kuz

4

Nawałka też wariat, Messiego nawet nie uwzględnił xD

kuz

1

Czekamy na komentarz: "Można wyłączyć..." :D

kuz

1

Redmi Note 4x, nic lepszego aktualnie nie dostaniesz i nie będziesz żałował, uwierz mi. A jeśli coś lepszego to już musisz dołożyć trochę choćby do Huawei mate 10 lite.

kuz

0

Jutro ZP dają? :D

kuz

0

overek 2.5 we Francji :) pięknie.

kuz

1

Ten gość już się kończy, szkoda tylko (a może i nie szkoda), że będzie zajmował miejsce w składzie dla młodych a sam będzie grał padakę.

kuz

1

Przygotujmy się dziś na powrót wielkiego Ronaldo, hat trick to minimum dzisiaj i jutro gazety "przebudzenie KRÓLA". Tak przeczuwam, myślę, że Eibar nawet nie dojdzie do głosu, chociaż chciałbym się mylić.

kuz

2

To mówisz, że lepiej nie mieć obrony i dać sobie strzelić 3 bramki w pierwszej połowie, żeby było widowisko? :D

kuz

1

sex taśmy na każdego pracownika i właściciela klubu, przez tyle lat mu się uzbierało :D

kuz

2

Everton gra kaszanke w ostatnich kilku meczach, ale przecież przychodzi Arsenal i od razu mają formę :D śmiech na sali

kuz

0

McDonalda i Colę :D

kuz

1

Suarez i Jego kopanie się po czole to kabaret.

kuz

0

I w języku Polskim też leżymy jak widać.

kuz

0

Ktoś tam mówił żeby stawiać Zaze że strzeli, dzięki :)

kuz

1

Baczałaj dzięki Ci za uratowanie kuponu, do następnego! :)

kuz

0

Gooool, ależ zmiany Conte, Pan Trener!

kuz

6

Długo nie czekałem! :) Jeszcze raz Chelsea.

kuz

2

Baczałaj ratuj kupon

kuz

6

Ktoś pisał że stawia Chelsea wygra do 0 po kursie 2.5 :D

kuz

0

Piękna bramka Getafe.

kuz

1

Postaw na jedną bramkę w pierwszej połowie, sędzia nie uznaje prawidłowej bramki...

kuz

1

Nie no, zastopuj trochę. Jest dobry, ale Puyol, Thuram też grali w Barcelonie.

kuz

1

Andrzejek od Gomesów się melduje na boisku! :)

kuz

0

Tridente PSG pakuje po bramce dziś.

kuz

1

A na trybunach zwolennicy Ronaldo z hasłami: "SIIIIIII" :D

kuz

0

Ktoś tam postawił na dwie xD

kuz

0

Valverde Pique nie ściąga to chociaż sędzia pomyślał :D Teraz Suarez jeszcze.

kuz

0

Ja tam wierzę, że w końcówce strzelą 3 bramki :D

kuz

2

Jednego rudego już mieliśmy i jak to się skończyło? :D

kuz

0

Qarabag może pyknąć 3, nie obrażę się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?