kuz

3

Do 1 września 00:00

kuz

7

Chciałbym zobaczyć minę Neymara i Jego Ojca Jak PSG wyrzuca z LM. Mało prawdopodobne aczkolwiek niewykluczone.

kuz

0

GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuz

0

Pazdan zamiast środkiem... to nie to co Pique.

kuz

0

Wiem, ale jeszcze nikogo nie pokonaliśmy :)

kuz

0

Mecz się skończył czy oglądamy dwa inne?

kuz

10

Weź pomyśl, skręć w lewo, sprawdź czy jest miejsce, zaparkuj.

kuz

0

FC Szpital

kuz

0

Przecież napisałem że mniej niż 4.5 w meczu. Może źle to przedstawiłem ale o to właśnie mi chodziło. :P

kuz

0

Polska -4.5, Nigeria 12, Dania i Czesi za 20 zł

kuz

0

Stawiam dom na Francuzów

kuz

0

SPD Roqe Mesa z Las Palmas, LO Kieran Gibs, PS Guedes, SN Origi albo Musa.

kuz

0

A czy Benedito nie poprze Laporty przypadkiem?

kuz

1

A ja myślałem, że zamówił najlepszą pizze w mieście, są zdjęcia potwierdzające.

kuz

0

Fifę kupuję co roku od 2006, ale teraz 239 zł za grę to DUŻA przesada...

kuz

0

Albo może przyklepali kogoś dzisiaj wieczorem, a ogłoszą to dopiero jutro o 12? :D

kuz

0

No cóż, idę spać. Napompowali balonik konferencją po prezentacji Dembele, że sprowadzą jeszcze 1 albo 2 graczy, no to człowiek uwierzył bo przecież chyba poważni ludzie pracują na takich stanowiskach, nic się nie wydarzyło i już nie wydarzy. Witamy Laportę i od stycznia zaczynamy poważnie myśleć o zespole.

kuz

0

Wyszła jakaś oficjalka, że zamknięte transfery? Czy to tylko kolejne plotki dziennikarzy?

kuz

39

Was też ten mecz Polski i porażka mało obchodzą i są tylko tłem dla końcówki okienka i tego co zarząd Barcy odwala?

kuz

10

Za takie coś dymisja i publiczna chłosta, kłamcy wszędzie kłamcy!

kuz

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kuz

6

Liverpool zarejestrował Cou do Ligi Mistrzów.

kuz

5

Ziścił się najgorszy scenariusz, szczur w barwach FCB...

kuz

1

Żenada i tyle

kuz

16

Czy oni teraz siedzą w biurach i dzwonią po ludziach o tej porze?
"słuchej no Klopp, chcemy jednak Kutinjo"
"HALO MONAKO, Lemara bierzemy jednak szybko bo północ zara"
"Siema szejku sory że tak późno ale chcemy jednak Maryje"

kuz

0

Składy do Ligi mistrzów muszą zostać zgłoszone do dziś do północy, więc ciao Italia.

kuz

1

Barça nie zamyka drogi Coutinho, pierwszy lepszy translator... serio?

kuz

0

Lewy faulowany był jak na moje

kuz

1

"mówisz o Eriksenie" xD Oni walą do Siebie jak na trybunie w lidze sołeckiej :D To jest piękne

kuz

1

Jak jednak Szczur do nas przyjdzie, to będzie musiał zdziałać cuda, żebym go przetrawił chyba...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?