To jak to jest z tym okienkiem, przecież odejść mogą do 1 września, tylko przychodzić nie mogą... pamiętam ostatnio De Gea 31 sierpnia miał przyjść do Realu ale wyszły jakieś boble z kontraktem i wszyscy się nabijali.
Tak się składa, że wyjeżdżam z dziewczyną w góry we wtorek i planuję oświadczyny. Pierścionek dzisiaj zakupiony i teraz będę chodził zdenerwowany do samego końca, chociaż wiem, że się zgodzi i powie tak. Jak myślicie, jakieś ładne widoczki typu Kasprowy czy może gdzieś indziej?
Weź pod uwagę, ile kosztował Salah Firmino i Mane jak Liverpool ich kupował. Różnica jest taka, że Liverpool inwestuje a Everton kupuje wykreowane gwiazdy w tym wypadku. Kasa nie ma tutaj sensu.
Ja jakieś dwa miesiące temu próbowałem kupić go w fifie ale nie udało się bo chcieli za dużo :D A mój skaut podawał go jako jednego z bardziej perspektywistycznych graczy.
Jak ktoś w ogóle może porównywać Messiego do Ronaldo? Są miliony takich filmów o Messim i z jednego meczu takich dryblingów i zagrań ma więcej niż Piękny w całym sezonie. Ronaldo przewraca się o własne nogi, raz na miesiąc strzeli jakąś bramkę z wolnego czy zza pola karnego i wszyscy się spuszczają przez tydzień... to jest dramat jak otoczka medialna dodaje mu w oczach głosujących. Np. taki Pol, człowiek wydaję się być inteligentnym ale jak mówi o Ronaldo jako pewniaku do ZP za wygranie LM po raz 3 to ręce opadają. On wygrał czy Real wygrał? On był tylko częścią, fakt, zdobył najwięcej bramek ale Jego ogólna gra była słaba pomijając kilka meczy które mu wyszły.
Moja dziewczyna oglądała, podpiąłem się jakoś w 5 odcinku i od razu wiedziałem o co chodzi. Film ciekawy ale potem traci trochę sens i jest naciągany jak dla mnie.
Kupiliśmy ich jak byli dobrze rokującymi młodymi zawodnikami (przypadek matsa). Cillesen trochę starszy ale też nie grał jakoś super w Ajaxie. Alisson to jednak już jakaś marka. Tak jak napisał Visca, nasz zarząd dobrze trafił z matsem i wyciągnął go zanim stał się najlepszy.
Pep Segura i zarząd Barcy zwolnili dziś Joana Vile Boscha, człowieka odpowiedzialnego za sukces La Masii oraz odkrycie Busquetsa czy też Xaviego. Pracował na tym stanowisku 40 lat. [Catalunya Ràdio]
Klub szanuję mocno. Jego piłkarzy (typu Ronaldo, Ramos, Casemiro) nie trawie bo są bucami. Ahh gdyby tak wrócił stary Real z Raulem i Casillasem w składzie, to byli czasy. Nie obrzucaliśmy się gównem, kibice się szanowali, piłkarze też...
Nie piszcie tu o ludziach pokroju tego Fujarka, on ma coś nie tak z głową. Z resztą jak większość sympatyków Realu... teraz Ronaldo będzie znienawidzony. :D
1
To jak to jest z tym okienkiem, przecież odejść mogą do 1 września, tylko przychodzić nie mogą... pamiętam ostatnio De Gea 31 sierpnia miał przyjść do Realu ale wyszły jakieś boble z kontraktem i wszyscy się nabijali.
21
Ciągle! Dobra klima albo jezioro! Lepsze to niż mrozy...
0
myślę, że za duży kicz
0
Myślę, że to nie problem a dodatkowo będzie śmiesznie :) Jest bardzo wyrozumiała więc raczej jakoś nie powinno jej to zirytować.
1
Też właśnie o tym myślałem, już nie chodzi o ludzi bo nie przejmuję się opinią innych. Bardziej chodzi żeby nie czuła, że coś jest na pokaz. :)
1
Problem miałem przy wyborze, na szczęście jest możliwość wymiany rozmiaru więc tym się nie przejmuję. ;)
6
Tak się składa, że wyjeżdżam z dziewczyną w góry we wtorek i planuję oświadczyny. Pierścionek dzisiaj zakupiony i teraz będę chodził zdenerwowany do samego końca, chociaż wiem, że się zgodzi i powie tak. Jak myślicie, jakieś ładne widoczki typu Kasprowy czy może gdzieś indziej?
