Jak trzeba nienawidzić Ronaldo, żeby go nie umieścić w drużynie roku? Sory ale od Niego i Messiego nie ma aktualnie nikogo kto może nawet odrobinę się zbliżyć do tego poziomu.
Dawno do derbów Madrytu nie podchodziły ekipy z tak słabą formą zarówno Real i Atletico. Będzie kopanie po czole i wynik 1-1 albo 1-0 dla którejś z ekip. Krzyśman ściął włosy to może coś klepnie.
0
Na Suareza nie da się patrzyć, co za wóz z węglem to szok.
0
I jest gol dla Valencii... super.
0
Czy MatS przestanie zadziwiać? Oby nie! :)
0
Bramka żadne miodzio bo to błąd bramkarza, ale gol to gol.
2
Nie ma, ta technologia jest tylko na Camp Nou, dzięki Intelowi. :)
1
Wow, Suarez się nie przewrócił... dziwne.
0
Nie przesadzaj, full hd to to nie jest. Nawet 720p nie ma, ale działa spoko! :)
1
Aktualnie mieszkam w Bydgoszczy, ale pochodzę z okolic Olsztyna, dokładnie Bartoszyce.
0
Dlatego fajnie jest pracować w Galerii i mieć zmiany na 9 na 12 albo na 15 :D Wtedy masz wszystkie i nie narzekasz
5
Bayern zdegradują za cokolwiek i trafi na Arsenal.
1
Suarez to ma chyba bardzo delikatną skórę pod szyją, wystarczy pogłaskać i już się dusi biedulek.
1
Co wchodzi jak wszędzie 0-0? :D
1
Wszyscy chyba podpisali jakiś pakt, że nie strzelają do przerwy oprócz PSG :D Ale nuda na stadionach. Overy kuleją.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak trzeba nienawidzić Ronaldo, żeby go nie umieścić w drużynie roku? Sory ale od Niego i Messiego nie ma aktualnie nikogo kto może nawet odrobinę się zbliżyć do tego poziomu.
0
Lepszy sensor. I to w sumie tyle.
0
Myślę, że Benfica wygra albo zremisują. Ryzykownie grać CSKA.
0
Fenomenalny mecz Ronaldo, pokazał, że Złota Piłka należy mu się jak psu buda. Na tę chwilę brak lepszego grajka na świecie.-
0
Benzema - tej siły już nie zatrzymacie!
17
"Real Madryt jest w lidze mistrzów fantastyczny, od lat wygrywa te trofeum." Nie wiem co ćpał komentator ale pozdrawiam go serdecznie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zapomniałem dodać, zamiast tego grajka, bo temu to już ostatni pociąg odjechał dawno.
63
Kolejny już przykład, żeby nie osądzać transferu dopóki ostatecznie się nie zaaklimatyzuje i nie odpali. :)
2
Barca by te dwie ekipy zmiażdżyła, chociaż też nie mamy formy.
1
Dlaczego w meczach z Realem dla Saula czy innego taki strzał życia nie wyjdzie? :D Zawsze tylko my mamy pecha.
15
Ani looku, ani passu. Pozamiatał haha. :D
1
Ahh te Jego no look pass. :D ŻENADA
0
Dawno do derbów Madrytu nie podchodziły ekipy z tak słabą formą zarówno Real i Atletico. Będzie kopanie po czole i wynik 1-1 albo 1-0 dla którejś z ekip. Krzyśman ściął włosy to może coś klepnie.
1
Remisik jak w masełko :)
3
Pytanie, wystawić szklankę Vermaelena teraz żeby złapał kontuzję i na Valencię zostanie sam Umtiti, czy poczekać i wystawić go dopiero na Valencię. :D