kuz

0

Na Suareza nie da się patrzyć, co za wóz z węglem to szok.

kuz

0

I jest gol dla Valencii... super.

kuz

0

Czy MatS przestanie zadziwiać? Oby nie! :)

kuz

0

Bramka żadne miodzio bo to błąd bramkarza, ale gol to gol.

kuz

2

Nie ma, ta technologia jest tylko na Camp Nou, dzięki Intelowi. :)

kuz

1

Wow, Suarez się nie przewrócił... dziwne.

kuz

0

Nie przesadzaj, full hd to to nie jest. Nawet 720p nie ma, ale działa spoko! :)

kuz

1

Aktualnie mieszkam w Bydgoszczy, ale pochodzę z okolic Olsztyna, dokładnie Bartoszyce.

kuz

0

Dlatego fajnie jest pracować w Galerii i mieć zmiany na 9 na 12 albo na 15 :D Wtedy masz wszystkie i nie narzekasz

kuz

5

Bayern zdegradują za cokolwiek i trafi na Arsenal.

kuz

1

Suarez to ma chyba bardzo delikatną skórę pod szyją, wystarczy pogłaskać i już się dusi biedulek.

kuz

1

Co wchodzi jak wszędzie 0-0? :D

kuz

1

Wszyscy chyba podpisali jakiś pakt, że nie strzelają do przerwy oprócz PSG :D Ale nuda na stadionach. Overy kuleją.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Jak trzeba nienawidzić Ronaldo, żeby go nie umieścić w drużynie roku? Sory ale od Niego i Messiego nie ma aktualnie nikogo kto może nawet odrobinę się zbliżyć do tego poziomu.

kuz

0

Lepszy sensor. I to w sumie tyle.

kuz

0

Myślę, że Benfica wygra albo zremisują. Ryzykownie grać CSKA.

kuz

0

Fenomenalny mecz Ronaldo, pokazał, że Złota Piłka należy mu się jak psu buda. Na tę chwilę brak lepszego grajka na świecie.-

kuz

0

Benzema - tej siły już nie zatrzymacie!

kuz

17

"Real Madryt jest w lidze mistrzów fantastyczny, od lat wygrywa te trofeum." Nie wiem co ćpał komentator ale pozdrawiam go serdecznie.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

2

Zapomniałem dodać, zamiast tego grajka, bo temu to już ostatni pociąg odjechał dawno.

kuz

63

Kolejny już przykład, żeby nie osądzać transferu dopóki ostatecznie się nie zaaklimatyzuje i nie odpali. :)

kuz

2

Barca by te dwie ekipy zmiażdżyła, chociaż też nie mamy formy.

kuz

1

Dlaczego w meczach z Realem dla Saula czy innego taki strzał życia nie wyjdzie? :D Zawsze tylko my mamy pecha.

kuz

15

Ani looku, ani passu. Pozamiatał haha. :D

kuz

1

Ahh te Jego no look pass. :D ŻENADA

kuz

0

Dawno do derbów Madrytu nie podchodziły ekipy z tak słabą formą zarówno Real i Atletico. Będzie kopanie po czole i wynik 1-1 albo 1-0 dla którejś z ekip. Krzyśman ściął włosy to może coś klepnie.

kuz

1

Remisik jak w masełko :)

kuz

3

Pytanie, wystawić szklankę Vermaelena teraz żeby złapał kontuzję i na Valencię zostanie sam Umtiti, czy poczekać i wystawić go dopiero na Valencię. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?