19
Ale ujowa jest ta kamera :D jakby młodszy brat poprzestawiał ustawienia w fifie
2
Jestem. I ta temperatura jak jestem u Siebie w pokoju na 3 piętrze gdzie ciągle wali słońce prawie się zgadza, przynajmniej tak czuję. :D
37
Może równie dobrze zostać posłem albo chippendalesem, dajcie żyć z tymi rozkminami.
0
Wszystko zależy czy wiatr Cię przewieje czy nie, i jaką masz odporność w danym momencie.
1
Weź pod uwagę, ile kosztował Salah Firmino i Mane jak Liverpool ich kupował. Różnica jest taka, że Liverpool inwestuje a Everton kupuje wykreowane gwiazdy w tym wypadku. Kasa nie ma tutaj sensu.
0
Nie można
2
"Roma seeking legal advice after Barcelona hijacked their attempt to sign Malcom from Bordeaux." [Viva Barca]
To tak jakby w szkole jakiś typ wyrwał najlepszą laskę na lepszy samochód a ten drugi szukał by prawnika żeby go usadzić, beczka. :D
12
A co mój komentarz ma wspólnego z kierowaniem się FIFĄ? Napisałem tylko kiedy pierwszy raz miałem do czynienia z tym piłkarzem...
10
I teraz wchodzi Thiago, CAŁY NA BIAŁO!
2
Ja jakieś dwa miesiące temu próbowałem kupić go w fifie ale nie udało się bo chcieli za dużo :D A mój skaut podawał go jako jednego z bardziej perspektywistycznych graczy.
2
Messi zje*ał go za piosenkę o N'Golo a ten ma płakać bo Waldek nie napisał? Ale brukowce szaleją.
9
Jak ktoś w ogóle może porównywać Messiego do Ronaldo? Są miliony takich filmów o Messim i z jednego meczu takich dryblingów i zagrań ma więcej niż Piękny w całym sezonie. Ronaldo przewraca się o własne nogi, raz na miesiąc strzeli jakąś bramkę z wolnego czy zza pola karnego i wszyscy się spuszczają przez tydzień... to jest dramat jak otoczka medialna dodaje mu w oczach głosujących. Np. taki Pol, człowiek wydaję się być inteligentnym ale jak mówi o Ronaldo jako pewniaku do ZP za wygranie LM po raz 3 to ręce opadają. On wygrał czy Real wygrał? On był tylko częścią, fakt, zdobył najwięcej bramek ale Jego ogólna gra była słaba pomijając kilka meczy które mu wyszły.
0
Jest gdzieś transmisja w sieci?
0
Moja dziewczyna oglądała, podpiąłem się jakoś w 5 odcinku i od razu wiedziałem o co chodzi. Film ciekawy ale potem traci trochę sens i jest naciągany jak dla mnie.
1
W fifie fajnie, szkoda, że w prawdziwym życiu już nie...
0
Dzięki!
0
Wie ktoś dlaczego strona nie działa na google chrome? Jest napisane, że zaraz wracamy i tyle.
0
https://www.instagram.com/p/BlYYrz6lbk0/?taken-by=premierleague
Dua Lipa już pozuje w koszulce Arsenalu na następny sezon.
1
Kupiliśmy ich jak byli dobrze rokującymi młodymi zawodnikami (przypadek matsa). Cillesen trochę starszy ale też nie grał jakoś super w Ajaxie. Alisson to jednak już jakaś marka. Tak jak napisał Visca, nasz zarząd dobrze trafił z matsem i wyciągnął go zanim stał się najlepszy.
6
Pep Segura i zarząd Barcy zwolnili dziś Joana Vile Boscha, człowieka odpowiedzialnego za sukces La Masii oraz odkrycie Busquetsa czy też Xaviego. Pracował na tym stanowisku 40 lat. [Catalunya Ràdio]
2
Klub szanuję mocno. Jego piłkarzy (typu Ronaldo, Ramos, Casemiro) nie trawie bo są bucami. Ahh gdyby tak wrócił stary Real z Raulem i Casillasem w składzie, to byli czasy. Nie obrzucaliśmy się gównem, kibice się szanowali, piłkarze też...
1
Dodaj, że TOP4 legend, a nie grających zawodników.
4
Nie piszcie tu o ludziach pokroju tego Fujarka, on ma coś nie tak z głową. Z resztą jak większość sympatyków Realu... teraz Ronaldo będzie znienawidzony. :D