kuz

1

W szkole CSGO to raczej sprzęt nie pozwalał, pamiętam jeszcze jak w 2007 nie można było w 1.6 turnieju zorganizować bo komputery nie dawały rady.

kuz

3

Na focie brak maszyny, pewnie płaczę w kącie gdzieś. :D

kuz

0

Informuję iż już 1-1 :D

kuz

3

Wg komentatorów CR jest nieświeży bo brakuje mu spotkań, brawo. :D

kuz

5

Kabaret z tego gościa dziś nie ma co :D szkoda się go robi aż, jak można być takim żałosnym :D

kuz

10

Jak Ronaldo jakiegoś farfocla wsadzi i zrobi swoją cieszynkę napinacza to chyba spadne z krzesła że śmiechu, ten typ jest żałosny.

kuz

0

Przy ostatniej formie City handicap - 1 wydawał się promocją...

kuz

0

Ale nudny mecz w Madrycie, dawno takiej kopaniny poza ekstraklasa nie oglądałem.

kuz

0

No tak jak napisałem, szkoda, że tak późno go ktoś wyciągnął.

kuz

0

Wiem, że transfer Dembele to już przeszłość i życzę mu jak najlepiej, ale patrząc co wyczynia Yarmolenko w bvb to chyba nawet lepiej na tym wyjdą Niemcy, mega zawodnik i dziwne że już dawno go z tego dynama nie wyciągnęli.

kuz

1

Nice i Monako do przodu, pierwsi są w gazie a drudzy musza w końcu wygrać.

kuz

4

Wiedziałem, że Ronaldo lubi latać do Maroko do kumpla i jest ten teges ale ze przeciwnicy go stymulują XD

kuz

0

Haha haha haha ha bekaaaaaaaaaaaaa

kuz

0

To co Kryszczianu dzisiaj będzie kopał piątki żeby szybciej Messiego dogonić.

kuz

0

Eibar a nie Girona

kuz

1

Będą LUDZIE z tego Paulinho!

kuz

2

Też macie wrażenie, że widzicie Messiego jak Denis prowadzi piłkę? :) Leżąc dość daleko od laptopa mylę ich. :D

kuz

1

Redakcja ma szykować medal? :)

kuz

1

"COURAGE OUSMANE" :)

kuz

1

To prawda, jest gorsza, ale nie przesadzaj. Za 13zł/msc to jest bardzo dobra alternatywa jak ktoś ma tylko komputer, jakość jest dobra i jak ktoś nie wymaga 1080p ultra hd to spoko się ogląda meczyki. :)

kuz

4

Z ryżem to żaden mit, wkładasz do miski ryżu, w nocy przychodzi zwabiony ryżem chińczyk i naprawia sprzęt zabierając ryż w ramach opłaty, im więcej ryżu tym bardziej się postara więc jakieś wiaderko postaw i git.

kuz

3

Neymar wkroczył do PSG i zaraz zaczną się kłótnie dopóki wszystkich nie ustawia pod Siebie z Alvesem i spółka... Grube miliony zapłacone i kto wie czy w kontrakcie nie ma głupot typu karne i wolne dla Niego, nie zdziwił bym się. Niedługo z PSG zaczną odchodzic i zostanie same braziliano, sklejka rozkapryszonych gwiazd. Cieszę się, że ten niedojrzaly zawodnik już u nas nie gra.

kuz

0

Stadion podobny do naszego Narodowego jak się tak ogląda meczyk. :)

kuz

0

Haha, cała La Liga. Real traci więc Barcelona żeby ie być gorsza też traci punkty, Beka.

kuz

16

Suarez gra jak worek piasku w ostatnim czasie.

kuz

1

Nie gadajcie o tym Semedo i Roberto na PO. Chyba trener wie kto na jakiej pozycji gra i rozmawia o tym z zawodnikiem.

kuz

2

Czepiam się, ale Rakitic - Busi - Iniesta. I linia ataku tez raczej zmienimy Suareza z Dembele.

kuz

0

Koniec świata we Wrześniu prawdopodobny...

kuz

1

Myślę, że nie, bo muszą mieć co sprzedać za rok.

kuz

0

Randka na weselu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?