No cóż, idę spać. Napompowali balonik konferencją po prezentacji Dembele, że sprowadzą jeszcze 1 albo 2 graczy, no to człowiek uwierzył bo przecież chyba poważni ludzie pracują na takich stanowiskach, nic się nie wydarzyło i już nie wydarzy. Witamy Laportę i od stycznia zaczynamy poważnie myśleć o zespole.
Czy oni teraz siedzą w biurach i dzwonią po ludziach o tej porze?
"słuchej no Klopp, chcemy jednak Kutinjo"
"HALO MONAKO, Lemara bierzemy jednak szybko bo północ zara"
"Siema szejku sory że tak późno ale chcemy jednak Maryje"
3
Do 1 września 00:00
7
Chciałbym zobaczyć minę Neymara i Jego Ojca Jak PSG wyrzuca z LM. Mało prawdopodobne aczkolwiek niewykluczone.
0
GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pazdan zamiast środkiem... to nie to co Pique.
0
Wiem, ale jeszcze nikogo nie pokonaliśmy :)
0
Mecz się skończył czy oglądamy dwa inne?
10
Weź pomyśl, skręć w lewo, sprawdź czy jest miejsce, zaparkuj.
0
FC Szpital
0
Przecież napisałem że mniej niż 4.5 w meczu. Może źle to przedstawiłem ale o to właśnie mi chodziło. :P
0
Polska -4.5, Nigeria 12, Dania i Czesi za 20 zł
0
Stawiam dom na Francuzów
0
SPD Roqe Mesa z Las Palmas, LO Kieran Gibs, PS Guedes, SN Origi albo Musa.
0
A czy Benedito nie poprze Laporty przypadkiem?
1
A ja myślałem, że zamówił najlepszą pizze w mieście, są zdjęcia potwierdzające.
0
Fifę kupuję co roku od 2006, ale teraz 239 zł za grę to DUŻA przesada...
0
Albo może przyklepali kogoś dzisiaj wieczorem, a ogłoszą to dopiero jutro o 12? :D
0
No cóż, idę spać. Napompowali balonik konferencją po prezentacji Dembele, że sprowadzą jeszcze 1 albo 2 graczy, no to człowiek uwierzył bo przecież chyba poważni ludzie pracują na takich stanowiskach, nic się nie wydarzyło i już nie wydarzy. Witamy Laportę i od stycznia zaczynamy poważnie myśleć o zespole.
0
Wyszła jakaś oficjalka, że zamknięte transfery? Czy to tylko kolejne plotki dziennikarzy?
39
Was też ten mecz Polski i porażka mało obchodzą i są tylko tłem dla końcówki okienka i tego co zarząd Barcy odwala?
10
Za takie coś dymisja i publiczna chłosta, kłamcy wszędzie kłamcy!
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
6
Liverpool zarejestrował Cou do Ligi Mistrzów.
5
Ziścił się najgorszy scenariusz, szczur w barwach FCB...
1
Żenada i tyle
16
Czy oni teraz siedzą w biurach i dzwonią po ludziach o tej porze?
"słuchej no Klopp, chcemy jednak Kutinjo"
"HALO MONAKO, Lemara bierzemy jednak szybko bo północ zara"
"Siema szejku sory że tak późno ale chcemy jednak Maryje"
0
Składy do Ligi mistrzów muszą zostać zgłoszone do dziś do północy, więc ciao Italia.
1
Barça nie zamyka drogi Coutinho, pierwszy lepszy translator... serio?
0
Lewy faulowany był jak na moje
1
"mówisz o Eriksenie" xD Oni walą do Siebie jak na trybunie w lidze sołeckiej :D To jest piękne
1
Jak jednak Szczur do nas przyjdzie, to będzie musiał zdziałać cuda, żebym go przetrawił chyba...