Redmi Note 4x, nic lepszego aktualnie nie dostaniesz i nie będziesz żałował, uwierz mi. A jeśli coś lepszego to już musisz dołożyć trochę choćby do Huawei mate 10 lite.
Przygotujmy się dziś na powrót wielkiego Ronaldo, hat trick to minimum dzisiaj i jutro gazety "przebudzenie KRÓLA". Tak przeczuwam, myślę, że Eibar nawet nie dojdzie do głosu, chociaż chciałbym się mylić.
4
Nawałka też wariat, Messiego nawet nie uwzględnił xD
1
Czekamy na komentarz: "Można wyłączyć..." :D
1
Redmi Note 4x, nic lepszego aktualnie nie dostaniesz i nie będziesz żałował, uwierz mi. A jeśli coś lepszego to już musisz dołożyć trochę choćby do Huawei mate 10 lite.
0
Jutro ZP dają? :D
0
overek 2.5 we Francji :) pięknie.
1
Ten gość już się kończy, szkoda tylko (a może i nie szkoda), że będzie zajmował miejsce w składzie dla młodych a sam będzie grał padakę.
1
Przygotujmy się dziś na powrót wielkiego Ronaldo, hat trick to minimum dzisiaj i jutro gazety "przebudzenie KRÓLA". Tak przeczuwam, myślę, że Eibar nawet nie dojdzie do głosu, chociaż chciałbym się mylić.
2
To mówisz, że lepiej nie mieć obrony i dać sobie strzelić 3 bramki w pierwszej połowie, żeby było widowisko? :D
1
sex taśmy na każdego pracownika i właściciela klubu, przez tyle lat mu się uzbierało :D
2
Everton gra kaszanke w ostatnich kilku meczach, ale przecież przychodzi Arsenal i od razu mają formę :D śmiech na sali
0
McDonalda i Colę :D
1
Suarez i Jego kopanie się po czole to kabaret.
0
I w języku Polskim też leżymy jak widać.
0
Ktoś tam mówił żeby stawiać Zaze że strzeli, dzięki :)
1
Baczałaj dzięki Ci za uratowanie kuponu, do następnego! :)
0
Gooool, ależ zmiany Conte, Pan Trener!
6
Długo nie czekałem! :) Jeszcze raz Chelsea.
2
Baczałaj ratuj kupon
6
Ktoś pisał że stawia Chelsea wygra do 0 po kursie 2.5 :D
0
Piękna bramka Getafe.
1
Postaw na jedną bramkę w pierwszej połowie, sędzia nie uznaje prawidłowej bramki...
1
Nie no, zastopuj trochę. Jest dobry, ale Puyol, Thuram też grali w Barcelonie.
1
Andrzejek od Gomesów się melduje na boisku! :)
0
Tridente PSG pakuje po bramce dziś.
1
A na trybunach zwolennicy Ronaldo z hasłami: "SIIIIIII" :D
0
Ktoś tam postawił na dwie xD
0
Valverde Pique nie ściąga to chociaż sędzia pomyślał :D Teraz Suarez jeszcze.
0
Ja tam wierzę, że w końcówce strzelą 3 bramki :D
2
Jednego rudego już mieliśmy i jak to się skończyło? :D
0
Qarabag może pyknąć 3, nie obrażę się :D