega. Z Coutinho i Dembele w Ataku czyni cuda.

kuz

1

Ze strony microsoftu pobierzesz czysty obraz za darmo, zainstalujesz też za darmo tylko na koniec musisz podać klucz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?