Marc Martel ma talent i mógłby być prawie drugim Mercurym. Po filmiku gdzie śpiewał Somebody to love, ludzie pisali, że fejk, tak bardzo przypominał Freddiego. Lambert może mu buty wyczyścić, ale niestety jest bardziej medialny i przyciąga więcej fanów niż mało znany Martel. Szkoda.
Lepszy niż pozostałe dwa, czekam już na 4 z niecierpliwością. Pomimo, że myślałem iż Pabla nic i nikt nie przebije to byłem w wielkim błędzie. :) Teraz czas na Meksykańskie kartele.
No ale pisałem, że podrożało. Zawsze miałem na player.pl za 15zł a teraz kosztuje 35zł bo w pakiecie sport masz jakieś kanały na żywo. Bierz na elevensports pakiet roczny polecam.
FIFA zdecydowanie, miażdży PESa pod każdym względem. Tryby internetowe dużo lepiej rozwinięte, licencje, gameplay i realizm, grafika... wszystko jest lepsze w FIFIE odkąd w 2012 roku dostała porta na PC z konsol.
Ziomek pozytywny, wie jak zarobić na tym rynku, więc ma co nie co w głowie. Chciałbym zwiedzić cały świat bardzo fajny utwór i serio dobrze mu wyszedł. :) Nie wadzi nikomu ma bekę ze wszystkiego i korzysta z życia.
Przecież karne w 17 to prościzna, od początku strzelam bez strzałki i zawsze trafiam w bramkę, nic trudnego... Mechanizm został ten sam tylko wykonanie się trochę zmienilo, nie wiem w czym wt widzicie problem.
Wchodzę na strone player a tam pakiet eleven 35zł... czy ich posrało z tą ceną? Wcześniej 15 zł za miesiąc a teraz na siłę wciskają jakieś kanały online.
0
Valverde musiałby być tłumokiem, żeby wystawić Roberto na PO. Podejrzewam, że SPORT na siłę chce z Waldka takiego właśnie zrobić. :D
0
Marc Martel ma talent i mógłby być prawie drugim Mercurym. Po filmiku gdzie śpiewał Somebody to love, ludzie pisali, że fejk, tak bardzo przypominał Freddiego. Lambert może mu buty wyczyścić, ale niestety jest bardziej medialny i przyciąga więcej fanów niż mało znany Martel. Szkoda.
0
Lepszy niż pozostałe dwa, czekam już na 4 z niecierpliwością. Pomimo, że myślałem iż Pabla nic i nikt nie przebije to byłem w wielkim błędzie. :) Teraz czas na Meksykańskie kartele.
0
Raczej słabo zaczęli sezon, dobry prognostyk na mecz z nami.
1
Schmetterling
1
Ależ Luisito brak formy, może na Juventus się odpali.
0
Cóż za piękny gol! MESSIASZ!
0
Mam nadzieję, że Deulo już po 45 powiemy bye i zamelduje się Dumbeldor!
0
Miałem właśnie pisać jak ja tego rzeźnika nienawidzę!
0
Przecież nikt nie mówi o wygranej lidze, tylko o jedzeniu żółtego śniegu kiedy w Madrycie -1 póki co. :) Nie musimy wygrać żeby było tam mroźno.
0
No ale pisałem, że podrożało. Zawsze miałem na player.pl za 15zł a teraz kosztuje 35zł bo w pakiecie sport masz jakieś kanały na żywo. Bierz na elevensports pakiet roczny polecam.
0
Miejmy tylko nadzieję, że Dembele się nie spali dziś. Być może, że ten występ będzie słaby i połowa położy na nim psy.
0
3 kanały masz za 15zł na ich stronie. Sam wykupiłem roczny abonament i płacę 13 zł / miesiąc.
0
Na stronie Eleven, na player.pl wprowadzili jakiś dodatkowy content i kosztuje aż 35zł.
32
Rada dla kibiców Realu: Gdy nadejdzie białe zimno, nie jedzcie żółtego śniegu.
0
Pięknie zaczynają sezon koledzy z Madrytu, nic tylko życzyć oby tak dalej! :)
0
Lepszy, a to "xD" sobie daruj. PES to biegające roboty, nie wiem co mają w głowie Ci którzy myślą inaczej. Chyba tylko Rasiaka dobrze by odwzorowali.
0
FIFA zdecydowanie, miażdży PESa pod każdym względem. Tryby internetowe dużo lepiej rozwinięte, licencje, gameplay i realizm, grafika... wszystko jest lepsze w FIFIE odkąd w 2012 roku dostała porta na PC z konsol.
15
Wszędzie, i wyciąć dziury u krawca?
0
W sumie to od urodzenia do 4 roku życia dorastał więc ma rację xD
0
On nawet po roku w USA wyglądał tragicznie, Rosja mu nie potrzebna.
0
Ziomek pozytywny, wie jak zarobić na tym rynku, więc ma co nie co w głowie. Chciałbym zwiedzić cały świat bardzo fajny utwór i serio dobrze mu wyszedł. :) Nie wadzi nikomu ma bekę ze wszystkiego i korzysta z życia.
0
Przecież karne w 17 to prościzna, od początku strzelam bez strzałki i zawsze trafiam w bramkę, nic trudnego... Mechanizm został ten sam tylko wykonanie się trochę zmienilo, nie wiem w czym wt widzicie problem.
6
Jak mam gorszy dzień i źle o sobie myślę, to oglądam to żeby się dowartościować.
23
Prawie jak z obrońcami. :)
0
Neymar przyjęcie na poziomie Ligi Francuskiej :D
12
Po co tutaj polityka? A kysz!
1
Co za brama! Willian!
1
Wchodzę na strone player a tam pakiet eleven 35zł... czy ich posrało z tą ceną? Wcześniej 15 zł za miesiąc a teraz na siłę wciskają jakieś kanały online.
0
Dokładnie jak wyżej, może być powołany, ale musi zagrać chociaż minutę.