kuz

0

A tymczasem Alexis w UTD :)

kuz

0

Najlepsze, że Messi nie chciał podawać do Rakitica i gdyby nie obrońca to pewnie by stracił piłkę...

kuz

3

Spokojnie, w drugiej połowie Betis siądzie z taką intensywnością. Widziałem już dużo meczy Valverde żeby być spokojnym o drugą połowę! :)

kuz

3

Łzy w oczach mam jak patrzę na Vermę...

kuz

0

Suarez też odżył, nie jest już wozem z węglem. Widać, że schudł i wróciła mu ta Jego dynamika. Pamiętacie kiedy ostatnio w ten sposób mijał rywala robiąc ten swój obrót z rywalem na plecach?

kuz

13

Raz mu podanie nie wyszło, co Ty pieprzysz? Oglądasz mecz czy liczysz na zielone?

kuz

0

Jak Gomes podaje to nasi na spalonym, bo kto by się spodziewał podania do przodu od tego pana. :D

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

1

"La Manita" oznacza nic innego jak rączkę :) Czyli 5 goli strzelonych danemu zespołowi. Jeszcze lepiej to wygląda z 0 z tyłu, czyli klasycznie po ręce podniesionej przez Pique w meczu z Realem.

kuz

1

Dobrze, niech gra swoje! U nas nie pasował ale zawsze był walczakiem i zostawiał ostatnie poty na boisku.

kuz

11

Suarez pochwalił się ile schudł? :D

kuz

0

A United jak zwykle się kompromituje, czekam aż w końcu ten "wielki" Mou poleci na pysk i zatrudnią jakiegoś dobrego trenera a nie medialny balonik.

kuz

7

NIe wiem co w tym golu niesamowitego?

kuz

0

Poczekam do końca, mam czysty Arsenal na kuponie ale już nie lepsze cuda się zdarzały :D

kuz

5

spokojnie, skończy się remisem :)

kuz

0

Kojarzycie może jak zrobić turniej w FIFIE 18 żeby wybrać, które drużyny mają grać ze sobą? Chce zagrać sobie playoff Ligi Mistrzów ale ciągle losowo dobiera mi pary i nie widzę opcji, żeby przypisać dwumecze tak jak jest rzeczywiście.

kuz

22

Prawda jest taka, że gdyby nie ostatni spadek formy Sevilli to Real już dawno oglądałby ich plecy i walczył o puchary z Villarreal.

kuz

0

Graj Squad Battles, wybierz sobie poziom jaki Ci odpowiada i graj. Uzbieraj sobie monet, naucz się grać w obronie bo to bardzo trudne w tej odsłonie. Potem jak już w SB dojdziesz do wysokiego poziomu trudnosci i nie będzie sprawiał Ci problemów możesz próbować dostać się do FUT Champions.

kuz

0

Graj dużo meczy, staraj się wydawać jak najmniej monet i gromadź je aż uzbierasz sumę na w miarę dobry skład. Potem atakuj Ligę Weekendową ciągle grając squad battles, są fajne nagrody i można super skład zbudować. Na koniec zostanie Ci sama frajda z grania ciekawym składem i możliwością zmian bo już budżet będzie Ci na to pozwalał.

kuz

0

Dobra, za kontaktowanie się z zawodnikiem jest przewidywana kara, tak jak w przypadku Griezmanna gdzie Atleti złożyło skargę. Widziałem dużo innych przypadków w ostatnim czasie z nagłówkami "(Zawodnik) dogadany z (klub), teraz czas na negocjacje z (aktualny klub)", i nikt sobie z tego nic nie robił?

kuz

0

Akurat Ney, Suarez i Messi dogadywali się dobrze i nie było problemów, przynajmniej przez większość czasu dopóki gwiazdor nie poczuł pieniędzy. Tutaj może być różnie i Valverde miałby bardzo twardy orzech do zgryzienia z pogodzeniem takiej ilości gwiazd i różnych EGO.

kuz

7

Griezmann kupowałby Real Madryt? :D Mówisz Perez zagrożony?

kuz

16

Mundo Deportivo dało okładkę z napisem GR7, że niby Barca trzyma 7 dla Griezmanna. Od razu przypomina mi się nagłówek którejś z gazet "The name is Bond, James Rodriguez", bo tak samo nie miało sensu. Mogli by dać AG7 jeżeli już. Taka tam nocna rozkmina.

kuz

0

Gdyby dał Alvesa na prawą to w sumie spoko jedenastka, ale Carvajal? Poniosło go. :D

kuz

2

http://www.futhead.com/18/squads/2609988/

Tak by to mogło wyglądać, pierwszy garnitur i rotację pozostawione dla Valverde.

kuz

1

Szkoda strzępić ryja, fakt, niektóre ładnie mu wyszły, ale większość to dzieło przypadku i proste podania na pustaka... Ostatniej nie skomentuje bo podjeżdża mi to pod bait, albo ktoś kto robił to video jest na prawdę imbecylem.

kuz

0

Widać, że patola jakaś.

kuz

3

A ja oglądam z dziewczyną Breaking Bad, ja oglądałem go kilka lat temu a ona nie. Dodam, że o tym nie wie i widząc jak się ekscytuje ja też czerpię z tego frajdę. Wiele wątków też zapomniałem więc nie do końca wszystko wiem. :) Dobranoc La Ramblo!

kuz

9

Skazani na Shawshank

kuz

15

Leszek, zjedz snickersa, bo głupoty opowiadasz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?