Suarez też odżył, nie jest już wozem z węglem. Widać, że schudł i wróciła mu ta Jego dynamika. Pamiętacie kiedy ostatnio w ten sposób mijał rywala robiąc ten swój obrót z rywalem na plecach?
"La Manita" oznacza nic innego jak rączkę :) Czyli 5 goli strzelonych danemu zespołowi. Jeszcze lepiej to wygląda z 0 z tyłu, czyli klasycznie po ręce podniesionej przez Pique w meczu z Realem.
Kojarzycie może jak zrobić turniej w FIFIE 18 żeby wybrać, które drużyny mają grać ze sobą? Chce zagrać sobie playoff Ligi Mistrzów ale ciągle losowo dobiera mi pary i nie widzę opcji, żeby przypisać dwumecze tak jak jest rzeczywiście.
Graj Squad Battles, wybierz sobie poziom jaki Ci odpowiada i graj. Uzbieraj sobie monet, naucz się grać w obronie bo to bardzo trudne w tej odsłonie. Potem jak już w SB dojdziesz do wysokiego poziomu trudnosci i nie będzie sprawiał Ci problemów możesz próbować dostać się do FUT Champions.
Graj dużo meczy, staraj się wydawać jak najmniej monet i gromadź je aż uzbierasz sumę na w miarę dobry skład. Potem atakuj Ligę Weekendową ciągle grając squad battles, są fajne nagrody i można super skład zbudować. Na koniec zostanie Ci sama frajda z grania ciekawym składem i możliwością zmian bo już budżet będzie Ci na to pozwalał.
Dobra, za kontaktowanie się z zawodnikiem jest przewidywana kara, tak jak w przypadku Griezmanna gdzie Atleti złożyło skargę. Widziałem dużo innych przypadków w ostatnim czasie z nagłówkami "(Zawodnik) dogadany z (klub), teraz czas na negocjacje z (aktualny klub)", i nikt sobie z tego nic nie robił?
Akurat Ney, Suarez i Messi dogadywali się dobrze i nie było problemów, przynajmniej przez większość czasu dopóki gwiazdor nie poczuł pieniędzy. Tutaj może być różnie i Valverde miałby bardzo twardy orzech do zgryzienia z pogodzeniem takiej ilości gwiazd i różnych EGO.
Mundo Deportivo dało okładkę z napisem GR7, że niby Barca trzyma 7 dla Griezmanna. Od razu przypomina mi się nagłówek którejś z gazet "The name is Bond, James Rodriguez", bo tak samo nie miało sensu. Mogli by dać AG7 jeżeli już. Taka tam nocna rozkmina.
Szkoda strzępić ryja, fakt, niektóre ładnie mu wyszły, ale większość to dzieło przypadku i proste podania na pustaka... Ostatniej nie skomentuje bo podjeżdża mi to pod bait, albo ktoś kto robił to video jest na prawdę imbecylem.
A ja oglądam z dziewczyną Breaking Bad, ja oglądałem go kilka lat temu a ona nie. Dodam, że o tym nie wie i widząc jak się ekscytuje ja też czerpię z tego frajdę. Wiele wątków też zapomniałem więc nie do końca wszystko wiem. :) Dobranoc La Ramblo!
0
A tymczasem Alexis w UTD :)
0
Najlepsze, że Messi nie chciał podawać do Rakitica i gdyby nie obrońca to pewnie by stracił piłkę...
3
Spokojnie, w drugiej połowie Betis siądzie z taką intensywnością. Widziałem już dużo meczy Valverde żeby być spokojnym o drugą połowę! :)
3
Łzy w oczach mam jak patrzę na Vermę...
0
Suarez też odżył, nie jest już wozem z węglem. Widać, że schudł i wróciła mu ta Jego dynamika. Pamiętacie kiedy ostatnio w ten sposób mijał rywala robiąc ten swój obrót z rywalem na plecach?
13
Raz mu podanie nie wyszło, co Ty pieprzysz? Oglądasz mecz czy liczysz na zielone?
0
Jak Gomes podaje to nasi na spalonym, bo kto by się spodziewał podania do przodu od tego pana. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
"La Manita" oznacza nic innego jak rączkę :) Czyli 5 goli strzelonych danemu zespołowi. Jeszcze lepiej to wygląda z 0 z tyłu, czyli klasycznie po ręce podniesionej przez Pique w meczu z Realem.
