kuz

5

Czemu on jeszcze Rashforda nie wpuścił? Chłopak da im 3 pkt.

kuz

1

Za dużo wypiłeś.

kuz

4

drony isis, tylko na takie było ich stać.

kuz

13

Mecz bez karnego na tych mistrzostwach? A na co to komu, po co to porzebne.

kuz

1

Tak słucham Tomaszewskiego i czuje się jakbym słuchał jakiegoś naj*banego Janka spod sklepu, tyyleeee mądrości :D

kuz

6

Te wywiady bez lektora mają tyle sensu co dziurawe wiadro. Trochę śmieszne.

kuz

23

Arabowie też grali na 200%, ale przyje*ali im taki obóz przygotowawczy, że po 30 minutach nie mieli już sił. ;D

kuz

1

Ale torpeda :DDD

kuz

2

Nie wiem czy to błąd w przygotowaniu, czy pech? Gość wyskakuje lekko w górę i już strzela mu mięsień...

kuz

8

Neymar każdy kontakt z piłką w tym meczu to trzymanie jej na siłe, branie na plecy przeciwnika i gleba oraz turlanie się po murawie, i tak w kółko. BARDZO słaby występ.

kuz

1

Nie było, puścił go a ten się przewrócił, trochę za późno chciał na tym skorzystać.

kuz

2

Neymar tym meczem obniżył średnią ocen występu piłkarzy Realu na tych MŚ. :D

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

8

Nie wiem jak was ale mnie Neymar strasznie irytuje tym swoim gwiazdorzeniem.

kuz

0

Filip Kuciński proszę państwa!

kuz

13

2002 - Francja jako mistrz świata nie wychodzi z grupy

2010 - Włochy jako mistrzowie świata nie wychodzą z grupy

2014 - Hiszpania jako mistrz świata nie wychodzą z grupy

2018 - Niemcy?!

kuz

6

Czemu on ciągle szuka jedenastki? Debil.

kuz

7

Carlos Vela wystrzelił z formą na te MŚ, niesamowity mecz póki co!

kuz

1

Meksyk może się podobać! Chyba najlepszy początek ze wszystkich meczów do tej pory. POBIĆ NIEMCA!

kuz

0

Ciesz się, że Mitrovic to amator :D

kuz

1

Zaprzedali dusze diabłu, cała drużyna włącznie z Zidanem, nie ma co się dziwić.

kuz

0

Tak dodając, newschool? daleko szukać nie trzeba, taki Taco już coś sobą reprezentuje a nie CI pseudo raperzy.

kuz

0

Nie chodzi o podejście, bo dobry rap lubię. Ostr, pih, pezet czy kilku innych dobrych. Ale tacy ludzie jak ten Reto (to człowiek tak btw?) i w utworze co drugie słowo to ku*wa ch*j i inne, dno umysłowe, a gimbaza się gościem jara. Strasznie słabe i to jest MOJE zdanie. Słuchaj co Ci się podoba. :)

kuz

1

muzyka dla patoli, nie obrażając nikogo.

kuz

1

kilka postów niżej to dodałem.

kuz

0

Nie do końca, ale jak grają z Niemcami to wtedy na tablicy wyników widnieje NIGGER, czyli murzyn :D

kuz

8

https://www.facebook.com/sport247pl/videos/416497975491632/ a tutaj Pani opowiada jak to wczoraj 2 z 3 goli Ronaldo to hat tricki xD

kuz

0

Mi się nawet stream nie pokazuje, jakby strona nie ładowała odtwarzacza...

kuz

0

działa wam transmisja na sport tvp?

kuz

0

Marciniak komentował? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?