kuz

0

Są mocni, ale na turnieju takiej rangi każdy gra dobrze.

kuz

11

Nie mierz meczu towarzyskiego przez pryzmat mistrzostw świata... maaaan.

kuz

1

Enrique Cerezo (Atléti President): "We did everything we could do to try and keep Griezmann and renew his contract." [Viva Barca]

To co, Antek u nas?

kuz

0

Ten po prawej to jak rodowity Sasza Rosjanin.

kuz

2

Raul Gonzalez, gdyby grał pewnie dalej by był. ;)

kuz

0

Jaka jest data rozgrywania meczy 1/4?

kuz

7

Zapewne dlatego, że przepisy UEFA zabraniają wnoszenia flag katalońskich na trybuny.

kuz

6

I to jeszcze w Szerszeniu. Sklepie spożywczym w dni zakazu handlu. COMBO :D

kuz

0

Ale ten mecz nas kosztował...

kuz

2


Ballack też ma widzę nierówno pod sufitem. :)

kuz

3

Od powietrza się przewrócił..

kuz

0

Właśnie mnie zablokował, a napisałem tylko żeby podsumował swojego pięknego łokieć pięta karny bramka...

kuz

1

Przecież Jack Daniels to sik :D

kuz

0

Trochę dystansu, jakbyś czytał ze zrozumieniem to napisałem to samo co Ty.

kuz

19

Trzeba dobić tych gałganów bo będzie nerwówka na koniec.

kuz

5

beiN ma La Ligę na 6 lat i odsprzedaje prawa dla Eleven więc powinni jeszcze przynajmniej te 3 lata mieć.

kuz

4

Serio sprzedawać półroczne obuwie? Panowie, szanujmy się. Rozumiem jakbyś raz je nałożył w domu i były by za duże albo za małe, wtedy odsprzedać można, ale gdy Twoja stopa przez pół roku się w nich pociła, są rozciągnięte i dopasowane do Twojej stopy... przecież to obleśne.

kuz

0

Dokładnie :) Redakcja mój komentarz usunęła, ale to tylko cytat, więc dziwię się czemu. Dokładnie o to chodzi. U nas w Polsce nie ma krytyki, jest pocisk i zabijanie się nawzajem.

kuz

0

Nie zrozumieliście mnie koledzy. :)

kuz

2

Komentarz usunięty

kuz

3

Mamy sędziego w najwyższej klasie rozgrywek, to zamiast się cieszyć, że Polska coś znaczy to wiadomo, Janusze cebulaki jak zawsze z zazdrości przypier*olą się o byle co. Typowa Polska mentalność.

kuz

7

Frajerzy Roku po raz drugi :D widać jak bardzo im zależy na tym trofeum hahahhaha

kuz

4

Zmarnowanie dwóch czy trzech setek to wg komentatorów świetny mecz, okej!

kuz

1

PSG gol, mają kopa do przodu to ich super inteligentni fani znowu race odpalają hahah no nie mogę.

kuz

2

Można wyłączyć! :)

kuz

2

Ale kretyni w tym Paryżu xD

kuz

1

To było by najgłupsze ze strony PSG :D Chyba nikt nie jest tak głupi, będą musieli w 80 minucie rzucić wszystko na jedną kartę.

kuz

0

Dwa scenariusze, PSG rusza do przodu i strzela bramki albo Real miażdży ich po wyjściu do przodu.

kuz

2

Oni serio grają jakby wygrali 3-1 pierwszy mecz :D W drugiej połowie muszą coś zmienić bo się tak skończy.

kuz

4

Poziom levante? To by wygrali z Realem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?