kuz

1

Do tego jeszcze Ras Ar Ghul, który nie odpuszcza nikomu jak ktoś wtargnie na Jego ziemię.

kuz

0

Ja wam mówię, będzie zawał...

kuz

0

Spokojnie, musimy jeszcze strzelić bo jeden farfocel Espanyolu i jesteśmy out.

kuz

4

Wszyscy właściciele wielkich klubów już zacierają ręce na oferty sprzedaży Coutinho na La Rambli, jeszcze tylko kilka minut. :D

kuz

0

Today's attendance at the Camp Nou of 79,774 is the 2nd largest attendance mark of the season only behind the Spanish Supercup game against Real Madrid.
[Viva Barca]

kuz

0

Ale nas kartkuje ten Chaos.

kuz

0

Ależ miód dla moich oczu ta mina Paua Lopeza :) Nienawidzę gościa.

kuz

0

Zdeptał Messiego a przed rewanżem mądrzył się i udawał cwaniaka, potem dostał 5 goli i słuch po nim zaginął.

kuz

0

Nikt. Valverde nie jest głupi i wystawi pewniaka na pierwszą połowę, potem może da trochę czasu dla Cou.

kuz

0

Ależ to musi być fajny dzień dla piłkarza, pierwszy mecz dla nowej drużyny i możliwy debiut. Pomimo doświadczenia w dużym klubie na pewno ciężko mu sie spało i od rana myśli tylko o meczu. :)

kuz

0

Zdarł to zdarł, uszkodził. Piszcie sobie co chcecie, ale szacunek do barw pomimo wszystko.

kuz

0

Tak, i to go obliguje do rwania koszulki z herbem, który ma chyba większe znaczenie niż Jego malutka kariera i frustracja po przegranej.

kuz

2

Jacy zawodnicy taki szacunek do barw...

kuz

1

I to jest poważna redakcja? Rozumiem użytkowników i trolli, co tam w komentarzach robią burdel ale żeby admin dał taki tytuł newsa? To jest jedna wielka błazenada i Perez powinien zdelegalizować Polski fanbase Realu. Kpina.

kuz

4

No i Valencia odpada jak na razie :) Przeciwnika Realu w dalszej fazie rozgrywek już znamy. :)

kuz

0

Super! :) Ale się cieszę!

kuz

1

5 daję radę, ale w 6 masz lepszy procesor i WIFI 5GHZ, wszystko działa szybciej ale nie aż tak, żeby tyle przepłacać.

kuz

0

Debiut z Asspanyolem wygrana 6-0

kuz

5

Odpadnięcie Realu? Miód na moją duszę. Oklepanie później PSG i mina Neymara? Więcej miodu na moje serce!

kuz

1

Uuu... nie wspomniałeś, to poczekaj aż odpowie ktoś kto był, bo słyszałem, że przy kasach klubowych na taki mecz można dostać bilety bez problemu ale tak jak mówiłem, poczekaj na kogoś kto już był. :)

kuz

1

Puchar Króla to dobra okazja bo bilety chyba są tańsze a to wciąż Gran Derbi :) Do tego jesteśmy w gazie i można zobaczyć naprawdę dobre meczycho. Podejrzewam, że jakieś wyjazdy będą organizowane zaraz po losowaniu. Blaugrana.pl często organizuje takie wypady (Nie wiem czy to reklama konkurencji ale nie miałem tego na celu, przepraszam.)

kuz

5

Haker Bonzo włamał Ci się na telefon a przebywa akurat w jakimś ciepłym Tureckim mieście, ja bym uciekał z domu.

kuz

2

1. Nie zgadzam się, wręcz dziwne, że spośród innych napompowanych medialnie kiczowatych filmów niczego nie wybrałeś tylko zajebiste klasyczne kino, któremu nic nie brakuje.
2. Jeden z moich ulubionych aktorów, taki Amerykański Pazura.
3. Tutaj dałbym Stranger Things.
4. Reżyserów zostawiam w spokoju, ale Papryk Vegeta jeśli chodzi o Polskie podwórko.

kuz

1

Widzieliście filmik jak CR żartuje sobie z maskotkami, że Messi jest "słaby"?

kuz

0

Karty wystarczy mieć w klubie i działają, zwiększając Ci % kart leczenia kondycji itp.

kuz

1

Mizander, przecież Twoje brzmi tak samo... Jaką decyzją klubu? "Czy odejście Neymara wyszło Barcelonie na dobre?" Takie pytanie ma sens.

kuz

0

Fakt, też od razu pomyślałem, że przecież nie mieli nic do gadania, ale potraktowałem to jako pytanie o skutki sprzedaży, a są one lepsze niż myślałem i mamy dwóch superdobrych grajków w miejsce jednego.

kuz

0

Kiedy Valdek poda powołania na Espanyol? Nie mogę się doczekać Coutinho w składzie. :D

kuz

0

Myślę, że dopiero na Alaves. Też bardzo liczę na czwartek ale raczej ciężko będzie.

kuz

16

No np. takie 6-0 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?