Dzięki dzięki :) Tak serio to jestem czymś po środku tenoru i barytonu, potrafię wyciągnąć wysokie dźwięki ale w sali prób czy na koncercie, mieszkając i nagrywając w bloku mam jakąś dziwną blokadę :D Nie śpiewałem jakieś pół roku i dopiero wracam do formy więc głos jest jeszcze nie tak pewny jaki powinien.
Aspas jest lepszy od Zazy? Mam podobny składzik, Deulofeu karta kot, Paulinho u mnie na DMF daje świetnie radę. Vieira daje radę? Bo szukam kogoś na ŚP (aktualnie jest Asensio/Koke).
Siemka La Ramblo, postanowiłem, że podzielę się z wami moim hobby, ogólnie gram na gitarze i trochę śpiewam, ostatnio zacząłem nagrywać coś tam na youtube, i tym właśnie chciałbym się z wami podzielić.
Oczywiście opinie te złe i te dobre mile widziane, miłego dnia, pozdrawiam. :)
A co, że w 10 to nie mogą przycisnąć? To tylko jeden gracz mniej, więc albo mniej w defensywie albo w ofensywie. Oni wybrali defensywe i próbują coś strzelić, zrozumiałe.
1
Toleruję wszystko, nawet te śmieszne SIII Ronaldo, ale SIII Ronaldo kiedy przegrywają jedną bramką a on pakuje gola jest prześmieszne. :D
1
Typ wygląda na dorosłego, to co wypisuje na twitterze w moich oczach wygląda na max 13 lat... szkoda słów. :D
2
AssPainYol 1-0 Atleti, szkoda, bo wolałbym, żeby Real skończył za nimi. Jutro musimy im pomóc. :)
0
bardzo mocno ostro twardo hardo naciągane trochę podobne.
1
Dyspo dostanie wpier*ol aż miło, Freeza jest potężny, szybka sprawa. :)
13
Kolejne okienko i znowu zaczynamy z kwestią godzin, dni, tygodni? :D FAJNIE!~Lubię tę serię!
0
Pracuje w Saturnie, więc pewnie meczyk będzie leciał tak czy siak, ale wiadomo, że przed świętami nie ma czasu na oglądanie.
0
Ja w pracy... dopiero drugi klasyk którego nie zobaczę.
0
Borysewicz / Skawiński, Clapton/Satriani/Van Halen (ciężko się zdecydować.
2
Oni już trollują? Czy ktoś wie co tam się dzieje? Hahahaha!
0
Tutaj już było widać, że celował w słupek xD Pewnie grają o coś grubego, i tak liga już wygrana to co tam szkodzi :D
0
Magnes....
0
Kiedyś patrząc na taką sytuację postawiłbym wszystko co mam, że Luis strzeli bramkę. Teraz niestety jak widać.
0
No teraz Leo mógł podać...
7
Suarez jak szalony jeleń biegnący przez bagno xD
14
I dlatego nigdzie o nim nie słychać, bo za mało pieniążków by zarobili na takim plebiscycie gdzie medialne twarze nie wygrywają.
1
A gdzie najlepszy napastnik na świecie?
6
Huawei P10 :) Lepszy aparat, lepszy procesor, lepszy telefon. :)
1
bodyguard zawodowiec
1
Dzięki dzięki :) Tak serio to jestem czymś po środku tenoru i barytonu, potrafię wyciągnąć wysokie dźwięki ale w sali prób czy na koncercie, mieszkając i nagrywając w bloku mam jakąś dziwną blokadę :D Nie śpiewałem jakieś pół roku i dopiero wracam do formy więc głos jest jeszcze nie tak pewny jaki powinien.
1
Aspas jest lepszy od Zazy? Mam podobny składzik, Deulofeu karta kot, Paulinho u mnie na DMF daje świetnie radę. Vieira daje radę? Bo szukam kogoś na ŚP (aktualnie jest Asensio/Koke).
38
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Niestety nie mam takiej skali, daję radę ale nie brzmi tak jak bym chciał więc wolałem spokojniejszą wersję, dzięki za opinię. :)
12
Siemka La Ramblo, postanowiłem, że podzielę się z wami moim hobby, ogólnie gram na gitarze i trochę śpiewam, ostatnio zacząłem nagrywać coś tam na youtube, i tym właśnie chciałbym się z wami podzielić.
Oczywiście opinie te złe i te dobre mile widziane, miłego dnia, pozdrawiam. :)
2
Też własnie go nie mam, ale kiedy grałem to dymał moją pomoc i sam wygrywał, nawet jak miał bronze skład i Rui w pomocy, sam potrafił wygrać mecz. :D
7
Rui Costa to dzik. Tyle w temacie.
2
Jakbym widział FUT Champions :D
1
A co, że w 10 to nie mogą przycisnąć? To tylko jeden gracz mniej, więc albo mniej w defensywie albo w ofensywie. Oni wybrali defensywe i próbują coś strzelić, zrozumiałe.
0
Owngoal i Woodwork to nasz zgrany duet w tym sezonie.
8
Ja. Zaraz się kładę i zabieram za Punishera. :D