1
Dobrze, niech gra swoje! U nas nie pasował ale zawsze był walczakiem i zostawiał ostatnie poty na boisku.
11
Suarez pochwalił się ile schudł? :D
0
A United jak zwykle się kompromituje, czekam aż w końcu ten "wielki" Mou poleci na pysk i zatrudnią jakiegoś dobrego trenera a nie medialny balonik.
7
NIe wiem co w tym golu niesamowitego?
0
Poczekam do końca, mam czysty Arsenal na kuponie ale już nie lepsze cuda się zdarzały :D
5
spokojnie, skończy się remisem :)
0
Kojarzycie może jak zrobić turniej w FIFIE 18 żeby wybrać, które drużyny mają grać ze sobą? Chce zagrać sobie playoff Ligi Mistrzów ale ciągle losowo dobiera mi pary i nie widzę opcji, żeby przypisać dwumecze tak jak jest rzeczywiście.
22
Prawda jest taka, że gdyby nie ostatni spadek formy Sevilli to Real już dawno oglądałby ich plecy i walczył o puchary z Villarreal.
0
Graj Squad Battles, wybierz sobie poziom jaki Ci odpowiada i graj. Uzbieraj sobie monet, naucz się grać w obronie bo to bardzo trudne w tej odsłonie. Potem jak już w SB dojdziesz do wysokiego poziomu trudnosci i nie będzie sprawiał Ci problemów możesz próbować dostać się do FUT Champions.
0
Graj dużo meczy, staraj się wydawać jak najmniej monet i gromadź je aż uzbierasz sumę na w miarę dobry skład. Potem atakuj Ligę Weekendową ciągle grając squad battles, są fajne nagrody i można super skład zbudować. Na koniec zostanie Ci sama frajda z grania ciekawym składem i możliwością zmian bo już budżet będzie Ci na to pozwalał.
0
Dobra, za kontaktowanie się z zawodnikiem jest przewidywana kara, tak jak w przypadku Griezmanna gdzie Atleti złożyło skargę. Widziałem dużo innych przypadków w ostatnim czasie z nagłówkami "(Zawodnik) dogadany z (klub), teraz czas na negocjacje z (aktualny klub)", i nikt sobie z tego nic nie robił?
0
Akurat Ney, Suarez i Messi dogadywali się dobrze i nie było problemów, przynajmniej przez większość czasu dopóki gwiazdor nie poczuł pieniędzy. Tutaj może być różnie i Valverde miałby bardzo twardy orzech do zgryzienia z pogodzeniem takiej ilości gwiazd i różnych EGO.
7
Griezmann kupowałby Real Madryt? :D Mówisz Perez zagrożony?
16
Mundo Deportivo dało okładkę z napisem GR7, że niby Barca trzyma 7 dla Griezmanna. Od razu przypomina mi się nagłówek którejś z gazet "The name is Bond, James Rodriguez", bo tak samo nie miało sensu. Mogli by dać AG7 jeżeli już. Taka tam nocna rozkmina.
0
Gdyby dał Alvesa na prawą to w sumie spoko jedenastka, ale Carvajal? Poniosło go. :D
2
http://www.futhead.com/18/squads/2609988/
Tak by to mogło wyglądać, pierwszy garnitur i rotację pozostawione dla Valverde.
1
Szkoda strzępić ryja, fakt, niektóre ładnie mu wyszły, ale większość to dzieło przypadku i proste podania na pustaka... Ostatniej nie skomentuje bo podjeżdża mi to pod bait, albo ktoś kto robił to video jest na prawdę imbecylem.
0
Widać, że patola jakaś.
3
A ja oglądam z dziewczyną Breaking Bad, ja oglądałem go kilka lat temu a ona nie. Dodam, że o tym nie wie i widząc jak się ekscytuje ja też czerpię z tego frajdę. Wiele wątków też zapomniałem więc nie do końca wszystko wiem. :) Dobranoc La Ramblo!
9
Skazani na Shawshank
15
Leszek, zjedz snickersa, bo głupoty opowiadasz...