kuz

1

Liverpool i Totki się uchowały, bo nigdy tak daleko nie doszły żeby nawet mieć prawo zagrać z taką Barcą, Realem czy Bayernem, nawet w fazie grupowej.

kuz

18

Frustracja i jeszcze raz frustracja :D Skoro Barca jest tonącym statkiem, to Liverpool zbliża się już do jądra ziemi.

kuz

1

Po co pisaliście, teraz przeczytałem te komentarze i znowu czuję się źle z powodu niektórych istnień ludzkich... Co oni tam wypisują :D

kuz

13

zerowe podobieństwo wg mnie. :D

kuz

1

Dlaczego? Wygrałem 400 :D City w handi -1 siadło jak w masło.

kuz

0

400, trafiłem całą Angielską i włochy, że obie strzelą.

kuz

0

Jeśli City nie straci już gola i wygra dwiema, w końcu wejdzie mi kupon. Pochwalę się po wszystkim, oby się udało! :D

kuz

0

Obejrzałem z ciekawości kompilacje "This is why Barcelona bought Dembele" i wygląda tak samo jak Delefele :D Niby szarpie, niby drybluje, ale w najważniejszych momentach albo nie strzela albo źle podaje. Wiem, że pewnie Francuz będzie dużo lepszy, ale z tych kompilacji to nie wynika. :D

kuz

3

Tak się składa, że wybieram się na finał do Warszawy :) Ktoś jeszcze?

kuz

0

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Ramblowiczów. Teraz mam do was prośbę o jakieś fajne filmy na dzisiejszy wieczór, komedie, dramaty, psychologiczne, romantyczne. Znacie jakieś dobre nowe albo stare?

kuz

38

Słaby bait. Za dzieciaka się tym żyło a Adam Małysz to ikona Polskiego sportu, pewnie gdyby nie on, skoki nigdy nie byłyby popularne w Polsce.

kuz

2

Oceniam go tak, że rano muszę wstać do roboty a nie chcę mi się spać. :D

kuz

2

Kupiłem oryginalną czapkę treningową (tą szarą) za 75 zł po przecenie przed świętami. Viva sport czy jakoś tak nazywał się sklep.

kuz

4

Pewnie będzie walił cały koncert z playbacku i chce sobie zapewnić wolność od beki w internecie po nagraniach, bo w tym przypadku zdjęcia to też filmy i inne nagrania. :) Stałe działanie jeśli chodzi o gwiazdy tego typu, gram z playbacku to po co ma to oglądać więcej ludzi niż Ci, którzy będą to widzieli na żywo.

kuz

0

Ramblo, polecicie jakieś grzańce? Ogólnie piłem ciągle Starotoruńskiego i Grzaniec Mnicha. Dodaje zawsze połówkę pomarańczy i trochę goździków dla smaku, ale może znacie jakieś dobre wina, których nie ma na półkach?

kuz

1

Po trailerze sądząc, to jakaś marna hollywodzka produkcja na siłę o ludziach zabijających się publicznie dla hajsu.

kuz

0

Nie wiem czy to bait, czy troll, ale Krzychu ma zajebisty heavy metalowy głos jakich mało w Polsce, prócz Sebastiana ze Scream Makera to w sumie chyba nie ma kozaka na Niego.

kuz

0

Freddie Mercury, Chester Bennington i Bruce Dickinson. Z Polaków rodaków to Krzysiek Sokołowski.

kuz

0

Ależ formę złapał nasz Luisito, aż miło widzieć go chudszego o dobre 10 kilo :D

kuz

1

Bardziej jak Evra :D

kuz

5

Witam, wróciłem z roboty, i chcę wam się pochwalić screenem, którego zrobiłem specjalnie żeby wstawić to tutaj po meczu i albo przyznać rację, albo po prostu wyśmiać ten komentarz, sami wiecie co... :)

https://i.imgur.com/R7zFlkS.png

kuz

2

Xiaomi 4x

kuz

3

Dodam jeszcze, to może głupie, ale każda wygrana Realu sprawia, że wychodzą z jam ukrytych głęboko w czeluściach internetu ludzie nazywający się kibicami i piszący jak to Real nas zlał jak zawsze, jak to Ronaldo jest najlepszy i jak to Real bla bla bla. Wkurza bardzo. :D

kuz

0

Nie obawiam się rezultatu, bo mamy spory zapas punktów i nawet przegrana nie będzie oznaczała jakiejś tam wielkiej klęski. Obawiam się tylko ze strony typowego fana, urażona duma boli najbardziej, więc oczywiście, że chcę wygranej. Klasyki mają to do Siebie, że rządzą się swoimi prawami. Teraz, kiedy Barca jest w lepszej formie powinno być inaczej ale wciąż jest jedna wielka niewiadoma.

kuz

1

Toleruję wszystko, nawet te śmieszne SIII Ronaldo, ale SIII Ronaldo kiedy przegrywają jedną bramką a on pakuje gola jest prześmieszne. :D

kuz

1

Typ wygląda na dorosłego, to co wypisuje na twitterze w moich oczach wygląda na max 13 lat... szkoda słów. :D

kuz

2

AssPainYol 1-0 Atleti, szkoda, bo wolałbym, żeby Real skończył za nimi. Jutro musimy im pomóc. :)

kuz

0

bardzo mocno ostro twardo hardo naciągane trochę podobne.

kuz

1

Dyspo dostanie wpier*ol aż miło, Freeza jest potężny, szybka sprawa. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?