Na legendarnym udaje mi się wygrać większość meczy, ale jeżeli jest Ronaldinho albo Pele czy Ronaldo Nazario to można zapomnieć o wygranej, choćbym prowadził 3-0 to i tak jestem pewien, że w drugiej połowie wcisną mi ze 3 bramki. O karnych z komputerem na legendarnym to nawet nie mówię, bo zna wszystkie kierunki strzału. :D
Asensio jest słaby, przeciętny, Boudebouz czy Iniesta radzą sobie zdecydowanie lepiej, na DMF Paulinho jest kozakiem w duecie z Nzonzim albo Busquetsem, też ciekawa opcja.
Sprzedaj i kup dzików z LA Liga, umtiti godin fajne tanie karty, Semedo OTW I Iniesta też kozak. Polecam Boudeuza na SPO i Williamsa na PS. Starczy Ci jeszcze na dobrego napastnika ale to już wedle uznania, ja gram inform Zaza.
Osobiście, dodałbym możliwość podglądu obrazów i wideo w komentarzu, może w formie jakiegoś spoilera co by nie było spamu i niepotrzebnych kłótni. Kto chce ten otwiera, kto nie ten przewija dalej.
Ale Święcicki wczoraj mnie denerwował, zawsze musiał dodać coś, żeby Messiego pokazać w gorszym świetle i żeby nie było, że Cristiano gorszy chociaż zagrał padake. Fakt, przyznał że Messi jest lepszym piłkarzem ale widać było tą madrycką nienawiść.
0
Jak Atletico nie strzeli dzisiaj przynajmniej 3 bramek to będzie śmiech na sali :D
0
Stawiam, że w meczu przeciwko Galata co szczelił bramkę po rajdzie.
0
Totki wygrają :)
0
Może dlatego, że nienawidzę stylu bycia gościa i wynoszenia go na rękach chociaż do Messiego brakuje mu lata świetlne?
2
Zidane dodał aneks mówiący o Casemiro do cyrografu z diabłem.
61
Jest karny, WIELKI CR POWRACA Z ZAŚWIATÓW W CHWALE!
0
Ale nikt nie jest gotowy go kupić. :D
0
Po co głosowanie, do gola Guedesa nikt nawet startu nie ma :D Powiedziałbym nawet, że najlepszy gol ze wszystkich lig Europy.
0
Ja na grubo dałem na wygraną Totków i Szachtara. :D
0
Na legendarnym udaje mi się wygrać większość meczy, ale jeżeli jest Ronaldinho albo Pele czy Ronaldo Nazario to można zapomnieć o wygranej, choćbym prowadził 3-0 to i tak jestem pewien, że w drugiej połowie wcisną mi ze 3 bramki. O karnych z komputerem na legendarnym to nawet nie mówię, bo zna wszystkie kierunki strzału. :D
0
Kafejka internetowa + Kilka konsol, taka gralnia połączona z kafejką. Marzę o takim biznesie.
0
Też w Squad Battles, gdy u przeciwnika w składzie jest Ronaldinho, zostajecie zgwałceni totalnie? Praktycznie sam mnie rozklepuje.
0
Asensio jest słaby, przeciętny, Boudebouz czy Iniesta radzą sobie zdecydowanie lepiej, na DMF Paulinho jest kozakiem w duecie z Nzonzim albo Busquetsem, też ciekawa opcja.
0
Sprzedaj i kup dzików z LA Liga, umtiti godin fajne tanie karty, Semedo OTW I Iniesta też kozak. Polecam Boudeuza na SPO i Williamsa na PS. Starczy Ci jeszcze na dobrego napastnika ale to już wedle uznania, ja gram inform Zaza.
0
Lepszy procesor masz w pro i możliwość gry w 4K.
2
Osobiście, dodałbym możliwość podglądu obrazów i wideo w komentarzu, może w formie jakiegoś spoilera co by nie było spamu i niepotrzebnych kłótni. Kto chce ten otwiera, kto nie ten przewija dalej.
0
Od lat? Nie odzywaj się lepiej, wolę siedzieć na krześle niż z niego spadać.
0
Lepszy zespół? Ten antyfutbol? 11 w pole karne i murować bramkę, wszystko na dzidę do przodu albo w aut.
0
Bez Gomesa, Suareza i Pique to tak w sumie 8...
3
a Ty popraw interpunkcje i będzie gitara.
0
Gomes serio gra na skrzydle, oni szukają już chyba ostatniej nadziei, że na jakiejś pozycji ma umiejętności, został jeszcze bramkarz...
3
Ile razy taki komentarz tutaj zobaczę, a po meczu wszyscy autorzy znikają pod ziemią.
0
Gomes w pierwszym składzie na jeden z trudniejszych meczów?! Czy kogoś tutaj trzeba podregulować? Wracam z pracy a tu takie info...
0
0
Guedesa
0
Ale Święcicki wczoraj mnie denerwował, zawsze musiał dodać coś, żeby Messiego pokazać w gorszym świetle i żeby nie było, że Cristiano gorszy chociaż zagrał padake. Fakt, przyznał że Messi jest lepszym piłkarzem ale widać było tą madrycką nienawiść.
0
Wszędzie remisy :D
0
Ta piłka jak się toczy wygląda jak jajo czy tylko ja mam dziwne odczucie? :D
0
na pudelku najwięcej. :D
57
Szybki żart zasłyszany:
Co dziewczyna Sergiego Roberto docenia najbardziej?
Może używać go w wielu różnych pozycjach. :D