kuz

0

Valverde musiałby być tłumokiem, żeby wystawić Roberto na PO. Podejrzewam, że SPORT na siłę chce z Waldka takiego właśnie zrobić. :D

kuz

0

Marc Martel ma talent i mógłby być prawie drugim Mercurym. Po filmiku gdzie śpiewał Somebody to love, ludzie pisali, że fejk, tak bardzo przypominał Freddiego. Lambert może mu buty wyczyścić, ale niestety jest bardziej medialny i przyciąga więcej fanów niż mało znany Martel. Szkoda.

kuz

0

Lepszy niż pozostałe dwa, czekam już na 4 z niecierpliwością. Pomimo, że myślałem iż Pabla nic i nikt nie przebije to byłem w wielkim błędzie. :) Teraz czas na Meksykańskie kartele.

kuz

0

Raczej słabo zaczęli sezon, dobry prognostyk na mecz z nami.

kuz

1

Schmetterling

kuz

1

Ależ Luisito brak formy, może na Juventus się odpali.

kuz

0

Cóż za piękny gol! MESSIASZ!

kuz

0

Mam nadzieję, że Deulo już po 45 powiemy bye i zamelduje się Dumbeldor!

kuz

0

Miałem właśnie pisać jak ja tego rzeźnika nienawidzę!

kuz

0

Przecież nikt nie mówi o wygranej lidze, tylko o jedzeniu żółtego śniegu kiedy w Madrycie -1 póki co. :) Nie musimy wygrać żeby było tam mroźno.

kuz

0

No ale pisałem, że podrożało. Zawsze miałem na player.pl za 15zł a teraz kosztuje 35zł bo w pakiecie sport masz jakieś kanały na żywo. Bierz na elevensports pakiet roczny polecam.

kuz

0

Miejmy tylko nadzieję, że Dembele się nie spali dziś. Być może, że ten występ będzie słaby i połowa położy na nim psy.

kuz

0

3 kanały masz za 15zł na ich stronie. Sam wykupiłem roczny abonament i płacę 13 zł / miesiąc.

kuz

0

Na stronie Eleven, na player.pl wprowadzili jakiś dodatkowy content i kosztuje aż 35zł.

kuz

32

Rada dla kibiców Realu: Gdy nadejdzie białe zimno, nie jedzcie żółtego śniegu.

kuz

0

Pięknie zaczynają sezon koledzy z Madrytu, nic tylko życzyć oby tak dalej! :)

kuz

0

Lepszy, a to "xD" sobie daruj. PES to biegające roboty, nie wiem co mają w głowie Ci którzy myślą inaczej. Chyba tylko Rasiaka dobrze by odwzorowali.

kuz

0

FIFA zdecydowanie, miażdży PESa pod każdym względem. Tryby internetowe dużo lepiej rozwinięte, licencje, gameplay i realizm, grafika... wszystko jest lepsze w FIFIE odkąd w 2012 roku dostała porta na PC z konsol.

kuz

15

Wszędzie, i wyciąć dziury u krawca?

kuz

0

W sumie to od urodzenia do 4 roku życia dorastał więc ma rację xD

kuz

0

On nawet po roku w USA wyglądał tragicznie, Rosja mu nie potrzebna.

kuz

0

Ziomek pozytywny, wie jak zarobić na tym rynku, więc ma co nie co w głowie. Chciałbym zwiedzić cały świat bardzo fajny utwór i serio dobrze mu wyszedł. :) Nie wadzi nikomu ma bekę ze wszystkiego i korzysta z życia.

kuz

0

Przecież karne w 17 to prościzna, od początku strzelam bez strzałki i zawsze trafiam w bramkę, nic trudnego... Mechanizm został ten sam tylko wykonanie się trochę zmienilo, nie wiem w czym wt widzicie problem.

kuz

6

Jak mam gorszy dzień i źle o sobie myślę, to oglądam to żeby się dowartościować.

kuz

23

Prawie jak z obrońcami. :)

kuz

0

Neymar przyjęcie na poziomie Ligi Francuskiej :D

kuz

12

Po co tutaj polityka? A kysz!

kuz

1

Co za brama! Willian!

kuz

1

Wchodzę na strone player a tam pakiet eleven 35zł... czy ich posrało z tą ceną? Wcześniej 15 zł za miesiąc a teraz na siłę wciskają jakieś kanały online.

kuz

0

Dokładnie jak wyżej, może być powołany, ale musi zagrać chociaż minutę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?