kuz

2

uBlock origin polecam

kuz

0

Mamy mistrza! :)

kuz

0

faktycznie faktycznie :D trochę za dużo piwerka

kuz

1

"Przegrajmy dzisiaj z Depor to fetę zrobimy sobie na Camp Nou po meczu z Realem, będzie fajnie."

kuz

4

No i 2:2, oby jeszcze tego mistrza dziś nie wypuścili :D

kuz

0

ale przeszkadzał przy obronie Matsowi.

kuz

2

Simeone wygląda jak na**bany awanturnik wyrzucony z klubu :D

kuz

5

Wcześniej pisali ze Real już wygrał LM, też mnie irytuje takie podejście. Gdzie nie wejdziesz to porównują nasze dwa trofea do LM że to LM lepsza niż LA Liga i puchar chociaż nawet do finału jeszcze nie dotarli.

kuz

0

Jak my nie zasłużyliśmy swoją grą na finał tak Liverpoolowi się należy, mimo wszystko.

kuz

1

Co za gość z tego Salaha.

kuz

2

Im wyżej tym lepsza motywacja, chociaż teraz można gdybać. Gdyby udało się przejść Romę, to myślę, że do końca każdy kończyłby jak Sevilla w finale.

kuz

0

W Bydgoszczy od około godziny krąży nad miastem Boeing 737, obudziłem się, a że lubię śledzić sobie flightradar to spojrzałem z ciekawości. Krąży wokół miasta, ląduje i wznosi się, to żadna awaria, podobno szkolą w ten sposób pilotów linii Enter Air. :)

kuz

0

Po zakończeniu sezonu już nie będzie dostępne na stronie, przynajmniej ja takiego maila od nich dostałem.

kuz

4

Żyjesz w alternatywnym wszechświecie?

kuz

6

A może to Barca gra tak zajebiste spotkanie?

kuz

0

Sprawdził czy Messi ma zadek człowieka.

kuz

0

Znowu nas okradają...

kuz

1

Takiego gola za jakie Ronaldo jest uznawany za najlepszego na świecie.

kuz

0

Roberto miał setkę, gdyby wykorzystał... a po co wspominać, gramy o dwa trofea.

kuz

1

Posłał spod własnej bramki podanie które wyprowadziło sam na sam Coutinho, a ten asystował dla Luisa.

kuz

0

A to nie wystarczy skład meczowy? Przecież to jest taki bierny udział w zwycięstwie bo trenuje, jest na meczu, w gotowości. Bez sensu.

kuz

5

Suchary? To ja mam dobry
Podchodzi karzeł do Norbiego i mówi:
Wyrosłem na Twojej muzyce.
Badum...

kuz

1

Wiem jak to jest na linii Katalonia - Hiszpania, ale hymn mogliby uszanować...

kuz

0

Cala seria od początku

kuz

0

Dzisiaj kupiłem PS4 z myślą o takich właśnie tytułach. Oczywiście zacznę od uncharted. :)

kuz

0

Przelew od Pereza przyszedł :P

kuz

18

Możemy wygrać Ligę na Camp Nou, po pokonaniu Realu Madryt. :) Fajnie było by zobaczyć jak chłopaki cieszą się przed oczami białych po takim 3-0 albo i wyżej. Oby!

kuz

48

Nie ma się z czego cieszyć, praca, wydatki, obowiązki. Wszystko spycha Cię do samodzielności, zaczynasz martwić się o przyszłość swoją i nie tylko bo przecież masz druga osobę obok i plany z nią związane. Tak na prawdę oddał bym dużo żeby wrócić do lat liceum gdzie wracało się do domu na obiad mamy, nie martwił się człowiek niczym poza szkołą która teraz wydaje się być czymś łatwym w pryzmacie dorosłego życia... Eh, sto lat i obyś cieszył się jeszcze tymi latami tak do 24 roku życia.

kuz

0

90+8'

Ronaldo C.(Niesportowe zachowanie)

Nie siej fermentu.

kuz

0

Szybka transkrypcja: "TY C**JU JE***Y MADRYCKI, JAKI KU**A KARNY?"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?