Podpowiem Ci, że w tak wielkim klubie jak Barcelona apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc logiczne, że jak mamy szansę na sezon bez porażki a liga jest już wygrana to ten wyczyn jest priorytetem.
Tylko po co to wszystko, jak życie się skończy i nie będzie niczego? Nie jestem jakimś super katolikiem bo do kościoła nie chodzę, ale wierzę w boga i mam nadzieję, że po tym życiu jest coś więcej, to w sumie chyba pomaga w tym życiu się realizować.
Ale to dodatkowa okazja do zarobku z praw telewizyjnych i innych. To wszystko obraca się wokół pieniędzy a jeżeli jest dodatkowa szansa na klasyk w takim superpucharze to wszyscy się nachapią.
Podstawę i ustny można zdać na 100% znając i używając tylko 3 czasów, present past i continuous, mówię to na swoim przykładzie. Na rozszerzeniu wymagają już trochę więcej, ale rozszerzenie zdałem na 80% a cały czas używam tylko 3 czasów, czasami się przyda jakiś perfect ale rzaaadko.
Czy jeśli Liverpool wygra LM to Chelsea dostanie slota na LM czy ten wygrany slot będzie wtedy tak jakby podwojny dla Liverpoolu? To ciekawe bo wtedy Everton ma LE a Chelsea LM.
Przecież jak wygramy klasyk to i tak będą szczekać, że ten mecz o pietruszkę i Real już na finał się szykuje. No chyba, że wygrają z nami na CN to wtedy inna bajka, powiedzą, że są lepsi i liga to tylko fart. :D
0
MANITA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Już dawno go nie miał xD
0
O co wy się przypier*alacie do Miny? Przecież krył swojego bo Alba poszedł do przodu...
0
Trochę Ci nie wyszło, jak na standardy Hiszpańskie to by uznali :D
0
To samo chciałem napisać, odkąd pamiętam wyjazdówki się źle kojarzą. Te z Serenyą były przekleństwem a teraz niebieskie.
1
Dobrze, że włączyłeś. Dzięki!
0
Raczej to nie będzie sezon bez porażki, kolejny kubeł zimnej wody, szkoda.
0
Podpowiem Ci, że w tak wielkim klubie jak Barcelona apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc logiczne, że jak mamy szansę na sezon bez porażki a liga jest już wygrana to ten wyczyn jest priorytetem.
0
Ehh ta nowoczesność, co drugi to ateista.
2
Widocznie gracze dostali informacje, że mogą o tym mówić. Gdyby było inaczej na pewno żaden by nic nie powiedział.
0
Tylko po co to wszystko, jak życie się skończy i nie będzie niczego? Nie jestem jakimś super katolikiem bo do kościoła nie chodzę, ale wierzę w boga i mam nadzieję, że po tym życiu jest coś więcej, to w sumie chyba pomaga w tym życiu się realizować.
0
Prosiłeś ale muszę się odnieść, nie rozumiem ateistów, czy wtedy życie ma jakikolwiek sens? Jeżeli nie wierzy się w kompletne nic?
5
Ale to dodatkowa okazja do zarobku z praw telewizyjnych i innych. To wszystko obraca się wokół pieniędzy a jeżeli jest dodatkowa szansa na klasyk w takim superpucharze to wszyscy się nachapią.
0
Ciekawi mnie co myśli trener, gramy 4-3-3, idzie pięknie, wygrywamy. A co tam zmienie na 4-4-2 i wpuszczę zawodników, którzy powinni odpocząć...
3
Uwaga, populacja ludzi, którzy będą pompować Dembele po jednej ładnej akcji zwiększa się!
0
To wtedy nic tu Messiego nie będzie już trzymało i też odejdzie.
0
Podstawę i ustny można zdać na 100% znając i używając tylko 3 czasów, present past i continuous, mówię to na swoim przykładzie. Na rozszerzeniu wymagają już trochę więcej, ale rozszerzenie zdałem na 80% a cały czas używam tylko 3 czasów, czasami się przyda jakiś perfect ale rzaaadko.
0
On się nawet nie starzeje, chyba kolejny który odkrył długowieczność po Ibiszu i Reevesie.
0
Z dwóch opcji wolę chyba ogrywać ich jak dzieci na SB :D Mają większy ból dupy i jakoś taka wygrana smakuje lepiej.
1
A Celtic? Panie komentatorze...
2
Marcelo też go trącił łokciem a Sergi tylko mu oddał, głupie ale czerwo dla Bale było bardziej oczywiste.
0
Remis to w sumie spoko, jedyne o co walczymy to o sezon bez porażki a takowy wynik nam to daje. :) Bez spinki.
0
Czy jeśli Liverpool wygra LM to Chelsea dostanie slota na LM czy ten wygrany slot będzie wtedy tak jakby podwojny dla Liverpoolu? To ciekawe bo wtedy Everton ma LE a Chelsea LM.
0
Tak właśnie mi się kojarzyło skąd znam melodie :D
0
Przecież jak wygramy klasyk to i tak będą szczekać, że ten mecz o pietruszkę i Real już na finał się szykuje. No chyba, że wygrają z nami na CN to wtedy inna bajka, powiedzą, że są lepsi i liga to tylko fart. :D
0
I sędzia doliczy 2 minuty na koniec :D
0
Lewy chyba chce superpuchar europy zgarnąć bo tak mu się nie chce grać :D
0
Co on odje*ał że tak się zapytam? Perez mu zapłacił?
0
Serwery nc+ jak zwykle padły, super.
3
A Rakitic? Przecież Chorwat na mega formę od jakiegoś czasu więc nie wiem jak Wy ale ja nie widzę go na ławce.