kuz

1

Ronaldinho Iniesta Cryuff i figo, jak by nie patrzeć :D

kuz

0

Było już wczoraj to tutaj wrzucałem...

kuz

0

Lahm?

kuz

3

Gamingowy
Do 2 tysiecy

wybierz jedno

kuz

0

Ryj ma świnia, i nie jest to przekleństwo.

kuz

1

Właśnie napisałeś co zrobił, odpowiedziałeś sobie na pytanie. Nawet Messi na taktykę autobusu nie może często nic wykreować, ale próbuje a nie jak reszta klepie bez sensu z tyłu, taki Rakitic czy Gomes np.

kuz

22

Chyba inny mecz oglądałeś. Na pewno dawno bo nawet jak sięgam pamięcią do Villarreal to nie był bezproduktywny.

kuz

3

I mówią, że jedna zmiana nie może zmienić meczu. Tylko pojawił się Denis od razu zaczęło się granie do przodu, chociaż czasem nie wychodziło to ciągle próbował to kombinacji z Messim to samemu coś tam strzelał... Deulofeu też na plus na pewno lepiej niż z Realem ale jak widać średniaki to jego maximum. Nie mówcie, że Dembele i Cou nic nie zmienią bo jak przyjdą to mamy mocną ekipę + dosyć ciekawą ławkę z Denisem Roberto czy Paulinho na ławce. Oby transfer Cou doszedł do skutku, oby!

kuz

1

Pique mógł dać Paulinie gola...

kuz

4

Taa Panie komentator, a Suarez poza pierwszym składem jak Cou przyjdzie :D

kuz

0

Powiedział, że byli na urodzinach byłego zawodnika Barcy, a urodziny miał syn Neya Jr...

kuz

1

Syn Neymara to były zawodnik Barcelony wg komentatora, o czymś nie wiemy chyba :P

kuz

0

Nie żartowałem, to jest prawda. Podobno piłkarz bardzo przeżył odmowę ze strony Barcy. Nie ma się z czego śmiać.

kuz

2

Jest załamany psychicznie po tym jak Barca mu odmówiła i został odsunięty na ten mecz.

kuz

13

Banujcie za takie głupie pytania, proszę. Niedługo: Jak myślicie, czy woda nadaje się do picia?

kuz

1

Gdzie koło Bydgoszczy? :D Jestem z Bydgoszczy

kuz

12

Mam dla was świetną radę, poczekajcie aż zaczniemy mecz i będziecie znać ustawienie. Po co tutaj burza o to jak zagramy?

kuz

0

W wieku 61 lat zmarł Grzegorz Miecugow...

kuz

7

Masz przed sobą grę w największym klubie na świecie, odchodzisz od średniaka ligowego, zmieniasz nastawienia, masz plany na przyszłośc, inaczej podchodzisz do wszystkiego. Skoro miał już kontrakt zaproponowany to było dla niego prawie pewne, że będzie o 10 poziomów wyżej grał, nie mów, że to nie był cios jak nagle dowiedział się, że wszystko co sobie ułożył już w głowie to bajka i nie będzie zadnego transferu. Smutne ale prawdziwe.

kuz

0

FIFA i tylko FIFA :) Chyba, że lubisz symulator drewnianych ruchów.

kuz

25

Seri has been left out from the Nice's squad for their upcoming game as he is depressed with Barcelona's rejection in the final moment, The Ivorian is mentally frustrated and it has been difficult for him to digest Barça's rejection as he had already agreed a 4-year contract. [Mundo Deportivo]

Co ten zarząd zrobił biednemu chłopakowi w głowie...

kuz

10

Specjalnie nie wrzuciłeś Semedo, żeby wywołać gównoburzę, mam rację?

kuz

0

Bo nikt nie grał. :)

kuz

2

City uratowało kupon! :D

kuz

0

Wymyślisz to znaczy, że zrobisz jakąś magiczną recepturę, czy wymyślisz konkurs na już istniejącą? :D

kuz

0

Wierzycie dzisiaj, że Las Palmas urwie punkty dla Atleti? :) Osobiście zagrałem 1x i mocno wierzę w tę ekipę, chociaż remis. Atleti ostatnio słabo w obronie.

kuz

19

Dlaczego Wy się upieracie na transfery z PSG? Przecież oni nas nienawidzą i robią wszystko, żeby nam przeszkodzić. Podobno nawet za Seriego złożyli ofertę żeby podbić cenę dla Barcy... nie rozumiem takiego toku rozumowania, to już chyba szukanie tematu do rozmów na siłę, a tak żeby tylko coś chlapnąć na forum.

kuz

0

Seat Toledo 1.9 tdi. 2001, 2002 rok do 10 tys spokojnie znajdziesz. 110km całkiem przyzwoity samochód.

kuz

21

Myślę, że jak dowiedział się z prasy o możliwym włączeniu go w transfer Cou, to aż go brzuch rozbolał.

kuz

0

Bou już powinno w 10 grać, sędzia nie chciał chyba psuć widowiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?