Wiem, że transfer Dembele to już przeszłość i życzę mu jak najlepiej, ale patrząc co wyczynia Yarmolenko w bvb to chyba nawet lepiej na tym wyjdą Niemcy, mega zawodnik i dziwne że już dawno go z tego dynama nie wyciągnęli.
To prawda, jest gorsza, ale nie przesadzaj. Za 13zł/msc to jest bardzo dobra alternatywa jak ktoś ma tylko komputer, jakość jest dobra i jak ktoś nie wymaga 1080p ultra hd to spoko się ogląda meczyki. :)
Z ryżem to żaden mit, wkładasz do miski ryżu, w nocy przychodzi zwabiony ryżem chińczyk i naprawia sprzęt zabierając ryż w ramach opłaty, im więcej ryżu tym bardziej się postara więc jakieś wiaderko postaw i git.
Neymar wkroczył do PSG i zaraz zaczną się kłótnie dopóki wszystkich nie ustawia pod Siebie z Alvesem i spółka... Grube miliony zapłacone i kto wie czy w kontrakcie nie ma głupot typu karne i wolne dla Niego, nie zdziwił bym się. Niedługo z PSG zaczną odchodzic i zostanie same braziliano, sklejka rozkapryszonych gwiazd. Cieszę się, że ten niedojrzaly zawodnik już u nas nie gra.
1
W szkole CSGO to raczej sprzęt nie pozwalał, pamiętam jeszcze jak w 2007 nie można było w 1.6 turnieju zorganizować bo komputery nie dawały rady.
3
Na focie brak maszyny, pewnie płaczę w kącie gdzieś. :D
0
Informuję iż już 1-1 :D
3
Wg komentatorów CR jest nieświeży bo brakuje mu spotkań, brawo. :D
5
Kabaret z tego gościa dziś nie ma co :D szkoda się go robi aż, jak można być takim żałosnym :D
10
Jak Ronaldo jakiegoś farfocla wsadzi i zrobi swoją cieszynkę napinacza to chyba spadne z krzesła że śmiechu, ten typ jest żałosny.
0
Przy ostatniej formie City handicap - 1 wydawał się promocją...
0
Ale nudny mecz w Madrycie, dawno takiej kopaniny poza ekstraklasa nie oglądałem.
0
No tak jak napisałem, szkoda, że tak późno go ktoś wyciągnął.
0
Wiem, że transfer Dembele to już przeszłość i życzę mu jak najlepiej, ale patrząc co wyczynia Yarmolenko w bvb to chyba nawet lepiej na tym wyjdą Niemcy, mega zawodnik i dziwne że już dawno go z tego dynama nie wyciągnęli.
1
Nice i Monako do przodu, pierwsi są w gazie a drudzy musza w końcu wygrać.
4
Wiedziałem, że Ronaldo lubi latać do Maroko do kumpla i jest ten teges ale ze przeciwnicy go stymulują XD
0
Haha haha haha ha bekaaaaaaaaaaaaa
0
To co Kryszczianu dzisiaj będzie kopał piątki żeby szybciej Messiego dogonić.
0
Eibar a nie Girona
1
Będą LUDZIE z tego Paulinho!
2
Też macie wrażenie, że widzicie Messiego jak Denis prowadzi piłkę? :) Leżąc dość daleko od laptopa mylę ich. :D
1
Redakcja ma szykować medal? :)
1
"COURAGE OUSMANE" :)
1
To prawda, jest gorsza, ale nie przesadzaj. Za 13zł/msc to jest bardzo dobra alternatywa jak ktoś ma tylko komputer, jakość jest dobra i jak ktoś nie wymaga 1080p ultra hd to spoko się ogląda meczyki. :)
4
Z ryżem to żaden mit, wkładasz do miski ryżu, w nocy przychodzi zwabiony ryżem chińczyk i naprawia sprzęt zabierając ryż w ramach opłaty, im więcej ryżu tym bardziej się postara więc jakieś wiaderko postaw i git.
3
Neymar wkroczył do PSG i zaraz zaczną się kłótnie dopóki wszystkich nie ustawia pod Siebie z Alvesem i spółka... Grube miliony zapłacone i kto wie czy w kontrakcie nie ma głupot typu karne i wolne dla Niego, nie zdziwił bym się. Niedługo z PSG zaczną odchodzic i zostanie same braziliano, sklejka rozkapryszonych gwiazd. Cieszę się, że ten niedojrzaly zawodnik już u nas nie gra.
0
Stadion podobny do naszego Narodowego jak się tak ogląda meczyk. :)
0
Haha, cała La Liga. Real traci więc Barcelona żeby ie być gorsza też traci punkty, Beka.
16
Suarez gra jak worek piasku w ostatnim czasie.
1
Nie gadajcie o tym Semedo i Roberto na PO. Chyba trener wie kto na jakiej pozycji gra i rozmawia o tym z zawodnikiem.
2
Czepiam się, ale Rakitic - Busi - Iniesta. I linia ataku tez raczej zmienimy Suareza z Dembele.
0
Koniec świata we Wrześniu prawdopodobny...
1
Myślę, że nie, bo muszą mieć co sprzedać za rok.
0
Randka na weselu