kuz

1

Toleruję wszystko, nawet te śmieszne SIII Ronaldo, ale SIII Ronaldo kiedy przegrywają jedną bramką a on pakuje gola jest prześmieszne. :D

kuz

1

Typ wygląda na dorosłego, to co wypisuje na twitterze w moich oczach wygląda na max 13 lat... szkoda słów. :D

kuz

2

AssPainYol 1-0 Atleti, szkoda, bo wolałbym, żeby Real skończył za nimi. Jutro musimy im pomóc. :)

kuz

0

bardzo mocno ostro twardo hardo naciągane trochę podobne.

kuz

1

Dyspo dostanie wpier*ol aż miło, Freeza jest potężny, szybka sprawa. :)

kuz

13

Kolejne okienko i znowu zaczynamy z kwestią godzin, dni, tygodni? :D FAJNIE!~Lubię tę serię!

kuz

0

Pracuje w Saturnie, więc pewnie meczyk będzie leciał tak czy siak, ale wiadomo, że przed świętami nie ma czasu na oglądanie.

kuz

0

Ja w pracy... dopiero drugi klasyk którego nie zobaczę.

kuz

0

Borysewicz / Skawiński, Clapton/Satriani/Van Halen (ciężko się zdecydować.

kuz

2

Oni już trollują? Czy ktoś wie co tam się dzieje? Hahahaha!

kuz

0

Tutaj już było widać, że celował w słupek xD Pewnie grają o coś grubego, i tak liga już wygrana to co tam szkodzi :D

kuz

0

Magnes....

kuz

0

Kiedyś patrząc na taką sytuację postawiłbym wszystko co mam, że Luis strzeli bramkę. Teraz niestety jak widać.

kuz

0

No teraz Leo mógł podać...

kuz

7

Suarez jak szalony jeleń biegnący przez bagno xD

kuz

14

I dlatego nigdzie o nim nie słychać, bo za mało pieniążków by zarobili na takim plebiscycie gdzie medialne twarze nie wygrywają.

kuz

1

A gdzie najlepszy napastnik na świecie?

kuz

6

Huawei P10 :) Lepszy aparat, lepszy procesor, lepszy telefon. :)

kuz

1

bodyguard zawodowiec

kuz

1

Dzięki dzięki :) Tak serio to jestem czymś po środku tenoru i barytonu, potrafię wyciągnąć wysokie dźwięki ale w sali prób czy na koncercie, mieszkając i nagrywając w bloku mam jakąś dziwną blokadę :D Nie śpiewałem jakieś pół roku i dopiero wracam do formy więc głos jest jeszcze nie tak pewny jaki powinien.

kuz

1

Aspas jest lepszy od Zazy? Mam podobny składzik, Deulofeu karta kot, Paulinho u mnie na DMF daje świetnie radę. Vieira daje radę? Bo szukam kogoś na ŚP (aktualnie jest Asensio/Koke).

kuz

38

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

kuz

0

Niestety nie mam takiej skali, daję radę ale nie brzmi tak jak bym chciał więc wolałem spokojniejszą wersję, dzięki za opinię. :)

kuz

12

Siemka La Ramblo, postanowiłem, że podzielę się z wami moim hobby, ogólnie gram na gitarze i trochę śpiewam, ostatnio zacząłem nagrywać coś tam na youtube, i tym właśnie chciałbym się z wami podzielić.



Oczywiście opinie te złe i te dobre mile widziane, miłego dnia, pozdrawiam. :)

kuz

2

Też własnie go nie mam, ale kiedy grałem to dymał moją pomoc i sam wygrywał, nawet jak miał bronze skład i Rui w pomocy, sam potrafił wygrać mecz. :D

kuz

7

Rui Costa to dzik. Tyle w temacie.

kuz

2

Jakbym widział FUT Champions :D

kuz

1

A co, że w 10 to nie mogą przycisnąć? To tylko jeden gracz mniej, więc albo mniej w defensywie albo w ofensywie. Oni wybrali defensywe i próbują coś strzelić, zrozumiałe.

kuz

0

Owngoal i Woodwork to nasz zgrany duet w tym sezonie.

kuz

8

Ja. Zaraz się kładę i zabieram za Punishera. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?