Po takim czymś gazeta/radio/dziennikarz, który puścił taką informację powinni dostawać karę/grzywnę za sianie fermentu. Mniej byłoby takich fake newsów.
Ostatnimi czasy umiemy w transfery. Może nie w 100% ale w 100% nikt nie trafia. Zarząd ma swoje wady ale sztab do wyłapywania talentów nie próżnuje i daje rade.
Jak chcesz darmowego kota z La Liga to polecam Bartrę. Kupiłem go bo musiałem kogoś dać na obronę i rozegrałem nim już ponad 150 meczy. Szybki, wysoka statystyka odbiorów i silny, radzi sobie z Aubą czy innym Lucasem na sprinty i siłowo. Po prostu kozak za 2 tysiące monet.
Piłem Yerbę Pajarito jakieś dwa miesiące, ale zacząłem się po niej dziwnie czuć, jakiś taki osłabiony, miałem mdłości. Odstawiłem i teraz raz na jakiś czas sobie dziabnę.
0
Po takim czymś gazeta/radio/dziennikarz, który puścił taką informację powinni dostawać karę/grzywnę za sianie fermentu. Mniej byłoby takich fake newsów.
6
Wracam właśnie z kina z Bohemian Rhapsody. KAPITALNE.
1
Dam obciąć rękę, że Messi lub Ney. :D
10
Messi poszedł pocieszać płaczącego Malcoma, szkoda mi chłopa straszliwie.
1
Jakie poza burtą, przecież to tylko 3pkt różnicy.
14
-Malcom, wstawaj...
-TRENERZE? JESTEM GOTOWY.
-Wstawaj usiadłeś na moim notesie!
6
Arthurito MVP jak nic.
0
Zajebista zmiana Waldek hahah, brak słów.
2
Rafinha ciągle podpija soczek dla Handanovica :DDD
2
W Lidze Mistrzów jesteśmy jakby całkiem inną drużyną...
0
Taa, zobaczysz...
1
Ostatnimi czasy umiemy w transfery. Może nie w 100% ale w 100% nikt nie trafia. Zarząd ma swoje wady ale sztab do wyłapywania talentów nie próżnuje i daje rade.
4
Przecież ma 90 PACE w fifie :D
0
Wracam z roboty, odpalam stream, słyszę Strejlaua. Jak gramy? "Świetnie" :D z dystansem :D
0
Lukaku trenował celność, na razie do bramki z rugby.
6
Rodzina, przyjaciele... w tych stronach bym szukał.
0
Sędzia zabrał im akcję gdzie gwizdnął spalonego Gayi, a nie było. Była by setka.
0
Przecież i tak nie zagra nawet 15 minut, serio ktoś na to liczy? Powołał go, bo musiał kogoś powołać.
2
Lewy w stylu CRape7 :)
0
Dopiero jest powołany, jeszcze może na trybunach usiąść :D
8
Bo Messi trafia 95% rzutów wolnych w bramkę? a 80% z nich to gol? Może dlatego ale co ja tam wiem.
1
Jak chcesz darmowego kota z La Liga to polecam Bartrę. Kupiłem go bo musiałem kogoś dać na obronę i rozegrałem nim już ponad 150 meczy. Szybki, wysoka statystyka odbiorów i silny, radzi sobie z Aubą czy innym Lucasem na sprinty i siłowo. Po prostu kozak za 2 tysiące monet.
1
Na black friday są lepsze niż na święta więc na pewno będzie lepiej. Pracuję w sieciówce więc sprawdzone info. :)
10
Ale szkoda tego Matsa, dwoi się i troi żeby chociaż trochę do tej Zamory nadrobić a tu takie farfocle wpadają albo gole po błędach...
1
Jakby z lat 40 się urwał, dokładniej to z brytyjskiego lotnictwa :D
2
MATS....
2
Zwichnięty łokieć, wychuchają go do klasyku aż miło. :)
1
Piłem Yerbę Pajarito jakieś dwa miesiące, ale zacząłem się po niej dziwnie czuć, jakiś taki osłabiony, miałem mdłości. Odstawiłem i teraz raz na jakiś czas sobie dziabnę.
2
Podzielam opinię, Griezmann to kot nad koty, może nie siłowo ale strzał ma mega. Z Coutinho i Dembele w Ataku czyni cuda.
1
Ze strony microsoftu pobierzesz czysty obraz za darmo, zainstalujesz też za darmo tylko na koniec musisz podać klucz.