Długo już jestem na tej stronie i uwierz, że każdy jeden trener jaki był, podczas gdy przegrywaliśmy w słabym stylu był tutaj jechany aż miło i zwalniany, nawet Guardiola, który wygrał wszystko. :)
Chcieliście rotacje, wygrywaliśmy, ale "W TAKIM STYLU, BEZ ROTACJI, BEZ MŁODYCH". Macie rotacje, przegrywamy, "VALVERDE IDZ PAN W CH*J". I to wszystko po drugim nieudanym meczu. Szkoda strzępić ryja, kibice sukcesu.
Próbuję to wytłumaczyć większości tłoków na facebooku, ale marnie to idzie. :) Popieram, że kartka słuszna, widać po bicku jak zaciska palce a potem agresywnie zabiera rękę.
To nie ból, ale za parę lat będą mówić, że Ronaldo to król strzelców i był lepszy od Messiego, a tak na prawdę nastrzelał dokładając nogę i strzelając karne. Podobnie jest z Pele, brak spalonego i liga farmerów, ale co nastrzelał to Jego.
Jestem pod wrażeniem. Polsat serio zrobił dobrą robotę i wygląda to profesjonalnie. Nawet Panas w studio, kibic Barcy i znana osobistość, a nie jakiś Adam Małysz. SUPER!
BarcaInfo taki wszechwiedzący to może będzie wiedział, dlaczego mi tak rozciąga zdjęcia z twittera? I tylko z tego portalu... każde zdjęcie ładnie skaluje do środka a tutaj mam pełną rozdzielczość fotki przez co nie da się jej obejrzeć.
To pewnie jeszcze człowiek a nie kierownik. :) Chociaż w sumie taki okres, że teraz na siłę każą wybierać zaległe urlopy, więc to nic takiego wielkiego z Jego strony.
0
Wyjąłeś mi to z ust...
0
Długo już jestem na tej stronie i uwierz, że każdy jeden trener jaki był, podczas gdy przegrywaliśmy w słabym stylu był tutaj jechany aż miło i zwalniany, nawet Guardiola, który wygrał wszystko. :)
14
Chcieliście rotacje, wygrywaliśmy, ale "W TAKIM STYLU, BEZ ROTACJI, BEZ MŁODYCH". Macie rotacje, przegrywamy, "VALVERDE IDZ PAN W CH*J". I to wszystko po drugim nieudanym meczu. Szkoda strzępić ryja, kibice sukcesu.
2
Ten to ma kompleks Leo Messiego, on przecież w sezonach od 2009/10 do 2014/15 to po nocach nie spał chyba.
23
Robert Lewandowski
1. Muller
2. Robben
3. Neuer
13
Wtedy to Messi zbierał żniwo, mieli pecha, bo był na takim poziomie na jakim nikt nigdy nie będzie.
20
Komentarz usunięty
0
Było też tak rok temu :) To wszystko jest bez sensu :P
3
X-Men wybiera? To Messi powinien wygrać!
1
W Bydgoszczy zaczyna wiać.
1
Teraz wystarczy tylko patrzeć na Siebie i wygrać wszystko do końca, a mamy mistrza. :)
5
3 miliony za kilogramy gipsu? :D
0
Sam paździerz, czekam na wypłatę i z FP wystartuję, bo inaczej się nie da.
3
Wow, wszyscy walczą czy wyrwał mu włosy czy nie a kartkę dostał pewnie za to kopnięcie. PLOT TWIST.
2
Próbuję to wytłumaczyć większości tłoków na facebooku, ale marnie to idzie. :) Popieram, że kartka słuszna, widać po bicku jak zaciska palce a potem agresywnie zabiera rękę.
4
Guardiola jest trenerem, który bije wszystkie możliwe rekordy. :) Ten to gość!
1
To nie ból, ale za parę lat będą mówić, że Ronaldo to król strzelców i był lepszy od Messiego, a tak na prawdę nastrzelał dokładając nogę i strzelając karne. Podobnie jest z Pele, brak spalonego i liga farmerów, ale co nastrzelał to Jego.
2
A większość, po dołożeniu nogi na piątym metrze lub z 11. :) Taka jest prawda.
3
Hahahaha, drugi karny dla Juve. W szatni Juve podobno pochowali teraz żyletki.
6
Uwaga, na fioletowej: Isco lepszy od Messiego.
1
Babka w studio zdissowała CRa, już ją lubię.
1
Jestem pod wrażeniem. Polsat serio zrobił dobrą robotę i wygląda to profesjonalnie. Nawet Panas w studio, kibic Barcy i znana osobistość, a nie jakiś Adam Małysz. SUPER!
0
BarcaInfo taki wszechwiedzący to może będzie wiedział, dlaczego mi tak rozciąga zdjęcia z twittera? I tylko z tego portalu... każde zdjęcie ładnie skaluje do środka a tutaj mam pełną rozdzielczość fotki przez co nie da się jej obejrzeć.
0
I praca do 18, pięknie, popieram!
0
Jak takie napisy dadzą do filmu to zgroza :D
0
Horror to by był przy tie breaku, tutaj to bardziej romans z happy endem.
0
Dobry horror do obejrzenia ze znajomymi?
1
Jak Barca od początku narzuca swój styl to każda drużyna automatycznie się muruje. No chyba, że Barca gra słabo i otwierają się okazje do ataku.
2
To pewnie jeszcze człowiek a nie kierownik. :) Chociaż w sumie taki okres, że teraz na siłę każą wybierać zaległe urlopy, więc to nic takiego wielkiego z Jego strony.
1
Ruud? No to mamy trochę przekichane, a dokładniej nasza obrona.