Neymar każdy kontakt z piłką w tym meczu to trzymanie jej na siłe, branie na plecy przeciwnika i gleba oraz turlanie się po murawie, i tak w kółko. BARDZO słaby występ.
Nie chodzi o podejście, bo dobry rap lubię. Ostr, pih, pezet czy kilku innych dobrych. Ale tacy ludzie jak ten Reto (to człowiek tak btw?) i w utworze co drugie słowo to ku*wa ch*j i inne, dno umysłowe, a gimbaza się gościem jara. Strasznie słabe i to jest MOJE zdanie. Słuchaj co Ci się podoba. :)
5
Czemu on jeszcze Rashforda nie wpuścił? Chłopak da im 3 pkt.
1
Za dużo wypiłeś.
4
drony isis, tylko na takie było ich stać.
13
Mecz bez karnego na tych mistrzostwach? A na co to komu, po co to porzebne.
1
Tak słucham Tomaszewskiego i czuje się jakbym słuchał jakiegoś naj*banego Janka spod sklepu, tyyleeee mądrości :D
6
Te wywiady bez lektora mają tyle sensu co dziurawe wiadro. Trochę śmieszne.
23
Arabowie też grali na 200%, ale przyje*ali im taki obóz przygotowawczy, że po 30 minutach nie mieli już sił. ;D
1
Ale torpeda :DDD
2
Nie wiem czy to błąd w przygotowaniu, czy pech? Gość wyskakuje lekko w górę i już strzela mu mięsień...
8
Neymar każdy kontakt z piłką w tym meczu to trzymanie jej na siłe, branie na plecy przeciwnika i gleba oraz turlanie się po murawie, i tak w kółko. BARDZO słaby występ.
1
Nie było, puścił go a ten się przewrócił, trochę za późno chciał na tym skorzystać.
2
Neymar tym meczem obniżył średnią ocen występu piłkarzy Realu na tych MŚ. :D
1
Komentarz usunięty
8
Nie wiem jak was ale mnie Neymar strasznie irytuje tym swoim gwiazdorzeniem.
0
Filip Kuciński proszę państwa!
13
2002 - Francja jako mistrz świata nie wychodzi z grupy
2010 - Włochy jako mistrzowie świata nie wychodzą z grupy
2014 - Hiszpania jako mistrz świata nie wychodzą z grupy
2018 - Niemcy?!
6
Czemu on ciągle szuka jedenastki? Debil.
7
Carlos Vela wystrzelił z formą na te MŚ, niesamowity mecz póki co!
1
Meksyk może się podobać! Chyba najlepszy początek ze wszystkich meczów do tej pory. POBIĆ NIEMCA!
0
Ciesz się, że Mitrovic to amator :D
1
Zaprzedali dusze diabłu, cała drużyna włącznie z Zidanem, nie ma co się dziwić.
0
Tak dodając, newschool? daleko szukać nie trzeba, taki Taco już coś sobą reprezentuje a nie CI pseudo raperzy.
0
Nie chodzi o podejście, bo dobry rap lubię. Ostr, pih, pezet czy kilku innych dobrych. Ale tacy ludzie jak ten Reto (to człowiek tak btw?) i w utworze co drugie słowo to ku*wa ch*j i inne, dno umysłowe, a gimbaza się gościem jara. Strasznie słabe i to jest MOJE zdanie. Słuchaj co Ci się podoba. :)
1
muzyka dla patoli, nie obrażając nikogo.
1
kilka postów niżej to dodałem.
0
Nie do końca, ale jak grają z Niemcami to wtedy na tablicy wyników widnieje NIGGER, czyli murzyn :D
8
https://www.facebook.com/sport247pl/videos/416497975491632/ a tutaj Pani opowiada jak to wczoraj 2 z 3 goli Ronaldo to hat tricki xD
0
Mi się nawet stream nie pokazuje, jakby strona nie ładowała odtwarzacza...
0
działa wam transmisja na sport tvp?
0
Marciniak komentował? XD