Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Nie wiem jak trzeba być zaślepionym żeby chwalić cokolwiek innego niż przebłyski Dembele, który rozgrywa bardzo dobry mecz ale sam nic nie zrobi. Nawet Messi przeciętnie, bez zaangażowania, Coutinho to samo. O Rakiticu nie wspominam to to już temat rzeka na tej stronie, Pan Ernesto się powinien bardzo grubo zastanowić co robi ze zmianami, bo jak wchodzący Alena to dobry wybór, tak zamiast Vidala jest przynajmniej 3 kandydatów do zmiany.
Z taktycznego punktu widzenia mógł dośrodkować dużo szybciej, a tak przeciwnik zdążył już pokryć i się ustawić. A z drugiej strony to piękno futbolu. :)
Według mnie zyskał też dlatego, że jest zawodnikiem typu walczak, defensywa solidna, potrafi utrzymać piłkę i rozegrać a do tego ma charakter zwycięzcy. Jak wiemy Valverde bardziej ceni zawodników tego typu, bo pasują do Jego stylu.
Vidal (chcąc czy nie chcąc) wywołując tę całą burzę w mediach trochę na tym zarobił bo widać Valdek teraz częściej na Niego stawia. Jednak charakter zawodnika ma duży wpływ, i chociaż pokora jest w cenie jak w przypadku Malcoma to siedzenie cicho może skończyć się jak przypadek Denisa Suareza.
Co to za czasy, że mamy tak słabą organizację w drużynie, bo nie powiem, na papierze jesteśmy bardzo mocni. Boję się o dzisiejszy mecz tak jak o każdy inny, kiedyś było podejście "kolejny spacerek, po 3 pkt", teraz, oby znowu nie stracili PKT...
0
No zawsze jest trójka na gali, a ogłaszają zwycięzców.
0
Tak już odchodząc od meczu, kiedy ujawniają trójkę podium do ZP? Jutro ogłoszenie więc pewnie jakos przed galą?
0
Czy ktoś z dziennikarzy miał jaja i zapytał kiedy skończy zajeżdżanie Rakitica? Albo jakie taśmy na Niego ma Chorwat?
1
A gdyby wszedł za Rakitica to strzeliłby dwie albo asystował, na pewno mieli byśmy silniejszy środek pola.
4
Nie było, zawodnik Villarreal odbijał piłkę.
0
na minus, cała reszta.
0
Wynik lepszy niż gra, nawet tego powiedzenia dawno nie było bo wyników też nie było. :D
3
Haha, Leszek chyba dzisiaj coś popija albo popala za tym mikrofonem :D
2
Zaraz Cię zjedzą, że gramy pięknie, Dembele to mistrz a nam brakuje szczęścia xD
4
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Nie wiem jak trzeba być zaślepionym żeby chwalić cokolwiek innego niż przebłyski Dembele, który rozgrywa bardzo dobry mecz ale sam nic nie zrobi. Nawet Messi przeciętnie, bez zaangażowania, Coutinho to samo. O Rakiticu nie wspominam to to już temat rzeka na tej stronie, Pan Ernesto się powinien bardzo grubo zastanowić co robi ze zmianami, bo jak wchodzący Alena to dobry wybór, tak zamiast Vidala jest przynajmniej 3 kandydatów do zmiany.
6
Ahhhh te gwizdy na Valverde przy każdej zmianie po której nie schodzi Rakitic...
4
Przez to mamy teraz wypaczony obraz dobrego meczu. :)
0
A według mnie Paulinho był w dużej mierze powodem sukcesu Valverde w zeszłym sezonie z dwoma pucharami, ale każdy ma swoje zdanie.
0
Trzeba strzelić jeszcze jedną, bo nie wierzę, że skończymy z czystym kontem.
0
Kto obstawił over rożnych liczy kapuchę :D
0
On najmniej winny, wraca po kontuzji, brak mu rytmu. Jeszcze odbuduje formę, spokojnie. :)
0
Villarreal powoli puchnie, w drugiej połowie może się otworzą bardziej.
0
Tak jak napisałem, że poza nim nikt nic nie pokazuje. Jeden Dembele nie zawsze wygra nam mecz niestety.
0
A co nie napisał prawdy? Każdy jara się przekładkami i dryblingami, a nikt nie widzi, że oprócz tego gramy kupę i fart daje nam remis.
1
Słabo. Jest posiadanie i Dembele który robi sztuczki i próbuje wrzucać. Żadnego poważnego zagrożenia bramki, rywal broni w 11.
0
Mamy piłkę i tyle, gdyby nie szczęście to już byśmy przegrywali 1-0...
0
Z taktycznego punktu widzenia mógł dośrodkować dużo szybciej, a tak przeciwnik zdążył już pokryć i się ustawić. A z drugiej strony to piękno futbolu. :)
0
Czekałem na najgłupszy komentarz i się doczekałem. Sory, ale Neymar nadal jest o dwie klasy wyżej. Jeżeli tego nie pojmujesz to przykro mi.
0
Rakitic drybling do przodu? :D Chyba pierwszy raz od... hoho, nawet nie pamiętam :D
0
Według mnie zyskał też dlatego, że jest zawodnikiem typu walczak, defensywa solidna, potrafi utrzymać piłkę i rozegrać a do tego ma charakter zwycięzcy. Jak wiemy Valverde bardziej ceni zawodników tego typu, bo pasują do Jego stylu.
0
Oby, over 1.5 pograny ;d
1
Vidal (chcąc czy nie chcąc) wywołując tę całą burzę w mediach trochę na tym zarobił bo widać Valdek teraz częściej na Niego stawia. Jednak charakter zawodnika ma duży wpływ, i chociaż pokora jest w cenie jak w przypadku Malcoma to siedzenie cicho może skończyć się jak przypadek Denisa Suareza.
1
Ogląda ktoś derby Merseyside? Jest szansa, że padną bramki?
1
Co to za czasy, że mamy tak słabą organizację w drużynie, bo nie powiem, na papierze jesteśmy bardzo mocni. Boję się o dzisiejszy mecz tak jak o każdy inny, kiedyś było podejście "kolejny spacerek, po 3 pkt", teraz, oby znowu nie stracili PKT...
1
Siostra już rozgrzewa twittera.