Każdy ma prawo do swojego zdania i ja akurat oglądając misję futbol nie patrzę przez pryzmat tego kto komu kibicuje. Lubię Borka i resztę ekipy, fajnie się słucha, ogląda. A jeżeli nie masz mocnego bólu dupy na wzmianki o Realu/Ronaldo to uwierz mi, że przeżyjesz odcinek. :)
Talent i twórczość ma na bardzo wysokim poziomie, ale to jakiego robi z Siebie pajaca odrzuca większość neutralnych słuchaczy. Mógłby wyglądać i zachowywać się normalnie, no ale teraz w mediach liczy się coś więcej. Dużo bardziej cenię Zalewa czy Podsiadło od tego pajacyka.
Hahaha jaki karny dla City... śmiech na sali co Sterling zrobił! Brak VAR to dno i wodorosty... zawodnik kopie w murawę metr od przeciwnika a sędzia dyktuje rzut karny.
Słyszałem, że mają powstać jakieś trzy filmy związane z Breaking Bad. Jednym się podoba innym nie, reżyser ten sam, pytanie tylko jak się za to zabiorą.
2
Nikt nie zauważył, że brak Coutinho całkowicie zrzuciła grę na Messiego i nie mamy już nikogo kreatywnego poza nim?
0
Talizman wszedł :D Wygramy to!
0
Dwóch zawodników na 11 metrze a Pique stoi i się przygląda.
1
0:2... Ja pier*ole...
1
Dokończę:
"A gdy po meczu słaby jest wynik, i wygrać się nie udało
Valverde znowu żałuje, że La Ramble się odwiedzało."
0
Deeeeeeeeem! Bele! :D
0
I cyk, przegrywamy :D
0
Czekam na komentarze, że przydał by się nam taki Lo Celso... :D
0
Byłby kolejnym z wielu, którzy odegrali mało ważną rolę w drużynie i odeszli.
0
Myślałem, że Seri to Twój piesek. xD
0
Każdy ma prawo do swojego zdania i ja akurat oglądając misję futbol nie patrzę przez pryzmat tego kto komu kibicuje. Lubię Borka i resztę ekipy, fajnie się słucha, ogląda. A jeżeli nie masz mocnego bólu dupy na wzmianki o Realu/Ronaldo to uwierz mi, że przeżyjesz odcinek. :)
0
Nie dziwię się, jako dziennikarzowi nie przystoi mu go obrażać, no a ciężko tego buraka w normalny sposób wytłumaczyć czy zrozumieć Jego zachowanie.
1
Talent i twórczość ma na bardzo wysokim poziomie, ale to jakiego robi z Siebie pajaca odrzuca większość neutralnych słuchaczy. Mógłby wyglądać i zachowywać się normalnie, no ale teraz w mediach liczy się coś więcej. Dużo bardziej cenię Zalewa czy Podsiadło od tego pajacyka.
0
Vitoria płaci rachunek :(
2
Hahaha jaki karny dla City... śmiech na sali co Sterling zrobił! Brak VAR to dno i wodorosty... zawodnik kopie w murawę metr od przeciwnika a sędzia dyktuje rzut karny.
1
Ktoś się nie bał i z...... xd
0
Oby tylko Roma nie wypuściła tego...
0
Słyszałem, że mają powstać jakieś trzy filmy związane z Breaking Bad. Jednym się podoba innym nie, reżyser ten sam, pytanie tylko jak się za to zabiorą.
6
https://data4.cupsell.pl/upload/generator/261909/640x420/4187380_print_1.png?resize=max_sizes&key=55f9a22768eed085006592c1174c0235
0
Podpinam się pod minę Valverde bo po barmce skakałem z radości i nie widziałem.
0
W ogóle, grupa śmierci w której Crvena Zvezda radzi sobie podobnie jak jej rywale...
1
Bo jak przeglądasz La Ramblę to czytasz posty geniuszu?
0
Świat zmierza ku końcowi. MALCOM wchodzi na wiecej niż minutę.
1
Valverde czyta la ramble i zaraz go zmieni, spokojnie.
6
Gran derbi... Iwanow nie pij już.
18
Dla was każdy kto zagra lepszy mecz od razu by sie przydał :D nie mogę już tego czytać.
2
Mówisz o graczach interu?
0
Przecież uraz Leo to tylko ręka :) Ręce nie są aż tak narażone na kontuzje i tylko przypadkiem można sobie coś zrobić.
0
Szczęście Realu z zeszłych sezonów przeszło chyba na nas... może Zidane oddał cyrograf dla Valverde?
0
Nie pisz "ciągle powtarzacie". Przecież napisałem, że innego wytłumaczenia nie widzę?